Про Єлень та продовження книги

Автор: Олена Півненко / Додано: 28.12.19, 19:34:02

       Що ж, до Нового Року залишилося кілька днів і у зв'язку з цим хочу зробити маленьке оголошення. 
Якщо все вдасться, і мої плани не накриються мідним тазом, то вже у новому 2020 році Ви зможете прочитати продовження про смертну на ім'я Єлень та її друзів! 
     У цій книзі нас зустрінуть нові світи, сповнені своїми неповторними мешканцями. Нові герої, в котрих Ви закохаєтеся (або зненавидите) з першого погляду. Ми знову зустрінемося із старими, добре знайомими нам, вірними друзями Єлені, а також з новими і старими ворогами. Ми матимемо змогу зазирнути трохи глибше і дізнатися щось дуже важливе, а також потроху розкриємо таємниці, котрі тягнуться ще від початку першої книги. 
       А зараз, поки у нас є час, я б хотіла дізнатися трохи більше про Ваше ставлення до Єлені та всіх інших персонажів. Хто Вам сподобався, а кого хотілося придушити з першої миті знайомства? Особисто мені не подобається цар Асґарду Одін. Цікаво було б дізнатися і Ваші припущення щодо можливого подальшого перебігу подій?) Було б цікаво почитати Ваші теорії, бо ж ми знаємо, що Єлень отямилася у незнайомому їй місці. Де вона могла б опинитися? У чиїх руках?
       А поки Ви будете обмірковувати запитання, хочу поділитися з Вами кількома фан-фактами про Єлень.
1. Прізвище Фрейзер Єлень отримала завдяки моїй любові до Діани Ґемблдон та її персонажа Джеймі Фрейзера. Зізнаюся і покаюся - книжки не читала, однак планую. Прізвище Фрейзер - це відсилка до серіалу "Чужоземка"/"Чужестранка"(на російській), котрий надихнув мене на створення кількох ідей. 
2. Ім'я Єлень походить від південнословянського "єлень" - "олень". Сакральним символом книги власне і є олень, тож будьте уважні, коли читаєте? Усі маленькі деталі дуже важливі, і з часом знову з'являються у сюжеті.
3. У моменті, де Єлень розмовляє з Локі про книжки, Єлень згадує про улюблену книгу під назвою "Королева". Це не просто так. Я закохалася у цей роман авторки Карен Харпер. Тож, якщо Ви, так само як і я, зацікавлені історією династії Тюдорів, то ця книга саме для Вас, а якщо ні - то все одно рекомендую прочитати. Книга цікава і захоплююча. 
4. На написання книги мене надихали не тільки книжки і серіали, а також і музика. Головною з них стала пісня гурту Imagine Dragons "Radioactive". Саме її куплети ми зустрічаємо у книзі. Також вагому роль у цьому відгріли й інші виконавці, котрих Ви також можете знайти на сторінках книги. А що стосується Еда Ширана і його "Photograph" у кінці книги, то це вже внесений під час редагування момент, відсилка котрого стосується як книги Джоджо Мойєс "До зустрічі з тобою", так і фільму. 
5. Кілька персонажів книги були списані з реальних людей, котрі підтримували мене у всіх моїх спробах написати цю історію. Першу книгу я переписувала (певні сюжетні лінії) кілька разів. З моменту її написання і виходу у світ (не враховуючи сайт Книги Фанфіків) минуло майже 5 років. 
        П'ять - моє улюблене число, бо п'ятого числа народилася я, і у той самий день мого тата оштрафували на 5 гривень за перевищення швидкості? Тож, закінчуючи на цій нотці, представляю Вам фан-факти від мого читача @Шайри Хейл:
1. Сміливість, прямолінійність і упертість - це дуже небезпечна суміш, і Єлень якраз добре володіє ціма рисами. (Взагалі дивно, що Локі все ще при своєму розумі, коли поруч така жінка?) 
2. У книзі є досить цікаві і веселі моменти, де проводяться паралелі й порівняння сучасного світу людей та середньовічного Асґарду - світу богів - і ці сцени дуже доречно показані у розмовах між Локі і Єленню. 
3. Читаючи книгу можна зрозуміти, що Локі і Шеррі терпіти одне одного не можуть, проте саме через це - вони як два чоботи пара. І краще не залишати їх на одиниці, бо це буде рівносильно вбивству. Це те саме, що зачинити в одній клітці двох домінантних тварин, аби поглянути - хто перший перегризе горлянку іншому? Та цього можна не боятися, бо Єлень тримає їх, як кажуть: у сталевих рукавицях. 
4. Образ оленя дуже доречний. Наприклад, у північних традиціях - олень вважався основною твариною у божественних стадах. І, як представник Верхнього Світу, він нерідко був посередником між двома світами – богів і людей - а також був позитивним знаком Небесних Сил.
       
      З наступаючими Вас святами! 

Коментарі:

Всього гілок: 0

Books language: