Про "Старт"...

Автор: Тетяна Гудима / Додано: 01.09.19, 16:14:40

Ось побачила пост, про те, що дехто тут вже рік, і це звісно круто. Я от з вами лише тиждень ( чи біля того))) і мені захотілося запитати колег, а як було у Вас на Старті? Може є якісь професійні поради, чи секрети... Тож, якщо хтось має бажання, діліться досвідом...  Впевнена у всіх різні історіі, я от часом почуваю себе трохи залежною віл Літнету, постійно чекаю лайків, відгуків, добавки в друзі... Це тільки у мене, чи так у всіх на початку?

Коментарі:

Всього гілок: 6

Angelnik 01.09.2019, 19:43:15

Вирішив для себе, що писатиму, незалежно від кількості зірочок, а якщо вкладаєш частинку себе (або всього), все одно знайдеш свого читача. Вибачте, що не зовсім порада вийшла. Це більше, як роздуми вголос ) Я прочитав початок Вашої книги, коли Ви тільки почали її викладати і мені справді сподобалося! ) Не маю сумнівів, що у Вас все складеться добре! Будуть і вже є читачі, а це як на мене – найголовніше! Я Вам щиро бажаю успіху, впевнений, що у Вас усе вийде! )

У гілці 5 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Angelnik 01.09.2019, 21:55:40

Тетяна Гудима, )

Анна Котляревська 01.09.2019, 17:17:10

Найліпша порада - це нічого не очікувати)) Знаю, це важко, але можливо) Чим менші наші очікування, тим приємніші результати) Мені здається, психологічна проблема більшість авторів (та і взагалі людей в житті) - це не спроможність насолоджуватися тим, що є... постійно сподіватися на щось більше... зазирати на інших... Ну ви розумієте про що я :) Просто треба мовчки йти своїм шляхом, ну я так робила на старті)) Зі свого маленького досвіду скажу, що у вас все добре - обкладинка на високому рівні, бібліотек вже достатньо як для першої книги (коли ще нема своєї аудиторії), людина ви комунікаційна - це теж важливо в спілкуванні з читачами). Тож все має бути добре :) Головне робити від серця ;)

У гілці 8 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Буяна Іррай 01.09.2019, 21:09:50

Анна Котляревська, \(^-^)/

Мар'яна Доля 01.09.2019, 17:09:29

Привіт! У вас хороший старт, цікавий твір, усе буде ОК)) Я теж із новачків, на Літнеті трішки більше двох місяців, багато до чого доходила шляхом проб і помилок, але й чимало допомогли порадами "старожили", за що їм щиро вдячна. Щодо того, що здається, не так активно читають, як хотілося б, - то ось побачите, як завершите книгу, буде більше і коментарів, і "лайків", тому що багато читачів люблять починати читання не коли твір " в процесі", а коли автор уже поставив останню крапку))

У гілці 9 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Tory_Chameleon 01.09.2019, 20:47:06

Тетяна Гудима, Зовсім готовими я виклада хіба невеличкі твори (не більше 20 сторінок +/-). За виключенням того, що зараз почала викладати (але тут особлива ситуація). А масштабні твори я починаю тут публікувати, коли напишу кілька розділів, щоб раптом що, не змушувати читача чекати. Для мене твір "в процесі" додатковий стимул не закидати його. Та й не хочеться місяці на два-три зникнути, поки писатиму

Angelnik 01.09.2019, 19:42:53

Доброго вечора. В плані залежності від Літнету ми з Вами схожі ) Я також зовсім нещодавно тут (меньше місяця) і наразі весь вільний час, якого на жаль мало проводжу на Літнет. Як на мене, потрапляєш ніби в якийсь інший світ, де можно спілкуватися із авторами, ніби з друзями, незалежно від того скільки у них зірочок (навіть, якщо дуже багато), читати чудові твори, та звісно пробувати створити власний. Звісно, дуже хочется якомога більше коментарів, зірочок та уваги до книги заголом. Але більше за все, читачів, яким дійсно буде цікаво те, що ти пишеш. Помітив і відчув на собі таку річ... На Літнет дійсно просто дуже багато класних творів, якщо не всі! Особисто в мене є велике бажання почитати інших та залишити відгук, оскільки чудово в цьому сенсі розумію авторів, бо і сам, якщо бути до кінця чесним, сподіваюся, що хтось знайде час і прочитає моє. Таке відчуття до всіх, незалежно, прочитати твір або книгу автора, який вже дуже популярний та як мінімум собі самому все довів, так і такого самого початківця, як я сам. Не одноразова чув пораду, від досвідчених авторів Літнет, що не треба очікувати всього й одразу і повністю з цим погоджуюся.

Tory_Chameleon 01.09.2019, 17:46:00

Я й сама близько 8-ми місяців тут всього, але думками трішки поділюся)
"Технічну" сторону питання вже розписали, тому не буду повторюватися) Додам лише, що пишіть в першу чергу для себе. Саме те що хочете і як хочете. Бо в такі твори вкладаєшся зі всім завзяттям, а отже, й виходять вони найкраще. Намагатися написати те, що популярне, але не приглядне для автора - дорога у прірву. А "свій" читач неодмінно знайдеться.
О, ну, і ще, мабуть, не варто намагатися вгнатися за шаленими темпами (викладка щодня чи тричі на тиждень), якщо звісно це не типова для вас швидкість написання. Регулярність звісно має бути, але так, щоб автор не мусив буквально вимучувати з себе нові розділи, бо від того дуже страждає якість твору. Як читач, я краще буду читати оновлення раз на тиждень, але якісне, аніж..."дурного, зато много"

У гілці 4 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Тетяна Гудима 01.09.2019, 18:18:17

Tory_Chameleon, )))) сподіваюся, що ні) Просто головне бути толерантними одне о одного, бо всі ми - творчі люди - дуже вразливі))

Уляся Смольська 01.09.2019, 16:39:02

Привіт! Вітаю Вас із стартом)) Для початку потрібен твір, а він у Вас вже є і до речі, бачу що по деяким параметрам має дуже хороші результати) Порада номер один - для початку запросіть на платформу всіх друзів/колег/знайомих і друзів із соцмереж. Порада номер два - пишіть регулярно, не закидуйте. Найкращий варіант - два-три розділи в тиждень. Номер три - робіть репости свого твору у соцмережі (не тільки на свої сторінки, але й у групи міста, типу "Рідне Запоріжжя", "Типовий Київ" чи шось таке). Порада номер чотири - не чекайте ні зірочок, ні коментарів. Пишіть цікаво і вони самі з'являться. Бажаю натхнення і чемної Музи)

Останній коментар в гілці:

Тетяна Гудима 01.09.2019, 16:53:21

Уляся Смольська, Дякую) Цікаво) Більшість з цього роблю) Та все ж знаєте, як це чекати що скажуть про твою писанину)) Знаєте, як кажуть: "перший коментар: реакція - ВААААУ. ура мене читають!!!!". Тисячний коментар: (реакція ) - та бог із ним))))))

Books language: