Роздуми!

Автор: Helen / Додано: 28.08.18, 14:40:28

https://litnet.com/book/epoha-odinochestvo-b90482

Чесно кажучи, завжди відкидаю копання в пошуку відповідей на подібні запитання, як у творі!  Та розмова, свідком якої я стала, підштовхнула до роздумів, які, на жаль, дуже розчаровують мене, як жінку!  

Що можете сказати Ви на питання у творі?

ПС: Важлива думку всіх, особливо чоловіків. Адже, розчарування стосується саме їх!

Коментарі:

Всього гілок: 5

Анатоль 26.09.2018, 12:48:06

Чоловіки потрібні для війн, революцій, всяких змін.
Їх біологічна задача - вносити мутації в генофонд людства.
А мирний, стабільний час - час жінок. Чоловіки не для такого.

Jaromiy 30.08.2018, 15:40:36

Усе зрозуміло написано.
Сумно, але це правда. В даний час це дуже актуальна тема. Жінки змінили уявлення про жіночність( точніше їх змусили змінити це уявлення). А чоловіки , наче забули, що таке мужність.

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Аліна Червоноока 24.09.2018, 16:49:24

Helen, :)) Всім привіт))) Зацікавила ваша дискусія:))) Скажу від себе, яко жінка у шлюбі з п'ятирічним стажем;))) Хлопці (Сергій та Олег) істину глаголять:))) Компроміс і ще раз компроміс!:)) Наші уявлення про те хто, що, і кому "повинен" часто руйнують навіть ідеальні стосунки. Жити треба так, щоб обом було комфортно. І це "комфортно" в кожної пари своє, про яке треба домовлятися.

Сергій Ігнацевич 14.09.2018, 15:28:21

Господи, все ж елементарно! Якщо чоловік сам на себе заробляє, а потім сам собі готує їсти, пере, зашиває носки, миє посуд і виносить сміття - йому не потрібна жінка. Лише як баласт, якому треба приділяти час. А часу в "самостійного" чоловіка і так катма.
Якщо жінка прасує, пере, готує і при цьому ще ходить на роботу, аби забезпечувати фінансово своє життя - їй не потрібен чоловік.
Якщо ж двоє дорослих розумних людей живуть разом, вони неодмінно розподіляють обов'язки. Хтось заробляє, хтось їсти готує, хтось підлогу миє. Не обов'язково щодня це буде той самий. І немає серед них ні "служанок", ні "добитчиків". А є люди. Які ПОТРІБНІ одне одному.
Якщо ж ви хотіли і на роботу не ходити, і дома нічого не робити, і при цьому щоб чоловік любив і на руках носив, то чи маєте ви моральне право називати когось "тягарем", не поглянувши перед цим у дзеркало?

Олег Мрієнко 13.09.2018, 12:10:20

Власне, хоч запитання досить старі, але їх актуальність досить висока.
Перш за все, я б радив не рівняти абсолютно всіх чоловіків до декількох невдалих суб'єктів чоловічої статі. Це не етично і може призвести до дзеркальних прикладів стосовно деяких жінок.
По-друге, рефлексія та самокопання - ознаки здорового глузду, як на мене. Такі запитання цілком нормальні. Як на мене, відповідь ховається саме в постановці запитання. Хто поставив себе в становище няньки, служки і т.п.? Хто не роздивився за першою хвилею закоханності обличчя потвори? Врешті-решт, хто не зміг вчасно ляснути дверима? (а це теж треба вміти, як і визнавати свої помилки).
Згадується цитата Жадана: "Всі ми ламані господньою, всі ми нею і тримаємось". Ніякі зустрічі не відбуваються просто так. Самотнім можна бути навіть у стосунках відразу з кількома людьми. Бути щасливим та потрібним можна і в самотності.
Самотність, розлука та туга - лише етапи нашого життя. Не варто їх охрещувати "епохами". Час встати зі стільця в кав'ярін і крокувати по життю. Каву при цьому варто взяти з собою;)

У гілці 4 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Олег Мрієнко 14.09.2018, 00:07:57

Helen,

Анатоль 28.08.2018, 16:22:17

Нічого не зрозумів. Там щось якоюсь іноземною мовою...

У гілці 2 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Віктор Полянко 29.08.2018, 18:26:36

Анатоль, Гадаю, то албанська)))

Books language: