Анна Харламова

Активность на сайте

Обо мне

Вітаю усіх хто захотів пізнати мене краще. Звати мене Анна, пишу приблизно років п’ять. У своїх творах хочу віднести свого читача у світ ніжності, яка огортатиме, як солодка вата і у вир нестримної пристрасті – немов гарячий шоколад. Обожнюю читати, маю велику бібліотеку, яка поповнюється майже кожного місяця. Моїм натхненням є моє кохання, мої батьки, родина, друзі, музика, прогулянки, смачна їжа та книги. Якщо не пишу то читаю і навпаки. Люблю писати про сучасний світ, з його діалогами, зі сленгами, про міста, про кохання та еротику. Гадаю, що дійсно сучасної літератури зі сучасними словами, репліками, обставинами, гарної еротики, сучасних імен, назв книг та де відбуваються дійства - дуже мало. Україну мало хто знає за сучасними, молодіжними творами та авторами - треба це виправляти. Сучасники повинні іти в ногу з часом. Надіюсь, я встигаю)))) Люблю те чим займаюсь - надіюсь, що мої книги оселяться надовго у Ваших серцях. Дякую. 
 Надіюсь, що моя книга "Розфарбуй мою долю" та "Поцілунок по-дорослому" Вам сподобаються. Пишу від душі, з великою любов'ю та справжніми емоціями. 
  Буду дуже рада, якщо книги віднесуть Вас у світ – який хочеться поринати і бути у ньому, якомога довше. Дякую усім хто читає мої книги «Поцілунок по-дорослому» і «Розфарбуй мою долю». Ваш час, коментарі, зірочки, підписатись на автора і додавання у бібліотеку моїх книжок – безцінно для мене, як для автора. Ваші відгуки, це колосальний стимул писати все нові і нові історії. Знаю точно, що у цих романах, Ви  будете впізнавати себе, свої емоції, бажання і життя. Творче натхнення приходить тоді, коли ти бачиш, що читачам важливо те, що ти робиш, що якісь події з твору чіпляють за живе, що пробуджують сміх або приємне розчулення, захват і багато чого ще. Якщо це дійсно так – ставте зірочку та коментуйте, зв'язок автора і читача дуже важливий, тільки так можна написати те, що зачепить серце. Якщо цікаве продовження давайте знати. Ще раз усім дякую. Приємного читання з любов’ю Анна.  
P.S. Надіюсь мої романтичні, ніжні книги зацікавлять, і вони підготують читача до наступної гарячої книги. Усі наступні книги будуть сповнені пристрасті, жадання і неймовірно солодких ночей 18+
Дуже скоро - тут з'явиться ще одна моя книга. Вона буде сповнена чуттєвих митей та всепоглинаючої пристрасті, двох закоханих людей. Книга 18+ Вже готую обкладинку, пишу та чекаю тієї миті коли Ви - мої любі читачі розділите чудовий світ кохання моїх персонажів. 
 

Зарегистрирован: 08.03.2018, 18:18:48


Контакты

Мой сайт Инстаграм Страница фейсбука
Books language: