Токійська наречена. Загадкова Японія

Автор: Aillin Ai / Додано: 23.09.19, 12:54:01

Якщо ви цікавитеся культурою та особливостями менталітету жителів Японії, пропоную дві невеличкі художні книжечки «Подив і тремтіння» і «Токійська наречена» бельгійської письменниці Амелі Нотомб, яка пише французькою мовою.

Письменниця огорнула свої книги ореолом таємниць. В більшості її творів є автобіографічні риси, проте не все, що здається автобіографічним, насправді має реальну основу. Так, Амелі стверджує, що народилася в Японії, але реальним її місцем народження є містечко у Бельгії. Можливо, вона створила альтер-его у своїх творах?

«Подив і тремтіння» оповідає вражаючу історію письменниці Амелі, яка на деякий час перебралася до Японії та влаштувалася на роботу в корпорацію – одну з найбільших у країні. Молода дівчина минула всі кола пекла, і якщо ви й гадки не маєте, що таке японське пекло, то вам сюди. Попередження: тут і смішно, і грішно, і відвисає щелепа. Тут у повній мірі оповідається, в яку безвихідь потрапляє пересічний японець із самого дитинства, наскільки він приречений страждати через незламну систему правил і традицій.

«Токійська наречена» - дуже відверта книга про стосунки бельгійки Амелі та японця Рінрі. І в цій книзі приходить усвідомлення, що якщо японці видаються нам дивними, то ми видаємося їм ще дивнішими. Ця історія теж доведе до сліз сміху, за якими згодом заховається печаль.

Обидві книги є в українському перекладі, але російський доволі непоганий.

 

Коментарі:

Всього гілок: 0

Books language: