Анонс нової книги! + бонус про Ханну і Макса

Автор: Анна Котляревська / Додано: 29.05.19, 12:44:41

Всім привіт, Дорогі Читачі!

Майже два місяці минуло після закінчення трилогії і я за Вами неймовірно сильно скучила! Сподіваюся ці місяці були гарними для Вас і наповненими цікавими історіями) Прийшов час і мені порадувати улюблених читачів добрими новинами;)

Анонс нової книги

По-перше, дякую всім, хто підтримував і надихав мене на написання нової книги! Щиро Вам дякую! Багато в чому я переглянула своє ставлення до письменництва, постаралася організувати своє життя таким чином, щоб встигати все, без шкоди для всіх сфер моєї діяльності) Сподіваюся, тепер у мене все вийде! І, звичайно ж, я зрозуміла головне — поки мені є що сказати... Я буду говорити про це у своїх історіях! :)

По-друге, для тих, хто не підписаний на мій Інстаграм або не перебуває в групі у Фейсбуці... для тих, хто все пропустив, я розповім з початку :) Зараз я пишу нову дилогію!

Назва: Навіть Диявол заслуговує на кохання

Жанр: Фантастика, Еротика 18+

Анотація:

Єва — відьма, яка виросла в сім'ї католиків. Кожен день дівчина проводить в магічному ковені, де пізнає свою силу, а щонеділі приходить на церковну службу. Все її життя розділене на два світи і все, що їй залишається — зберігати баланс між ними. Але з'являється Він... і всі її переконання розсипаються на уламки. Хто він? Брехун або Праведник? Адам або Змій Спокусник? Він її найпорочніший гріх... А вона його Єва, яка сама запропонувала яблуко Дияволу. Але ким вона стане в кінці, якщо добро і зло поміняються ролями? Хто така Єва, насправді?

Дата початку публікації глав: 17 червня 2019 року

(Нижче обкладинка книги, дивитися з повної версії на сайті, бо з мобільної та додатка не завжди відображається)

Це нова фантастична історія, зовсім не схожа на Ханну і Макса... Чесно зізнатися, починати писати в новому жанрі страшно, тому що немов би починаєш з нуля) Але все ж я сподіваюся, що історія не просто знайде свого нового читача, а й серед Вас виявляться ті, кому вона буде цікава :)

Цю книгу я хотіла написати давно. І я вкладаю в цю історію багато смислів, якими мені хотілося б поділитися з Вами. В якійсь мірі це буде історія кохання. Але все ж... це буде більше, ніж проста історія кохання ;) Суперечлива, таємнича і, звичайно ж, порочна... історія на межі... такою я сподіваюся стане для вас ця книга!

Звичайно, я хвилююся... Тому що не знаю як ідея книги... сприйметься Вами) Але врешті-решт... ми повинні пам'ятати, що це всього лише історія)) І наостанок я процитую початок книги... Ця історія не про добро, яке перемагає... і не про зло, яке спопеляє все... Ця історія про те, що не існує безумовного добра, як і не існує безумовного зла...

І вже зовсім скоро ця нова історія розпочнеться...;)

Бонусна глава про Ханну і Макса

Ну і, звичайно, обіцяна бонусна глава "Я люблю тебе, Париж!" готується;) І вийде 4 червня о 20:00. Вона дуже зворушлива ;) Глава буде додана в третю книгу. Нагадаю, що саме в цей день рівно рік тому і з'явилися на світ перші дві глави нашої улюбленої історії :) І я з нетерпінням чекаю вівторок, щоб відзначити появою бонусу цілий рік, який ми прожили разом! Дякую Вам, що ви у мене є!

Не забувайте підписуватися на групу Фейсбука (https://www.facebook.com/annakotlyarevskayabooks/), де всі-всі новини! Скоро там з'явиться візуалізація на героїв нової книги! І, звичайно ж, цікаво дізнатися ваші перші враження про анонс нової книги;) Обіймаю, ваша Аня

Коментарі:

Всього гілок: 4

Катя Шевченко 01.06.2019, 23:50:10

Доброї ночі Анно. З нетерпінням чекаю бонусної глави про моїх любимчиків. І чекатиму на вихід новенької книги. Натхнення і кохання Вам ?

Останній коментар в гілці:

Анна Котляревська 02.06.2019, 09:48:47

Дякую Вам за побажання та очікування ♥ Це приємно :)

Ніна Кульчицька 29.05.2019, 14:40:39

З нетерпінням очікую нового роману.Творчої наснаги та терпіння Вам!!!!!

Останній коментар в гілці:

Анна Котляревська 29.05.2019, 18:14:39

Дякую за побажання! І мені дуже приємно бачити, що Ви зацікавилася :)

Сніжана Радченко 29.05.2019, 14:11:38

Доброго дня Анна.... дуже за вами та вашою творчістю скучила!!!!! З нетерпінням чекаю на бонусну главу про Макса і Ханну!!!! А ще хочу вас підтримати стосовно нової книги....цікаво почитати щось нове!!! бажаю вам натхнення!!!

Останній коментар в гілці:

Анна Котляревська 29.05.2019, 18:13:56

Усе взаємно ❤❤❤ Дякую за підтримку! Сама вже мрію, щоб скоріше розпочати публікувати :)

Жанна Омелич 29.05.2019, 14:08:39

Уже чекаю з нетерпінням вашого повернення з новим романом! І мені вже подобається цей жанр у вашому виконанні!

Останній коментар в гілці:

Анна Котляревська 29.05.2019, 18:12:58

Дяяякууую! Я справді дуже сподіваюся, що Вам сподобається історія у такому фантастичному жанрі ❤

Books language: