Запрошую у нову історію кохання

Автор: Элен Чар / Додано: 28.03.19, 20:22:22

Вітаю, мої любі!


Книга «Як скажеш, любий» закінчена. Дякую всім, хто читав, коментував, ставив вподобайки та ділився своїми думками й емоціями від прочитаного! Для мене це дуже цінно і важливо. А коли бачу, що ви підписуєтеся на мою сторінку — радію ще більше, адже це означає, що ми зустрінемося знову)))


Але цикл «Сучасна Попелюшка» на цьому не закінчено, я обов'язково повернуся до нього знову, тим більше, що героїня вже прийшла))) думаю що через книгу або дві почну розповідати її історію.


А зараз хочу всіх запросити в нову книгу про кохання Олеся і Яринки «Недозволена».
Анотація: Олесь звичайний хлопець, мріє про просте життя, но одна зустріч перевернула все. З цього моменту для нього є тільки Яринка, дочка его роботодавця. ЇЇ зірка впевнено світить на подіумах, вона улюблениця об'єктивів та вечірок. На перший погляд у неї є все й навіть більше, але Олесь бачить, те що ховається в її душі так глибоко, що навіть спалахи камер не можуть проникнути туди. Чи зможе щира любов хлопця затьмарити сліпучі спалахи світу високої моди?
До зустрічі, мої дорогі, обіймаю, ваша Елен.

Коментарі:

Всього гілок: 1

Radianta 28.03.2019, 21:25:07

Доброго вечора, якщо з'явиться більше вільного часу, обов'язково прочитаю вашу книгу :), адже анотація вельми заінтригувала. Дуже цікаво спостерігати за вашими героями і за вашою творчістю загалом :D. Успіхів вам у написанні і не губіть натхнення! ;) *Обіймаю у відповідь*

У гілці 3 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Radianta 29.03.2019, 18:59:04

Элен Чар, Дуже дякую і навзаєм ;)

Books language: