6-а глава

Автор: Trinn / Додано: 22.05.19, 15:34:42

Виклав 6-у главу Кривавого місяця.

Цікаво, якщо мій блог читає хтось з читачів роману, то як ви думаєте - Хто з вже показаних "клієнтів" вбивця - Олександр чи Павло, чи може хтось інший? (ну і звісно чому?)

Коментарі:

Всього гілок: 1

Віктор Полянко 24.05.2019, 05:21:21

Не засмучуйтеся з приводу "якщо мій блог читає хтось" (я вас розумію, бо маю подібну ситуацію :) ). Брак коментарів - це ще не ознака, що твір поганий. Просто він ще не знайшов свою аудиторію. От, якби ви писали не просто детектив, а жагуче любовний роман з елементами детективу, в якому відчайдушна сучасна Попелюшка в кінці карає всіх тих негідників, які кривдили її на початку роману, мали би ви сотні коментарів і десятки тисяч переглядів. :-)

Останній коментар в гілці:

Trinn 24.05.2019, 09:54:34

Віктор Полянко, Так, треба зважати на аудіторію сайту, - я так розумію що більшість як читачів так і авторів тут належать до прекрасної статі). (щодо того щоб писати якийсь треш на кшталт "Я плюю на ваші могили" це звісно ідея, проте зараз у мене не той період щоб таке писати )
Тут я викладаю поки що тільки чернетку і вона ще на дуже ранній стадії. І я ще не консультувався з другом з поліції) Дякую за відгук.

Books language: