Буктрейлер до книги "Янгол для Superstar"

Автор: Ольга Сова / Додано: 15.01.20, 14:16:52

Привіт, любі читачі!

У моєї книги «Янгол для Superstar», у якій йдеться про заборонене, небезпечне кохання між дівчиною – слідчим Тамілою Олександровою та її черговим завданням  - кумиром сучасності Ніком Романовим, з’явився буктрейлер. Тому невимовно рада представити його Вашій увазі.

Тисніть на посилання:

https://youtu.be/cxVKn0nLJTw

Анотація:

Таміла давно перестала вірити в казки про кохання, але випадкова зустріч з кумиром сучасності перевертає її життя з ніг на голову. І тепер дівчина змушена взятись за найнебезпечнішу справу у своїй блискучій кар’єрі -   захищати того, хто став причиною всіх її неприємностей.

І невеличкий фрагмент твору для ознайомлення:

НІК

Я дивлюсь, як вона виходить з мого будинку. Невисока шатенка із зав’язаним волоссям у кінський хвіст. Червоне пальто та в’язаний шарф в тон виокремлюють в темряві її тендітний силует. У мене не вистачає сили, щоб відірвати погляд від струнких ніжок на високих підборах, які швидко цокотять в напрямку автомобіля. ЇЇ зараз відвезуть, заплатять кругленьку суму за мовчання і вона назавжди зникне з мого життя. Але  чи хочу я, щоб  вона, моя незнайомка, назавжди  перестала існувати для мене?

 

 

  -------

Коментарі:

Всього гілок: 1

Зоряна 15.01.2020, 14:50:38

Я його читаю такий гарний текст. Чекаю продовження. Дивуйте нас♥️♥️

Останній коментар в гілці:

Ольга Сова 15.01.2020, 16:19:24

Зоряна, Дякую за гарні слова!

Books language: