"Очевидні речі": закулісне :)

Автор: Устина Цаль / Додано: 08.01.20, 11:04:24

Почну з подяки - я справді дуже вдячна всім читачам, які коментували, ставили зірочки, нагороджували та додавали у бібліотеку мою книгу "Очевидні речі"!

 

І розповім трохи про процес))

 

Я почала виставляти книгу тільки коли повністю дописала і дууууже задоволена, що зробила саме так, бо зміни в сюжет вносилися навіть в останніх розділах і додавалися у перші (якщо Ви автор і читаєте це – Ви так само пишете чи остаточно продумуєте все з початку?)).

 

Спочатку сюжет мав текти в іншому руслі, навіть була інша назва. Проте я писала і розуміла, що бракує якогось наскрізного мотиву, якоїсь суті. Доки у 12 розділі в діалозі Інги й Адама не народилася цитата про "очевидні речі". І тут авторка сама нарешті зрозуміла, що хотіла сказати власною книгою))

 

Не повірите, але я разом з Інгою здивувалася, коли дізналася, де Адам працює і на кого вчиться (чесно-чесно, воно якось саме вийшло!)). А потім вже виходу не було, довелося закрутити сюжет саме так.

 

Доки писала, зрозуміла, що мушу перечитати правопис, і то кілька разів, бо познаходила помилки, які не вважала помилками)) Твір вичитаний разів п’ять, але скільки не читаю, все одно знаходжу помилки і одруківки – тож за це перепрошую і обіцяю вичитати ще раз остаточно, щоб побороти цю біду))

 

Отож, дякую за прочитання книги «Очевидні речі» (а якщо ще не читали – ласкаво прошу!). Підписуйтеся, зустрінемося на сторінках наступних книг! Анонс нового твору зовсім скоро, після виходу епілогу до цієї книги.  А епілог вже цієї неділі!

Коментарі:

Всього гілок: 0

Books language: