Робота кипить)

Автор: SiBiMol / Додано: 02.06.19, 23:57:24

Сьогодні мав змогу оцінити буктрейлер до своєї книжки на великому екрані. Не то, що мало якесь особливе значення, просто було приємно це зробити і я не зміг втриматись. Знайшов черговий маленький недолік, доведеться його трохи переробити.
В цілому мені дуже подобається, що виходить з цієї маленької авантюри. Окрім мене він сподобався ще невеликій контрольній групі людей якій я його демонстрував

На величезному екрані якість картинки виглядала феєрично) Що потішило мене особливо) Не знаю чи хтось ще включить цей буктрейлер на такому екранні, але це можна буде зробити зовсім скоро.

Робота кипить, букви складаються в слова і десятий розділ майже готовий, думаю завтра він піде на вичитку, а потім вже на публікацію.
публікація вже в цьому місяці)

фото якщо у вас не загрузилося

Коментарі:

Всього гілок: 1

Віктор Полянко 11.06.2019, 12:53:41

Гарний малюнок. З нетерпінням чекатиму на публікацію в літнеті!
До речі, гадаю, Вам буде цікаво довідатися про місце, де автори публікують українську фантастику і жоден твір не лишається без відгуків справжніх поціновувачів фантастики: http://starfort.in.ua/
Там система проста: кілька разів на рік проводиться конкурс, де твори публікуються анонімно. Потім самі автори читають колег і виставляють бали. В кінці бали підсумовуються, анонімність знімається, і оголошується рейтинг. А найбільш популярні твори друкують у збірках.

У гілці 5 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Віктор Полянко 11.06.2019, 14:46:12

SiBiMol, Про літстудію не знаю, але конкурси проходять регулярно, як і майстер-класи. Тобто, зі скопу творів, які взяли участь, професійний літературознавець обирає 5, які аналізує і детально розбирає. Це дуже цікаво послухати. Я саме брав участь в передостанньому, де до майстер-класу пройшла моя Франкенштуня :)

Books language: