Авторські обкладинки або вечірні забаганки

Автор: Aillin Ai / Додано: 10.10.18, 19:41:24

Сумного вечора заманулося мені створити власні обкладинки до книг, щоб усунути запозичені картинки, які використовувалися до цього. Малювати я не вмію, з фотошопом не дружу, але мозок працює і підкидає варіанти рішень.
Вважаю, вийшло доволі непогано як на невмійка=) А насправді сама із задоволенням поглядаю на результат своєї неабиякої роботи, бо ж ці обкладинки так вирізняються з-поміж інших :D
Тож представляю вам обкладинки до серії "Чака". З книгами можна ознайомитися за посиланням:Чак. Магія крові та Чак. Мандрівка до Ирію.

 

Коментарі:

Всього гілок: 2

Стефанія Лін 14.11.2018, 14:35:00

А можете розповісти як додати в блог картинку, тому що я намагалась та не вийшло)

У гілці 4 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Aillin Ai 14.11.2018, 15:15:23

Будь ласка. Сподіваюсь, усе вдасться.)

Володимир Сіверський 10.10.2018, 23:51:04

Чудово! Авторська обкладинка матиме власну ауру і естетику. Зрештою, чимало авторів самі ілюструють свої тексти. Згадайте О.Пушкіна, М.Лєрмонтова, Г.Пайла, А. Сент-Екзюпері. То дивовижний досвід, який розширює кордони власної творчої свідомості.. Я, між іншим, перед тим як кинути свої тексти на сайт Український Авторський Портал, теж вирішив власноруч намалювати обкладинки. Хоча ніколи і ніде не вчився. :-) :-) :-) Якщо комусь цікаво, можете пошукати мене там (https://book-ua.net/catalog/), а потім покритикуєте! :-) :-) :-)

У гілці 8 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Володимир Сіверський 10.11.2018, 21:34:11

Стефанія Лін , Так, я виставив на сайт деякі свої тексти - ті, права на які належать мені. Між іншим, серед авторів Літнету я там не одинак. Якщо погортаєте каталог, то знайдете й інших "наших". :-) :-) :-) З приводу реклами: УАП рекламує себе, принаймні в Мордокнижці. Наприклад, нещодавно рекламували мого "Скомороха", а до того, здається, збірку п"єс "Правосудя Єв".

Books language: