Рік завершується, і ще одна моя книга - також...

Автор: Мар'яна Доля / Додано: 13.12.19, 11:01:58

Коли ставиш останню крапку у творі, над яким довго працювала - з'являється дивне відчуття... У книгах часом пишуть таку "заїжджену" фразу - "неначе все життя пронеслося переді мною". От десь приблизно так  тільки що в моїй уяві прокрутився, немов кіно з прискореними кадрами, увесь життєпис героїв роману   "Сміттяр"  Можливо, він має певні недоліки, які здатен помітити прискіпливий читач, і все ж, результатом своєї праці я лишилася задоволена.

Вважаю, ці п'ять місяців, що я писала роман, минули недаремно. Хоча часом бували моменти, коли хотілося все покинути, але моя віслюча впертість та відповідальність перед читачами, котрі зацікавилися цією історією, наполегливо підганяли уперед. 

Що цікаво - до  останнього дня я планувала не  сорок п'ять, а сорок шість розділів. У сорок п'ятому мала відбутися розв'язка, а сорок шостий повинен був стати свого роду "післямовою", де б розповідалося, як склалася доля героїв через двадцять років. Та після тривалих роздумів від постскриптуму я вирішила відмовитися. Так, маю подібну слабкість - любов до "відкритих" фіналів, коли читач може сам домислити собі подальшу історію улюблених персонажів, а можливо, і спробувати написати власне продовження. Чому б і ні? Я сама колись так робила з улюбленими книгами.

Сподіваюся, розповідь вийшла  досить цікавою, у чомусь корисною та пізнавальною, а в чомусь змусила читачів замислитися . Не знаю, можливо, хтось насвариться за надмір наукової інформації, що може видатися не зовсім доречною у художньому творі. Та повірте, у Кідрука її ще більше))

А якщо серйозно - це був дуже цікавий експеримент для мене, і я щиро вдячна усім, хто читав "Сміттяра", коментував, ставив книзі "зірочки" та ділився своїми думками про неї. А тим, хто ще тільки планує стати моїм читачем - бажаю попутного вітру)) До нових книг ( до речі, дві з них уже, як-то кажуть, "на підході")! Це будуть знову експерименти у нових для мене жанрах. Тому, користуючись слушною нагодою, запрошую підписатися на мою сторінку, аби нічого не пропустити Натисніть на кнопочку "Відстежувати автора" :)  Веселих свят! 

Коментарі:

Всього гілок: 4

Angelnik 13.12.2019, 21:52:18

Вітаю Вас із завершенням роману! Поки не дописав власний, можу лише уявити эмоції, що відчуває автор у момент, коли історія добігає кінця. Напевно це дійсно, свого роду, неначе прожити життя. Чомусь здається, що в такі моменти радісно та сумно водночас. Користуючись нагодою хочу реабілітуватися і привітати Вас із завершення повісті "У неба на краю". Знайти в собі достатньо сили та переписати книгу наново - далеко не кожен зважиться і подужає! Бажаю Вам безліч нових читачів, бо ті люди, що вже знайомі з Вашою творчістю - з Вами надовго )) Ще раз вітаю Вас та бажаю багато нових, чудових творів і приємних відчутів від написання та відгуків читачів ))

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Angelnik 13.12.2019, 22:16:36

Мар'яна Доля, Дуже дякую Вам )) Навзаєм ))

Алиса Ольгич 13.12.2019, 12:50:25

Вітаю! Натхнення та багато читачів!

Останній коментар в гілці:

Мар'яна Доля 13.12.2019, 13:38:23

Алиса Ольгич, Щиро дякую! Навзаєм! :)

Анна Котляревська 13.12.2019, 12:34:22

Вітаю із завершенням, Мар'яночко!) Багато схвальних відгуків чула на "Сміттяр") Ти молодець, що не опустила руки і завершила!

Останній коментар в гілці:

Мар'яна Доля 13.12.2019, 13:37:57

Анна Котляревська, Дуже дякую! Мабуть, ця книга далася мені найважче, але я задоволена, що осилила її))

Ірина Ярошенко 13.12.2019, 11:12:21

Вітаю з завершенням! Книга вийшла чудова, з радістю б прочитала продовження! Натхнення та чемної музи!

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Ірина Ярошенко 13.12.2019, 11:33:08

Мар'яна Доля, Дякую!

Books language: