Відгук "Вбий мене, коханий" Вікторії Задорської

Автор: Хелен Соул / Додано: 15.12.19, 19:23:12

Привіт, любі читачі! 

Останнім часом я працювала над осиленням специфічного для мене жанру - любовного фентезі, та ще й 18+. 

Роман "Вбий мене, коханий"   Вікторії  Задорської

У романі розповідається про дівчину, яка мала свою місію у житті. Її завданням було врятувати світ від апокаліпсису. Заради цього вона була позбавлена нормального життя. Складна ситуація з батьками і рідними.  Самотня, принижена, зацькована дівчинка, нарешті, дочекалась того дня, коли побачить світ своїми очима, а не в книгах та мріях. 

Зустрівши своїх провідників, вона захоплюється одним з них. Як в більшості книг та фільмів, дівчата обирають поганців. Теж відбувається з Ліною, головною героїнею. Вона відбуває потяг до хлопця та забороненого бажання. 

Чи буде її кохання взаємним читайте у романі. 

Книга мені сподобалася. Легка історія зі змістом. Твір став для мене відкриттям у жанрі.  Крізь призму фантастики кравиво й чуттєво передаються страждання головних героїв.

Готуйтеся до емоційного атракціону. Я вболівала за Ліна та Сема.

Читаючи, я постійно ловила себе на думці що ж може відбутися далі.  Постійно розмірковуєш над варіантами вирішенням проблеми. Стараєшся передбачити.

Герої переживають складну любов, як на мене. Та найбільш болючішим є розуміння, що їм не судилося бути щасливими. Боляче розуміти, що роль саме така і виправити щось не вдасться, бо у кожному варіанті хтось страждає. 

Як герої переживатимуть пристрасть, кохання змішуючи з  відчаєм, розчаруванням, страхом ЧИТАЙТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ!  

Коментарі:

Всього гілок: 2

Вікторія Задорська 15.12.2019, 23:43:00

А-А-А-А))) Це щось неймовірне... Дуже дякую за такий обширний та емоційний відгук! А твої слова, про фентезі - то це зовсім вибух мозку! Адже, для мене цей жанр найнайнайулюбленіший))) Взагалі, історія кохання Ліни та Сема для мене дуже особлива, тож приємно, що ти так глибоко їх відчула! Ще раз дякую!!!!!

Останній коментар в гілці:

Хелен Соул 16.12.2019, 07:40:44

Дякую за можливість ознайомитися з твоєю творчістю.)

Olenka Serhijec 15.12.2019, 20:19:02

Охх ви все так розписали що аж захотілося прочитати!!

Останній коментар в гілці:

Хелен Соул 15.12.2019, 20:34:12

Не пожалкуєте)

Books language: