Нова гра, або полювання на головоломки у творах

Автор: Віктор Полянко / Додано: 29.05.19, 14:31:56

Чи подобаються вам твори-головоломки? Автор навмисне щось не договорює, але відчуваєш неабияке задоволення, коли, користнуючись його підказками, знаходиш відповідь. Гадаю, багато в кого є подібні твори і він чекає від читачів не лише схвальних відгуків чи зауважень, але й відповідей на свої загадки. Якщо це про вас - радо запрошую до гри.

Отже, я пропоную авторам, які мають головоломки у своїх творах, додавати у коментарях посилання і питання (я вставлятиму їх у список нижче), а читачам - в коментарях виявити свої здібності до розгадування подібних ребусів. Сподіваюся, перелік ростиме, а почну його зі свого твору.

Загадки:

1. В оповіданні "Народження зомбі" заховані ключики до назви міста, з якого починається розповідь. Скажу лише, що це обласний центр, але який саме - ось це і є загадка. (відгадала Волошка)

2. .... ваші пропозиції....

 

Коментарі:

Всього гілок: 2

SiBiMol 31.05.2019, 18:36:00

Я постійно щось закладаю у свої тексти, від назви рідного міста, до особливих місць з інших романів. Настільки часто це роблю, що навіть не всі пам'ятаю, як правильно розшифрувати))
Всі автори крадії, але не злочинці)

У гілці 5 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

SiBiMol 02.07.2019, 12:36:12

Віктор Полянко, Дякую вам за довіру, але боюся не виправдати її) Але те що я пишу точно більше схоже на фантастику, ніж те що зараз в топі.

Волошка 30.05.2019, 20:17:46

Просто роздум... в творі згадується один населений пункт, який в реальному знаходиться у Львівській обл. і те, що герої подорожували своєю областю, але спантеличує інше до карпат далеко через півкраїни топто - це центральна область, а не Львів.

У гілці 9 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Віктор Полянко 01.06.2019, 22:00:48

Ірина Ярошенко, На жаль, ні. Волошка правильно підмітила про згадку про "пів України".

Books language: