Трилер, у якому є місце коханню й пристрасті

Автор: Вікторія Івасенко / Додано: 05.01.20, 20:29:43

Вітаю всіх місцевих! З деким з вас ми вже познайомились, але світ Літнету досі для мене дуже загадковий і я майже навпомацки роблю ці перші, незграбні кроки. Я вже встигла надихнутись декотрими авторами і ще раз переконалась, що серед українських письменників дуже багато справжніх талантів. Надіюсь, я теж зможу долучитись до їх числа ;)

Сьогодні хочу трішечки розповісти про свою книгу і, можливо, знайти нових читачів.

Книга "Одержимість" - детективний трилер, події якого відбуваються похмурою осінню в одному із найатмосферніших місць Америки - штаті Вашингтон, де прокотилась чергова хвиля жорстоких убивст.

Головна героїня - детектив поліції, яка намагається прийти до тями після складної справи, яка мало не коштувала їй життя. Та, натомість, в`язне у випивці й випадкових знайомствах. Після чергової веселої ночі, повернувшись додому, дівчина знаходить жахливе послання з минулого. Та єдиний монстр, який міг це зробити, давно мертвий.

Детектив поринає в страшне розслідування і починає розуміти - маніяк полює саме на неї і вбивцею може бути кожен.

Книга точно сподобається любителям "полоскотати нерви". Обіцяю, вона триматиме вас в напрузі. Тут буде все, що я вважаю складовою хорошого трилеру: похмурі і дуже атмосферні пейзажі, криваві убивства, організований маніяк, складні персонажі, динамічне розслідування і, звісно, кохання й пристрасть й неочікувана кінцівка. Буде цікаво.

Дякую, що читаєте! З нетерпінням чекатиму на ваші враження!

Коментарі:

Всього гілок: 1

Остап Соколюк 05.01.2020, 20:32:30

Так! Читаю!

Останній коментар в гілці:

Вікторія Івасенко 05.01.2020, 20:35:38

Остап Соколюк, за що вам дуже вдячна і вже готую чай, щоб засісти за ваші історії)

Books language: