"Пектораль для Місафір - 2. Берегиня"

Автор: Юліанна Бойлук / Додано: 25.01.20, 12:51:07

Найперше поспішаю привітати всіх Тетянок з Днем янгола!!! А їх матусь, донечок і сестричок, а також їх чоловіків з іменинницею!!!! Нехай Господь оберігає вас та посилає міцного здоров'я, кохання, щастя та злагоди!!!!

Всіх студентів вітаю з Днем студента і зичу, щоб ваше навчання було легким і цікавим, бо не дарма кажуть, що студенство - найкраща пора життя! Хай всі ваші мрії здійснюються!!!!

А в мене дуже приємна новина!!!

Я завершила свою першу книгу в жанрі "фентезі" "Пектораль для Місафір. Народжена Блискавичною". УРРААА!!! Книга подана в продаж і скоро її можна буде придбати.

Анотація:

За кохання і щастя батьків нерідко доводиться платити дітям. Якщо її батько – маг вогню, а мати – магиня води… Хто вона? Її магія під забороною. Вона поза законом. Історія Місафір розпочнеться у день, коли сімейна реліквія – пектораль, спалахне у її руках магічним сяйвом. Куди веде її шлях, окутаний таємницями та небезпеками? Щоб навчитися бути собою, їй слід постаратися зберегти своє життя, пройти відбір наречених для кронпринца і зуміти розплутати клубок з взаємодією стихій, яка змушує закохатися не в нареченого, а в його брата

Водночас продовження історії уже чекає на любителів любовного фентезі у книзі

"Пектораль для Місафір - 2. Берегиня"

Анотація:

На відборі наречених для кронпринца вона - найбільш перспективна кандидатка, однак її життя все ще в смертельній небезпеці. Особливо тепер, коли загроза війни з демонами вже реальна, а в неї своя боротьба з власною магією, що зростає, підступними суперницями та почуттями до брата свого нареченого. І що робити, якщо ці почуття взаємні?

Магія, кохання, війна, небезпека, труднощі, чотири стихії і хеппі енд, звісно)

Завершення дилогії.
Оновлення: пн, ср, пт.

З любов'ю ваша Юліанна!!!

Коментарі:

Всього гілок: 2

Aillin Ai 25.01.2020, 13:14:03

Я нечасто таке кажу, але ці обкладинки дуже привабливі) і мені здається, вони дуже влучні) вітаю з завершенням та початком одночасно) хай пишеться легко та приводить багато читачів)

Останній коментар в гілці:

Юліанна Бойлук 25.01.2020, 15:42:43

Aillin Ai, Оксанко, безмежно дякую!!!! Мені надзвичайно приємно чути такі чудесні слова від тебе))))) Мені ці обкладинки, до слова, теж дуже подобаються))))

Янгол Смерті 25.01.2020, 14:42:50

Дуже люблю ваші книги)) Ця також буде платною?

Останній коментар в гілці:

Юліанна Бойлук 25.01.2020, 15:41:43

Янгол Смерті, Дуже приємно чути такі прекрасні слова!!!! Щиро дякую Вам!!!))) Ще поки не знаю, можливо, у процесі буде безкоштовною, а може й ні, але активні коментатори отримають промики в будь-якому варіанті розвитку подій)))

Books language: