Підсумки 2019 року

Автор: Ксенія Чейз / Додано: 22.12.19, 10:29:25

Ось і підходить до кінця 2019 рік, тож вирішила поділитися з вами творами, які вразили мене цього року найбільше. Зазвичай, автори порталу Літнет підводять підсумки власної роботи, а я б хотіла познайомити вас з творчістю тих авторів, чиї роботи заслуговують нагороди. Рубрика буде виходити частенько, бо я люблю читати. Читачі можуть ділитися в коментарях книгами, які вразили вас у цьому році найбільше. Зробімо улюбленим авторам подарунки до новорічних свят!

Сьогодні тема мого блогу: любовне фентезі.

 

Трилогія «Магія в мені» від Іси Тарк

Це неймовірна пригодницька історія про дівчинку Аріленну, яка завдяки власним зусиллям потрапила до академії Магії. Та яким виявиться її життя там і чи легко звичайній дівчині протистояти найсильнішим магам королівства? Чи можливо, й «незвичайній» дівчинці? Саме ці здібності допомагають їй вразити відразу двох магів королівства. А пригоди, які з нею сталися там, захоплюють наскільки, що дивуєшся вигадці авторки та такому гарно продуманому світові фентезі. І, як завжди, в романах, ми маємо любовний трикутник. І хоча я вболівала за одного героя, та авторка вирішила полоскотати мої нерви й Арі погодилася стати нареченою іншого. Цікавий підхід до написання, оскільки Іса подає погляд на проблему від трьох різних персонажів. Насправді, це доволі важкувато, та водночас з тим і цікаво, оскільки до кінця так і не знаєш, з ким з магів залишиться героїня.

Читання принесе море насолоди поціновувачам любовного фентезі… Рекомендую!

 

«Вбий мене, коханий» від Вікторії Задорської

Знаєте, я в книгах завжди шукає те, що хотів передати автор. Читаючи цю книгу, на хвилину замислюєшся, наскільки вона повчальна. Світ аморальної поведінки та бруду нелегко виправити, а тим паче врятувати. Та звичайна дівчинка Ліна, яка виросла в притулку, все ж наважиться це зробити. Інколи я ловила себе на думці, що світ потребує переродження. І авторці вдалося це вдало показати. Книга доволі емоційна, тож викликає неординарні почуття. Тут ви зустрінете все: кохання, пристрасть, справжні почуття, співчуття, біль та самопожертву. Та наскільки гарно все прописано, що здається, ніби ти спускаєшся американськими гірками: то плачеш від образи та співчуття до головних героїв, чиє кохання було приреченим з самого початку, то в тобі закипає несамовитий гнів через несправедливість цього світу. А фінал просто бомбезний! Здивував неймовірно! Декілька днів була під впливом цієї книги. Тож авторці величезна подяка!

Рекомендую для читання тим, хто бажає подивитися на світ іншими очима.

 

«Принцеса для демона» від Стефанії Лін

От люблю я творчість Стефанії через те, що у її роботах присутній гумор. Ця робота ще в процесі написання, а я вже полюбила головну героїню Ліліану. Така вона непосидюча та жива вийшла. А головне, що цією дівчиною хочеться захоплюватися. Оскільки, потрапивши разом з подружкою до іншого світу, вона не змирилася, а взялася боротися за своє життя. Скажу, що пригоди, в які вляпується героїня, неочікувані та жахливі. І якщо інші, на її місці, давно б змирилися, цей «енерджайзер» - просто клондайк ідей, як викрутитися з будь-якої ситуації. До речі, я коли прочитала першу главу, сказала, що худнути нетрадиційними способами, особливо до Нового року, не буду, щоб не повторити «подвиг» дівчат. Величезне спасибі за гарну історію, яка вчить не опускати рук, а всіма способами боротися за своє місце під сонцем.

Рекомендую для читання тим, хто хоче просто відпочити за цікавою та гарною історією.

 

«Пектораль для Місафір. Народжена Блискавичною» від Юліанни Бойлук

Цікава історія кохання, яка тримає в напрузі всю книгу. Місафір заборонено чаклувати, оскільки її чекає інша доля. Вона має пройти відбір наречених для кронпринца. Ось тільки у дівчини інші плани й вона занурюється у цей світ, бажаючи розібратися з власною магією, якою наділена за правом народження. Чи вдасться це дівчині, якщо на її шляху будуть з’являтися суцільні перешкоди. Однією з них і стане брат кронпринца, який вкраде серце нашої Місафір. Ось тільки чи вдасться закоханим бути разом, якщо її життя під загрозою. Авторка тримає в напрузі до останнього, оскільки книга ще в процесі написання. Та її роботою просто захоплюєшся. Гарна мова та щирі почуття не залишать вас байдужими від цієї роботи. Величезне спасибі за чудову книгу та можливість, хоча б на секунду, уявити себе нареченою кронпринца.

Читайте й поринайте у світ неймовірних пригод, придворних інтриг та неочікуваних поворотів долі. Рекомендую для читання поціновувачам фентезі, любовних романів.

 

«Навіть Диявол заслуговує на кохання» від Анни Котляревської

Книга, перш за все, має глибокий філософський зміст. Такі речі, як релігія не прийнято обговорювати, та книга змушує багато над чим замислитися. І поглянути на саму релігію, баланс між добром і злом, відносини між людьми зовсім під іншим кутом. Книга має велику кількість доволі емоційних сплесків, які очікують читача у кожній главі, то ти відчуваєш, що стає моторошно, то смієшся від вчинку Ліліт. І все це авторка приправила доволі гарячими еротичними сценами. І хоча в книзі стоїть жанр «еротика», вона є швидше доповненням, ніж основою книги. Закінчення книги не має ХЕПІ ЕНДу та авторка вже працює над продовженням. Цікаво було б поспостерігати, що ж нового та цікавого вигадала вона цього разу. І чи будуть герої разом?

Рекомендую для читання всім поціновувачам гарної літератури, які хочуть відпочити після робочого дня й поринути у світ фентезі. Книга точно не залишить вас байдужими.

 

«Прокляття для відьми» від Аліси Ольгич

З перших сторінок книга захоплює своєю колоритною та багатою мовою. Читаєш, насолоджуючись крутезним сюжетом. Не знаю, як авторці це вдається, але вміле поєднання фентезі та любовної лінії на висоті, оскільки в книзі присутній любовний трикутник: Власта, Вадим і Дем’ян. Хоча не можна сказати, що тут переважає лише любовна складова. Власта – відьма, яка має виконати надважливу місію. Та чи готова молода відьма до такого повороту долі?

Переживання та сльози, захоплення та захват гарантовані.

Рекомендую для читання тим, хто любить «з вогню та в полум’я». Сильна героїня, боротьба за виживання та щирі почуття не залишать байдужими ні одного читача.

Коментарі:

Всього гілок: 13

Уляся Смольська 22.12.2019, 20:25:31

Почала читати Аню Котляревську "Навіть диявол заслуговує на кохання" по твоїм рекомендаціям. Чудова книга! Тепер тільки встигнути дочитати до прем'єри другої частини)

Останній коментар в гілці:

Ксенія Чейз 22.12.2019, 20:27:09

Уляся Смольська, Сама чекаю прем'єру! Вже аж руки чешуться, що ж там вона понавигадувала)))

Людмила 22.12.2019, 12:55:56

Також погоджуюсь з вами, це книги, які захоплюють вже з перших сторінок! І для душі і хорошого настрою, і є над чим задуматись))

У гілці 4 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Ксенія Чейз 22.12.2019, 19:38:59

Людмила, Я саме на закінчую першу частину! Шикарна книга!

София Чайка 22.12.2019, 19:23:38

Цікавий відгук. Дякую, Ксеніє! Книги насправді чудові:)

Останній коментар в гілці:

Ксенія Чейз 22.12.2019, 19:38:08

София Чайка, Дякую, моя люба! Тішуся, що вам сподобалася моя робота! Свої враження від прочитаного буду писати й далі! Це лише перша спроба!

Алиса Ольгич 22.12.2019, 18:29:12

Три книги з перерахованих читала (читаю) - вони чудові, дві ще висять в бібліотеці і чекають свого часу - переконана, теж не розчаруюся. Хоча, якщо подумати, всі книги дуже різняться між собою, але їх об'єднує те, що неможливо відірватися)))

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Алиса Ольгич 22.12.2019, 18:40:46

Ксенія Чейз, Дякую! На взаєм))

Вікторія Задорська 22.12.2019, 14:09:32

Це просто неймовірно) ти, наче промацала, сама душу моєї книги))) щиро дякую за такі чудові слова)) я в захваті))

Останній коментар в гілці:

Ксенія Чейз 22.12.2019, 14:20:42

Вікторія Задорська, Будь ласка! Книга неймовірна! Лише написала те, що відчувала, коли прочитала книгу! Радію, що вдалося все так влучно "промацати"!

Анна Котляревська 22.12.2019, 13:02:26

Дякую, моя люба! Приємні слова ти написала і просто в точку потрапила)))

Останній коментар в гілці:

Ксенія Чейз 22.12.2019, 14:18:06

Анна Котляревська, Радію, що вдалося побачити те, що хотів передати автор! Книга, хоча і платна, але заслуговує на увагу читачів! Тим паче, скоро продавження! ЮХУ!

Іса Тарк 22.12.2019, 12:11:28

Дякую люба Ксеніє за такий позитивний відгук, неймовірно приємно!!!!

Останній коментар в гілці:

Ксенія Чейз 22.12.2019, 12:27:21

Іса Тарк, Будь ласка! Ви ж знаєте, що я нерівно дихала до цієї вашої трилогії))) Вона неймовірна)))

Алиса Ольгич 22.12.2019, 10:44:38

Мої очі на мокрому місці! Дякую за відгук, Ксеніє. Я б сама так влучно не сказала...

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Алиса Ольгич 22.12.2019, 12:21:27

Ксенія Чейз, Дякую щиро)))

Юліанна Бойлук 22.12.2019, 11:44:17

Я так приємно зворушена❤❤❤Люба Ксеніє, Ваша рекомендація - це честь для мене, тим паче саме зараз читаю вашу книгу "Коханець нареченої" і вражена нею, коментар з мене, коли дочитаю))) Але рекомендую всім вже тепер!))) А тут такий розкішний сюрприз))) Дуже тішуся, що ви знайшли час на мою Місафірку, і що вона сподобалася вам))))

Останній коментар в гілці:

Ксенія Чейз 22.12.2019, 11:48:20

Юліанна Бойлук, Дякую, моя люба! А я слідкую за вашою творчістю! І хоча інколи немає часу написати щирі враження від прочитаних книг, тепер вирішила виправлятися в блогах)))

Мар'яна Доля 22.12.2019, 11:00:25

Повністю погоджуюся з вами, ці твори дійсно чудові, читаються на одному диханні.

Останній коментар в гілці:

Ксенія Чейз 22.12.2019, 11:07:03

Мар'яна Доля, Я теж! Радію, що смаки співпали! На черзі інші книги порталу!

Тата 22.12.2019, 10:55:26

Дійсно гарні історії !!!Це те,що варто нашої уваги . ДЯКУЮ!!!

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Тата 22.12.2019, 11:06:36

Ксенія Чейз, з нетерпінням буду чекати!!!!

Уляся Смольська 22.12.2019, 10:58:54

Чудова підбірка! Якщо не читаєш фентезі, то після такої рекомедації аж кортить відкрити кожну книгу і зануритися головою в сюжет!

Останній коментар в гілці:

Ксенія Чейз 22.12.2019, 11:04:20

Уляся Смольська, Це точно! 100%, моя люба! Подумала, а чого не зробити сюрприз авторам порталу до свята? Тим паче, гідних книг на порталі вдосталь! Можливо, хтось з читачів віднайде собі під час новорічних свят неймовірну книгу для читання! Та відкриє для себе нового автора!

Стефанія Лін 22.12.2019, 10:31:49

Ой, моя чудесна, дякую за гарний відгук))) Я настільки тішуся, що тобі подобається Ліліана))) Дуже-дуже приємно))) Ти молодець, що вирішила поділитися власними думками і розповісти про гарні книги, які варті уваги)))

Останній коментар в гілці:

Ксенія Чейз 22.12.2019, 10:38:30

Стефанія Лін, Привіт, моя люба! Це лише початок! Ось виникла в мене така думка, вирішила поділитися власними враженнями від прочитаного. Радію, що сподобалося! Шановні мої колеги, ваші твори на черзі!

Books language: