За знайомство :)

Автор: Устина Цаль / Додано: 10.12.19, 13:32:35

Друзі, читачі та, сподіваюся, майбутні читачі!

Я тільки нещодавно зареєструвалася, тож не знаю, як тут водиться, але, мабуть, годиться представитися? До Ваших послуг Устина Цаль, авторка романів про кохання.

Можливо, Ви шукаєте саме мене - нову авторку, а я саме Вас - свого читача! Тоді ласкаво прошу - підписуйтеся, читайте, коментуйте - щиро радітиму Вам на своїй сторінці.

А тепер головне - про те, що у мене можна почитати. 

Що у мене буде?

  • Сексуальні герої: іноді хороші грайливі хлопці, як у "Очевидних речах", а іноді - холоднокровні поганці, як у книзі, яку планую представити наступною (якщо вистачить натхнення довести задумане і зірочок від читачів/читачок для стимулу).
  • Героїні, які шукають: хто - сексу, як Інга з "Очевидних речей", хто - вихід зі скрутного становища, як героїня наступної книги.
  • Відверті сцени, багато діалогів і мінімум нудних описів (не люблю я це діло).
  • Основні конфлікти: потуги розібратися з власними почуттями, страх невзаємності, проблемні родичі та погані хлопці, які дістають героїню, упереджене ставлення до героя/героїні, яке не дозволяє віддатися почуттям.
  • Події у наш час, минуле та міфічні світи - планую випробувати все.
  • Грамотний текст (побачите у мене помилки, будь ласка, напишіть у коментарях, бо іноді на хвилі натхнення очевидні речі помилки не зауважую).

Чого у мене НЕ буде:

  • Надміру страждань, розбитих сердець, любовних трикутників, брехні, яку приховують роками, героїв зі щетиною і біцепсами, великого і безмежного кохання з першого погляду.
  • Хамства - обіцяю, що головні герої поводитимуться виховано, а авторка не ображатиметься на негативні коментарі, а навпаки - буде їм рада, щоб удосконалюватися.

Про що роман "Очевидні речі"?

Про ділову жінку майже без особистого життя, яку подруга одного разу підбила подзвонити хлопцю за викликом.  

Про те, що у кожному з нас перетинаються багато світів, і красунчик на мотоциклі цілком може бути одночасно хлопцем за викликом, працювати барменом, писати дипломну з геотуризму й любити печери.

Дякую, що зазирнули сюди! Зустрінемося на сторінках моїх книг!

З повагою
Устина Цаль

Коментарі:

Всього гілок: 2

Мар'яна Доля 31.12.2019, 14:08:25

Приємно познайомитися! З задоволенням прочитаю ваші твори :)

Останній коментар в гілці:

Устина Цаль 31.12.2019, 14:12:58

Дякую, навзаєм, мені дуже приємно)

Olena Kogut 31.12.2019, 14:01:43

Не можу стриматися- мушу відписати))) З прийдешнім Новим роком!! Вітаю на моїй улюбленій платформі!! Ваш перший твір ДУЖЕ цікавий, інтригуючий, захопливий! Тектс грамотний і читабельний!! З нетерпінням чекаю продовження останніх глав і початку нової історії. Підписалася і зірочкою відзначила)) Вам моя щира порада: не опускайте руки, якщо маєте мало підписників; відповідайте на усі коментарі, пишіть часті продовження, щоб читач не загубив інтересу до книги(дехто з авторів практикує викладку в певні дні), а ще ОБОВ'ЯЗКОВО знайдіть у ФБ групу Автори і читачі Літнет. Там дуже весело, цікаво, пізнавально. Там можна зробити рекламку свого твору, поспілкуватися з однодумцями і просто відпочити. Успіхів!!!

Останній коментар в гілці:

Устина Цаль 31.12.2019, 14:12:05

Дуже дякую Вашу увагу до мого твору за цінні поради, обов'язково скористаюся ними!) Я пишу все своє життя, але в такому жанрі, під цим іменем і на цьому ресурсі - новачок, тож мені справді потрібне скерування))
І Вам щасливого Нового року та гарних свят!)

Books language: