Трохи про творчість

Автор: Арія Лев / Додано: 13.10.18, 03:28:01

Вітаю. Пишу я давно, але толку з того поки що мало. Основна проблема в тому, що ніяк не виходить написати невеликий твір (особливо оповідання, навіть під час читання вони мені не завжди подобаються, всі здаються якимись обмеженими). Завжди тягне на щось велике та грандіозне і як результат - маємо море чернеток та нереалізованих ідей. Звісно всьому має бути міра, і все хороше має бути цілісним та завершеним, але чому б не розписати історію достатньо глибоко? Чому б не використати увесь потенціал ідеї? Зрештою, хоч один плюс у цих намаганнях є: яка не яка практика. (Хоча перечитуючи все ще бачу, що мені бракує картинки, та й взагалі багато чого бракує, може розуму, щоб поскладати усе по поличках).

Що я люблю під час творіння: це розмаїті персонажі, неординарні ситуації та соковиті сцени. А ще  божевільно-хитру посмішку персонажа, хитре сплетіння діалогів, емоції, які не мають назв і дуже складно описати, але які все ж персонажі переживають. А ще стиль. Що може бути краще за модний плащ в персонажа, який пафосно розвіюється під час руху? Інколи мене надто сильно тягне в сторону політичних та військових інтриг, до кримінального світу, та ще всього з чим в реальному житті ніколи не зустрічалася, тому за достовірну реалістичність кхем-кхем можна забути. Тобто, не дивуйтеся якщо вам зустрінеться якась наркоманія (хоча ті речі, які незовсім розумію, стараюся досліджувати, не знаю наскільки успішно).

  Лишенько, не звертайте уваги на це божевілля. Я просто хотіла сказати, що "Гра за Всесвіт", яку я почала викладати,на 97% все ще у голові і можуть бути затримочки через брак часу.  Планується повість до десяти епізодів, або ж як я назвала ігор. (Хоча я вже одного разу постановила собі завершити оповідання до 30 серпня, а закінила його десь 15 вересня... наступного року... і був чіткий план... але потім я забила на планування і дала собі волю... і додала ще чотри сюжетні лінії...  і вийшов нерівномірний салатик лише з деякими смачними інградієнтами(... так обіцяю бути цього разу бути бльш серйозною). Сподіваюся комусь буде цікаво. Це перший твір, який я викладаю, тому певна річ лячно (особливо коли перечиуєш і хапаєшся за голову, скільки треба редагувати), але хочеться таки дізнатися як це все виглядає з точки зору читачів, чи пишу зрозуміло, чи є там хоч та крихта стилю, про який я так захоплено писала раніше чи ні. А також я рідко отак викладаю свої думки, тому сподіваюсь вони були варті прочитання. 

Коментарі:

Всього гілок: 3

Ірина Ярошенко 13.10.2018, 19:09:03

У мене та сама проблема. Багато початків, та жодного кінця. Нинішній твір, який пишу і викладаю тут, перший, який орієнтовно бачу, як має скінчитися. Проте хто знає, куди заведе сюжет? Пишіть, і все колись складеться!

Анатоль 13.10.2018, 06:34:25

Якщо такий допис написали - значить вмієте писати.
І більше пишіть про себе, у Вас це добре виходить.

Books language: