"В горі та радості" - моя детективна спроба

Автор: Ана Пест / Додано: 13.09.19, 22:03:34

Вітаю усіх авторів і читачів!

Пропоную Вашій увазі свій літературний експеримент. То є моя перша детективна спроба. Читаю детективи із задоволенням, та щоб написати.... Я ніколи навіть не замислювалась про це. А от конкурси завжди намагаються проявити наш прихований потенціал. Завдяки конкурсу "Сучасний Шерлок Холмс" на сайті з'явилося більше п'ятдесяти нових детективних оповідань. Сьогодні, за пару днів до дедлайну, я додала своє експерементальне оповідання. Запрошую усіх до прочитання. Не скупіться на зірочки, якщо сподобається. А коли будуть зауваження, пишіть в коментарях.

Анотація до книги "В горі та радості":

Андрій звичайний бізнесмен, який мріяв одружитися з коханою дівчиною, створити сім'ю, народити дітей. Та на заваді його сімейного щастя став жахливий випадок - смерть нареченої. На що він здатен, щоб віднайти холоднокровного вбивцю? Які ще підводні камені цієї справи готує для Андрія доля?

Прочитати можна тут: https://litnet.com/uk/book/v-gor-ta-radost-b159079

Коментарі:

Всього гілок: 2

Tory_Chameleon 13.09.2019, 23:45:58

Вже додала до бібліотеки) Обов'язково почитаю.
Оце і в мене така ж історія з детективами. Аби не конкурс, то хтозна, чи взялася б;)

Останній коментар в гілці:

Ана Пест 14.09.2019, 00:15:21

Tory_Chameleon, Щиро вдячна! А конкурс - то наче чарівний пендель)))) А як дедлайн стимулює!))) Тепер здається, що немає нічого неможливого)

Лія Щеглова 13.09.2019, 22:16:30

я вже думала у приват писати, де детективна історія? А вона і ось! Мабуть, Вас не здивує, що я неодмінно її почитаю?!)))

Останній коментар в гілці:

Ана Пест 13.09.2019, 22:35:40

Лія Щеглова, З нетерпінням чекатиму. Там ще буде невеличка екскурсія по місту М. Тобто дія відбуватиметься саме там. Ви не хвилюйтеся, що оповідання не завершене. Воно вже написане, кількість знаків підбита. Просто редагую і викладаю.

Books language: