Реклама

Автор: Helen / Додано: 02.07.18, 22:29:45

Як ви ставитеся до накрутки лайків? Чи пропонуєте Ви переглядати Ваші твори поза сайтом  ЛітНет?? Дякую за відповіді!!!)))

PS: Спостерігала явище, що переглядів менше ніж лайків)))) кумедно) 

 

Коментарі:

Всього гілок: 14

казка 15.10.2018, 16:55:18

Ніколи б не подумала що тут на сайті деякі автори накручують лайки чи ще щось,мені здається що нехай твій твір дістане правдиву оцінку то тоді ти знатимеш де і що треба виправляти чи додавати.І коли бачиш що в іншого автора стільки багато похвали то тобі хочеться теж достихнути таких висот, наприклад саме це мене змушує самоудосконалюватись а так як ти накрутиш собі лайків то не має сенсу писати далі,нерозумію таких людей.

У гілці 5 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

казка 16.10.2018, 08:35:48

Анатоль, тепер понятно.

Канабіоїд 15.10.2018, 23:27:16

не коректне питання. ніхто ні перед ким не має звітувати. мистецтво одягнене в шати комерційного зиску і прагматизму приречене на невідповідність до основних принципів праведної моралі)
ви засмутилися, бо ще не опанували навички більш поміркованих користувачів?

Буяна 11.10.2018, 19:16:48

Ніколи не накручувала лайки. А серед близькьх, тільки мама знає про моє маленьке хоббі ) Тому, свої твори не просуваю ні на інших сайтах, ні в соц.мережах.
Лайки, перегляди, а з коментарями ще гірше, йшло все туго..+ українська версія тільки розвивається. Та з часом, твір набирав більшої популярності. Зараз, у мене своя аудиторія читачів, яка і коментарями побалує, і зірочками.
Можливо, щоб пришвидшити процес, варто було і прорекламовувати себе. Але, на мою думку, результат буде вже не таким солодким.

Яна Паувел 11.10.2018, 00:05:10

була у мене ситуація, коли я виставила другу книгу з серії, і читачі почали масово засипати лайками навіть не переглянувши перший розділ. Тож, про співвідношення переглядів і лайків говорити щось важко

Яна Паувел 11.10.2018, 00:02:02

я особисто вважаю,що накрутка є справжнісіньким порушенням справедливої конкуренції. Насправді на сайті багато талановитих авторів, але читачі зазвичай переглядають перші три-чотири сторінки. Виходить, що через несправедливу накрутку хороші твори, автори яких вирішили іти чесною дорогою, просто загубляться. Це дуже не чесно, адже виходить, що той, хто зробив накрутку просто украв законне місце у того, хто вкладав всі свої сили в написання твору. А ті, хто намагається виправдати накрутку тим, що це законом не заборонено, повинні згадати, про те, що усі ми люди. А люди мають чинити по совісті.

Aillin Ai 10.10.2018, 19:51:08

якби я вміла робити ту накрутку, то б зробила. бо інакше здобути популярність, сподіваючись, що тебе знайдуть та прочитають, неможливо у сучасних реаліях. а взагалі реклама - це така марудна справа, що страх)

ALLEN WALKER 10.10.2018, 19:20:19

В рекламі і накрутці є дві сторони медалі. З одного боку - накрутка "графоманів", але з іншого: звідки пересічний громадянин буде знати, що ви є. Деякі твори, на літнеті я прочитав лише через те, що побачив коментарі в блогах. Знаю, що це не реклама в повному її розумінні, але, якщо людина може грамотно висловити свою думку, на ту чи іншу тему, то - це буде прослідковуватися і в її творчості, а - це чи не найкраща реклама. Потрібно "жити твором"... Написав і чекати, що пощастить - це не варіант. Час - безцінний, потрібно використовувати кожну його секунду. Тим паче, коли ви думаєте, що написали шедевр, а це далеко не так... Найкращий спосіб - це "прорекламувати" свій твір і, щоб навіть випадковий прохожий, залишив коментар і відкрив вам очі або на помилки, або, що це не ваше... Взагалі реклама - це спосіб звернути на себе увагу, а далі - справа споживача, що робити з вашим продуктом. Накрутка лайків - та ж реклама, особливо на літнеті. Вона дозволяє потрапити на вершини рейтингу, ваш твір бачить більше людей... Але чи виправдає ваш твір ці лайки - це вже інша історія. Найкращий спосіб "розставити всі крапки над і" - це сказати автору, що ви насправді думаєте про його роботу...

Віктор Полянко 20.07.2018, 09:07:46

Особисто я не займаюся накруткою лайків своїх творів, бо мене більше цікавить об'єктивна картина, ніж завищений рейтинг. Так я можу бачити, які з моїх творів реально цікаві читачам, а які залишили байдужими. І це допомагає зрозуміти, в якому напрямку слід рухатися.
Поза літнетом пропонував читати своїм близьким друзям. Вони казали, що твори їм сподобалися. Але найбільш розгорнутими коментарями з тим, що сподобалося і що не так, я завдячую саме користувачам літнету :-)

Анатоль 09.07.2018, 10:31:49

Накрутка рейтингів - це, звичайно ж, шахрайство.
Але воно працює, як і всяка реклама.
Тож шахраї завжди матимуть перевагу в розкрутці своїх творів.
А деякі навіть не вважають це чимсь поганим...

Аліна Червоноока 09.07.2018, 10:12:20

Накрутку лайків у конкурсі вважаю безглуздою маструбацією без оргазму. Адже якщо твір гівно, то можна рвати хоч усі рейтинги - гроші у нього ніхто не вкладе. А от серед друзів інфу розповсюджую, а також у своїй групі в фейсбук, веду "щоденник створення "Божени"" в інстаграм. Навіть проводила прямий ефір для читачів. І це було круто. Живе спілкування з аудиторією дає мені розуміння того, у якому напрямку рухатися, чи подобається людям те, що я роблю,та й взагалі, заряджає!
P.S. А от реальним лайкам тішуся як мала дитина:))) Сама не знаю чого!:)))))))

Канабіоїд 03.07.2018, 11:11:08

позаяк у цій витівці немає нічого ганебного. тим паче якщо шедевр дійсно заслуговує уваги пересічного і непересічного читача. своєрідна гра чи то пак забавка. загалом, вищезгадане дійство має дотик до шоу бізу. вочевидь без подібного маніпулювання неможливо привернути увагу до власного витвору. принаймні це не заборонено чинним карним законодавством.))) кумедного і незрозумілого дуже багацько на цьому світі.))) зокрема так звана людина-розумна. )))

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Канабіоїд 03.07.2018, 11:38:08

Мія Грано, звісно,. загалом -так. зокрема - є певні суб'єктивні враження )0) загальна тенденція інтернет мережі.

Мія Грано 03.07.2018, 08:45:30

Ніколи такого не робила. Та і взагалі - в один момент видалила всі твори (а там же ж і лайки й коментарі), бо тільки таким чином можна було змінити псевдонім.
Не хочу нікого образити, але особисто для мене - то якийсь особливий прояв жебрацтва

Володимир Сіверський 02.07.2018, 22:46:41

Правду кажучи, мені те по цимбалах - кількість лайків. Навіть якщо одна-єдина людина оцінить мій твір, тобто прочитає і вирішить, що не дарма витратила свій час, я уважатиму, що теж не дарма витріщався у сяючий екран монітору і збивав пучки об клавіші. Тож мене трохи дивують ті автори, які розтікаються мислію по древу щодо слабкої чи некоректної оцінки поспільством їхньої несамовитої та геніальної праці, ображаються і закопилюють варги на манер пушкінських баришень. :-) :-) :-) Зрештою кожен робить те що хоче. Я взагалі себе аж ніяк не рекламую ніде. Щоправда, коли реклама Літнета у стрічці МордоКнижки була, то лайкав її і поширював кілька разів. Але ж не себе особисто, а нас усіх, і де там я - того ніхто не знає. І коли книжка моя нова вийшла, то розповівши у Мордокнижці про те друзям, довелось в коментарі зізнатись, що я тут є під псевдонімом. Але чи заходять вони на Літнет, чи ні - того не знаю. Головне, чого я тут досяг, то, виставши на огляд твори різного данру, почав трохи орієнтуватися, що саме читають люди. Можливо, у майбутньому це мені допоможе.:-) :-) :-) :-)

У гілці 2 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Nadine 03.07.2018, 00:39:55

Володимир Сіверський, Піддримую. Задоволення приносять не лайки та рейтинги, а коли тебе дійсно читають, коли незнайома людина присвячує час твоїй творчості. Це дійсно надихає

Ирен Нерри 02.07.2018, 23:10:57

На самому початку лайки дуже допомогали просунути книгу на сайті. Отож, зізнаюсь, просила друзів лайкнути. Завдяки цьому книга тримала рейтинг і її помічали більше потенціальних читачів. Згором пішли лайки від читачів))) Зараз система рейтингу більш складна, і поодиноких лайків замало, щоб залишитися на вершині рейтингів, або хоча б поблизу них (це якщо розглядати росверсію+велика конкуренція) Зараз ще й нагороди є, і репости. Також багато говорили про ботів, завдяки яким накручуют рейтинг. Це болюча тема на сайті.
Намагалась просуватися через групи ВКонтактах, пов'язані з книжками. Але це надто дієво. Якщо група велика і багато учасників, то ще є якийсь результат. Якщо маленька, то цікавих до вас мало. В інших мережах не пробувала. Навряд чи там мої історії когость зацікавлять.

Books language: