Зміна назви #senja-aleksandra

Автор: Senja Aleksandra / Додано: 29.09.19, 23:40:22

Уважне око, напевно, вже підмітило зміну назви мого останнього твору.

«Поклик сутінок» - це оригінальна робоча назва. Та коли справа дійшла до публікації, мене збентежило, що тему сутінок асоціюють з вампірами, а мій твір до вампірів відношення не має жодного. То розповім, звідки взялися мої «сутінки». Знання про Потаємний народ містяться в кельтський та скандинавській традиціях. За острівним кельтським містицизмом, усі контакти людей з сідами (читай з Потаємним народом) відбуваються у години вечірнього або вранішнього присмерку – чарівний проміжний час, за що ті й отримали назву «діти сутінок». Тобто «поклик сутінок» - це поклик іншого світу, з якого не буде вороття, і перш за все психологічного. І ось так дописавши, як то кажуть, до крапочки, я вирішила не йти наперекір серцю і повернути стару назву. Адже сутінки захоплюють не тільки Аврору, але й Раґнара, саме через нього і виростає уся історія, і я відчуваю, що не можу оминути цей факт.

Майже усі ми тут вчимося, благо платформа дозволяє робити певні експерименти. Але з цієї ситуації я винесла урок – треба не боятися бути і сумніви геть:))  

 

"Вершники сідів", Джон Дункан, 19 ст.

"Вершники сідів", Джон Дункан, 19 ст.

Коментарі:

Всього гілок: 1

Ірина Ярошенко 30.09.2019, 07:00:02

Дякую, що розповіли, а то я здивувалася, хоча, в принципі, майже так само і подумала, бо у творі там було на це посилання. Але так навіть краще і загадковіше! Тільки шкода, що Вам довелося перемальовувати обкладинку - Вони у Вас надзвичайно насичені деталями.

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Ірина Ярошенко 30.09.2019, 11:59:54

Senja Aleksandra, Ні, я то читала, але трішки зробила паузу, бо не встигаю(

Books language: