Коронація слова

Автор: Катерина Султан / Додано: 16.01.19, 17:04:59

У нашій країні Коронація слова популярний літературний конкурс. У книжкових магазинах чимало учасників цього конкурсу - лауреатів, фіналістів і переможців. Він може дати непоганий старт письменництву. 

Тож, шановні письменники, розповідайте, як Ви ставитеся до цього конкурсу, чи хотіли би взяти у ньому участь, або, можливо, вже брали. Дуже цікаві Ваші відгуки та думки. 

 

Коментарі:

Всього гілок: 5

Володимир Сіверський 17.01.2019, 17:03:14

Я вже колись писав про цей конкурс і власну участь у своїх коментарях, тож повторюватись не буду. Єдине що скажу: до честі організаторів, оцінка там дійсно об'єктивна, зважаючи на анонімність учасників. Але об'єктивність журі - то теж умовна категорія. Адже на першому етапі оцінки рукописів відсіюють відверто графоманські роботи, а вже у шорт-листі, куди потрапляють найкращі тексти, журі радше суб'єктивне. Бо одному може більше сподобатися один текст, а іншому - інший. Тож все вирішує система балів. Тому переможцем може стати і сільська бібліотекарка, і охоронець, і маститий літератор. Бувало й таке, що перемагали твори, котрі висувались авторами по кілька разів, і зазнали хіба що зміни назви. Тут все залежить від астрології - як саме ляжуть зірки! :-) :-) :-) А від себе дам пораду: пробуйте, пишіть, беріть участь в усіх конкурсах, якщо для вас література - то не шкільний предмет, а радість творчості і бажання чогось досягти. Тим самим ви вдосконалюєтесь.

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Катерина Султан 17.01.2019, 18:59:26

Дуже дякую за Вашу пораду) Буду старатися)

Крися 16.01.2019, 18:40:47

Вперше почула

Останній коментар в гілці:

Катерина Султан 17.01.2019, 10:59:25

Крися, Цьому конкурсу вже багато років, він проходить кожен рік

Олексій Молнар 16.01.2019, 19:40:20

Чесно кажучи не мого рівня цей конкурс. Просто скільки дивився статті по цьому конкурсу, а також преглядав каталоги книжкових видавництв, то сама перемога у Коронації Слова щось на кшатл золотого ключика до всіх дверей. З однієї сторони ще не відомо зацікавиця читач власне твором. Але якщо взяти номінацію в цьому конкурсі, то як мінімум кілька пристижних видань повинні зацікавитися.
Це моя думка і можливо воно і не так. Але якось не зручно на подібного рівня конкурс відсилати твір не маючи за плечами досвіду на цьому поприщі.

Останній коментар в гілці:

Катерина Султан 17.01.2019, 10:56:48

Олексій Молнар, Я купую книги учасників конкурсу, і чесно кажучи, іноді виникає питання: "Як?", бо сюжет доволі простий і примітивний, а призове місце зайняв. Але радує, що творів-переможців, які дійсно захоплюють чимало.

Берта Маузер 16.01.2019, 23:18:22

це трохи більше, ніж популярний конкурс) Він поставлений на гарні комерційні рейки, а тому і цікавий для авторів. Бо це потужна промо-підтримка, інформаційна підтримка, до нього прикута увага великих видавництв. Перемога чи номінація - це ти потрапив "у потік", і це такий старт, який мало яке видавництво може запропонувати автору-новачку. Але на сьогодні це конкурс не для аматорів. Особисто я вважаю, що аби мати на "Коронації" хоч якісь шанси, потрібно зібрати гарну базу, багато досліджувати, вивчати. З наскоку, простеньким сюжетом і викладом ти "Коронацію" вже не вразиш. Зараз там взагалі йде битва "метрів", хоча на загал виноситься це під соусом "проста людина виграла". Ось про переможця 2017 року - простий охоронець із супермаркету взяв і виграв. Угу, і так побіжно десь згадують, що він 2 роки вивчав історичні факти, ісламські традиції, і взагалі він майже історик і навіть вже має визнання, як письменник. Тому не спокушайтесь такими історіями - якщо хочете на "Коронацію", то працювати треба фанатично.

Останній коментар в гілці:

Катерина Султан 17.01.2019, 10:54:02

Берта Маузер, Я Вас цілком підтримую. Сама б хотіла взяти участь, але розумію, що треба працювати і працювати. Є до чого прагнути)

Мія Грано 17.01.2019, 10:11:07

Крутезний конкурс!! Давно за ним слідкую. Завдяки цьому конкурсу відкрила для себе багато українських письменників.

Books language: