Враження

Автор: Ірина Ярошенко / Додано: 28.01.20, 20:13:16

Добрий вечір усім!

Сьогодні хочу теж поділитися тим, що читаю. А то лише зараз збагнула, що дуже давно цього не робила.

Отже, почну з тих, які нещодавно прочитала.

Мар'яна Доля "Учениця мага і жаб'ячий король" та "Учениця мага в королівстві Гламурія"

        

Це продовження пригод Емері. Давно висіли ці твори у моїй бібліотеці, та ось, нарешті, я дісталася до них. І знаєте що? Просто проковтнула!

Легкі історії, гумор, цікаві пригоди та яскраві персонажі у переплетенні з чудовою і напрочуд легкою мовою викладу - що ще треба для отримання задоволення? А саме це я вам точно обіцяю.

Тут же ще один твір Мар'яни Долі - "У неба на краю".

Цей твір пронизаний сумом, але дарує надію. Змушує замислитися над своїм життям, над тими рішеннями, які ми приймаємо, над тим, куди нас усе може привести. Але він дарує надію, торкає за живе.

І ще одна завершена книга, цього разу Лії Щеглової - "Ріверія. Яскравий вибір"

До неї я готувалася дуже довго, адже чотири книги про невідомий світ та карколомні пригоди - це вам не абищо!

Але почавши, я тепер не можу зупинитися! Адже тут є все, що я так люблю - справжні герої з їхніми проблемами, радостями, печалями і взаємостосунками, новий, детально прописаний світ, зі своїми правилами та законами. Усі випробування, що випадають на голову Юліани просто перехоплюють дух! Ви й насправді занурюєтесь у цей чарівний світ, а потім відриваєте погляд від сторінки і декілька секунд приходите до тями, питаючись "А де це я?". Думаю, я ще окремо напишу відгуки детальніше про кожну з Риверій, бо вони, повірте мені, варті того, аби про них знали.

До речі, тепер я "дорвалася" до другої книги "Ріверія. Піймай невловиме", у якій стільки пристрастей, стільки хвилювань, що годі й казати!

Але є ще одна книга, яку я читаю "в процесі". Це нещодавно розпочата, але викладена вже, мабуть, на половину, робота Лії Щеглової "Ніхто не пішов".

Ця книга мене причарувала своєю загадковістю, таємничістю, незвичайними персонажами та подіями, які зосереджені навколо древнього артефакта. Сюжет тримає у напрузі та підносить сюрприз за сюрпризом. Авторка так вміло розплутує тугий клубок, що сидиш і думаєш: "А що ж там далі? А хто ж вбивця? А що насправді там сталося", але поворот за поворотом і ти намагаєшся знайти відповідь.

Інші відгуки читайте на моїх сторінках у ФБ та інстаграмі, контакти є на моїй авторській сторінці.

Усім гарних книжок і приємного читання!

Коментарі:

Всього гілок: 4

Svitlana Kvitka 29.01.2020, 09:15:41

Згодна з Ріверіями. Вони чарівні! Всі чотири, запевняю. Ніхто не пішов така таємнича!

Другу авторку не читала. Але обкладинки такі гарні! Гляну, може, щось зацікавить. З чого краще почати?

У гілці 4 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Мар'яна Доля 30.01.2020, 08:58:54

Svitlana Kvitka, Доброго ранку! Дякую за інтерес до моїх творів! Можу порадити "Перехрестя" - https://litnet.com/uk/book/perehrestya-b151219 якщо вам подобаються любовні романи з елементами детективу. Також зараз пишу любовний роман "А любов, як сон" - https://litnet.com/uk/book/a-lyubov-yak-son-b192372 Коли не лякають елементи містики ( втім, зовсім нестрашної)) - багатьом читачам подобається книга "У неба на краю" https://litnet.com/uk/book/u-neba-na-krayu-b159464 Якщо любите читати невеличкі оповідання-історії з життя - то й такі маю)) Збірка "Життя без коректур" - https://litnet.com/uk/book/zhittya-bez-korektur-zbrka-b179753

Angelnik 29.01.2020, 22:57:13

Ірина, дякую за те, що поділилися враженнями стосовно книг від чудових авторів! Як на мене, загалом ідея про відгуки, щодо книжок, які сподобалися - дуже хороша!

Останній коментар в гілці:

Ірина Ярошенко 30.01.2020, 08:51:46

Angelnik, Так, ідея гарна, тим більше, чому б не поділитися враженнями, якщо сподобалося. Я періодично виставляю враження в інсту та ФБ. Правда, про ці ще не встигла написати.

Лія Щеглова 28.01.2020, 20:24:55

Дякую, Іро!
Дуже теплі слова! Радію, що зацікавила)))

Останній коментар в гілці:

Ірина Ярошенко 28.01.2020, 20:26:56

Лія Щеглова, Немає за що! Бо я пишу про те, що дійсно справило враження. Твої твори пречудові!

Мар'яна Доля 28.01.2020, 20:23:53

Ой. дякую, що і про мої книги згадали! Надзвичайно приємно, що вам сподобалися. Щодо творів Лії - повністю солідарна, вони просто суперцікаві!

Останній коментар в гілці:

Ірина Ярошенко 28.01.2020, 20:26:15

Мар'яна Доля, Так, я, мабуть, уже можу до фан-клубу вашого записуватися)

Books language: