Вічна історія: Війна богів

Автор: Ірина Калашник / Додано: 23.12.19, 18:59:06

Ця історія буде одаково цікава любителям альтернативних теорій та давніх історій та легенд. Бо в моєму творі ці дві концебції спрлелися воєдино. А ще крихта фантастики. Бо ж легендарні вімани літали на якихось незрозумілих швидкостях. Але з точки зору самих божественних героїв, то були звичайні кораблі.

Викрадення Сіти

Певна річ, всі війни починаються через кохання. Рамаяна та Ілліада брехати ж не будуть?

Я дещо переосмислю це твердження в першому розділі Боги: Остання війна.

Бо ж війна служить виключно чиїмось інтересам. Війна не можлива без політиків. Гомер не дасть збрехати. Навіть в Ілліаді, кохання послужило спусковим механізмом для і без того складних стосунків Трої та Еллади.

Політики намагаються підставити одне одного і розгадати хитрий план. Який не відомо, чи існує. І чи взагалі, це той хитрий план на якого вказують обставини. Політики такі політики....

- То володарі стихій лиш прикриття, - почав здогадуватись Ас. 

- Який ти розумний. Передавай вітання своїм розвідникам. Змінюється час, а атлантська розвідка не змінно дивиться не туди, куди треба. Професіонали. Люблю їх. 

- Знущайся - знущайся, - сказав Ас. - Я знаю, що ти щось задумав. 

- Спочатку доведи. По-воруши мізками, чи що там в тебе в голові. Навіть уявити боюсь. 

- В тебе проблеми в 25-тому квадранті. 

- Та мої проблеми з аламанцями просто пил, порівняно з твоїми. Ти влип, сильно, брудно і надовго, просто ще цього не знаєш. 

А що ж народ?

Він дуже сильно підозрює, що його використовують. Теж мені новина. Та все ж. Цього боятиметься будь-який народ, в будь-які часи і не без підставно. Бо всі брудні історії політики звикли робити народними руками. Щоб потім сказати нам: "ой, вибачте, воно якось випадково так вийшло."

І коли, одного разу, гіпербореець викрадає антлантку на очах у всього народу Атлантиди, то там знаходиться тому чимало причин: і технічна помилка, і почуття, і ці підступні гіперборейці, і ці зарозумілі атланти. Знаходяться голуби та яструби, що намагаються кожен по-своєму владнати цей міжнародний конфлікт.

І дуже скоро стане зовсім не важливо, що саме задумав того дня матморхмант Гіпербореї Талмактар. Що відчувають Тар і Ніа блукаючи у безкрайньому космосі в пошуках виходу із безнадійної ситуації. Постійно зважуючи на вагах особисте щастя, та питання війни та миру між країнами.

В повітрі зависла загроза війни.

Винищувачі готові до бою.

Коментарі:

Всього гілок: 0

Books language: