Перетворившись на автора, ви змінюєте мозок

Автор: Мадам Бамба / Додано: 31.12.19, 00:30:37

З настанням кожного нового року ми сподіваємося, що наше життя змінюється на краще. Оті дитячі очікування так глибоко у нас пустили коріння, що ми, хай, і потайки загадуємо бажання. Вони банальні і магічні одночасно. Та ми ніколи не чекаємо, що те, чого ми так жадали змінить нас кардинально із середини. Ось і я мала щорічне бажання, що мерехтіло несміливим вогником у серці більше двох десятків років. Думала, що не впораюся із письменництвом. А на 20-ій сторінці зрозуміла, що мої думки, пальці, що теленькають по клавіатурі починають працювати все чіткіше і, нарешті, злагоджено. А думки летять, як довогоочікувані сніжинки цієї зими.

Тут я згадала, як перекидаючись на іншу роботу чи нове захоплення довго просиджувала з программами чи пензлями і таки вичавлювала із себе той талант, бо у голові образ був, а руки не слухалися. І от наставав той момент, коли,ось воно починало подобатись те, що так любонько визріло у свідомості.

Думка за думкою, рух за рухом, речення за розділом і наш мозок все краще розуміє, що від нього хочуть. Отже, це і є ця чудова алхімія, що неймовірно цікаво проявляє себе у "фізиці", коли ми спрямовуємо волю і думки у потрібному напрямку. В цьому і є чарівність моменту - ти все зможеш... але не зразу! 

І зараз - інша проблема не сюжети, не події для героїв, а просто час.

Я бажаю у новому році українській версії litnet бути найчисельнішою, найцікавішою, найнесподіванішою, найталановитішою, найбагатшою. Бажаю авторам бути інтелектуалами у розробці сюжету і перфекціоністами у боротьбі із помилками.

А читачам побажаю - просто бути поряд з нами подовше!! Все, над чим ми так сидимо, як квочки над золотими крашанками - для вас, мої дорогенькі!

Коментарі:

Всього гілок: 3

Стефанія Лін 31.12.2019, 09:56:08

Наш мозок і успіхи у чомусь, то ж не тільки талант, то праця))) Важка, терниста, сповнена натхнення, іноді розчарування, і я не тільки про письменництво, а про будь-яку роботу))) Думаю у більшості є задатки таланту співати, малювати, писати і тд, але не всі це розвивають))) Іноді обставини не дозволяють, іноді власне не бажання))) Але будь-який готовий результат, картина, книга, танець, то праця разом з натхненням і талантом)))
Вам теж у новому році вдячних читачів, натхнення і безліч можливостей для втілення власних мрій))

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Стефанія Лін 31.12.2019, 13:52:20

Мадам Бамба, Щиро дякую))

Lina Alex 31.12.2019, 09:55:54

Навзаєм!
Дуже гарно сказали))

Мар'яна Доля 31.12.2019, 08:13:39

Які гарні побажання! Хай усі вони неодмінно здійсняться)) А вам бажаю натхнення, багато нових читачів та чудового настрою в новому році!

Books language: