Анонс новинки!!! Історія Аманди і Джейса!

Автор: Анна Котляревська / Додано: 30.08.19, 11:07:16

Як же я чекала на цей день)) Усім привіт!

Адже вже з 9 ВЕРЕСНЯ на вас чекатиме НОВИНКА!

Моя особлива незалежність... Історія Аманди і Джейса. Любовний роман 18+

Гадаю, що ви вже здогадалися?) Так, так і ще раз так! Я вирішила розпочати серію книг про друзів Ханни і Макса! Перша книга буде про гарячих, впертих і таких різних Аманду та Джейса ;)

Одразу скажу, що книга пишеться таким чином, щоб було цікаво читати і тим, хто читав трилогію, і тим...хто її не читав :) Деякі події будуть перетинатися, але нормально пояснені і в цій книзі. Для прихильників трилогії має бути цікаво поглянути на історію з іншого боку, зустріти улюблених героїв, прочитати про події, які залишилися "за кадром". Але все ж саме на історії Аманди та Джейса книга буде сконцентрована максимально! На вас чекає безліч подій, пристрасті та перешкод між темпераментною Амандою та нестерпним Джейсом. Їх історія кохання від самого початку... Якою вона була насправді?

Анотація:

Він той, хто звик споживати. Той, хто бере від життя все. Використовує. Отримує своє і ніколи не повертається. Вона та, хто звикла віддавати. Та, хто творить та створює. Але їй не знайоме почуття свободи, в той час, як для нього — це девіз. Вони б ніколи не зустрілися, якби не одна божевільна ніч... Їй лише варто було зачепити його самолюбство, і він зірвався. Вони відкриють один для одного новий світ... Будуть купатися у своїй залежній незалежності... Але чи зможе він прийняти її умови гри? Чи зможе вона пробачити свого «благородного негідника»? Пристрасть. Байдужість. Незалежність. Що оберуть вони? 18+

ЦЕ БУДЕ ОДНОТОМНИК!

Я дуже кохаю цих персонажів, тому щаслива, що можу розповісти про них :) Джейс - найгарячіший хлопець з усіх друзів Макса ! І повірте мені... навіть, Макс йому не конкурент ;)

Буде усе. Бурхливі емоції. Спека. Трошки трилеру. Трошки болючого реалізму дійсності. Але найбільше... кохання. Такого, за яке варто боротися!

Обкладинка:РОЗПОЧИНАЄМО ВЖЕ ЗОВСІМ СКОРО!  Як вам такі новини, мої хороші??)

P.S. А поки всі ці дні планую вас дражнити візуалізацією героїв в групі на ФБ ;)

Коментарі:

Всього гілок: 4

Анжела Малиновская 31.08.2019, 16:26:38

Сюрприз так сюрприз! Із задоволенням буду читати!!! Джейс мені завжди дуже подобався! З нетерпінням чекаю! Добре що вже за тиждень побачимося)))

Останній коментар в гілці:

Анна Котляревська 01.09.2019, 10:44:21

Анжела Малиновская, Ох Джейса неможливо не кохати ;) Щаслива, що вгадала з настроєм читачів :)

Аня Коломійчук 30.08.2019, 15:58:17

Чекаю з нетерпінням

Останній коментар в гілці:

Анна Котляревська 30.08.2019, 16:21:20

Аня Коломійчук, Супер, я рада))

Оксана 30.08.2019, 12:03:36

Оце цікаво))
Вся трилогія на єдиному подиху прочитана)
Уже очікую цей однотомник)))

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Оксана 30.08.2019, 14:01:22

Анна Котляревська,

Уляся Смольська 30.08.2019, 11:17:54

Обкладинка - бомба-ракета!!! Та й анотація цікавезна! Таку класну дату обрали для прем'єри ;) Божечки, скільки цікавих книг на нашому порталі, а часу їх всіх прочитати не вистачає *я плачу* Анічка, бажаю Вам натхення і чемної Музи!

Останній коментар в гілці:

Анна Котляревська 30.08.2019, 11:44:54

Уляся Смольська, Дякую, Улясю!! Так круто, що Вам сподобалося! Це, мабуть, моя улюблена обкладинка (поки ха-ха)! До речі, щодо дати... воно якось само так вийшло)) Обирала понеделілок, на який було б реально почати публікувати (люблю викладати, коли вже багатенько глав написано)... і вибрала 9-го, а виявилося, що там стільки дев'яток))) Думаю, точно треба брати його!)) Буду щаслива, якщо у вас з'явиться час і ви почитаєте :) Але я розумію... у самої часу майже немає, щоб читати інших(

Books language: