"Одиниця" в циклі "Числа".

Автор: Течія (Б. Науменко, Д. Мельник) / Додано: 03.06.19, 18:36:39

 

Отож, Течія, крім фб, вирішила освоїти ще якісь широти і ми обрали літнет
Це пов'зано з планами на майбутнє, та й з певною особливості авторів, які вирішили писати разом. 
Нам складно висловлюватись короткими текстами, а тексти більше сторінки читачам долати в соцмережах не так легко. 

"Числа" заплановано як цикл оповідань, які не обовязково будуть повязані між собою героями чи сюжетними лініями. Але ніхто не каже що такого не буде. Цикл, в якому обігруватимуться числа.
"Нуль" в якомусь сенсі можна сприймати як есеїсичний вступ до циклу оповідань та виняток зі звичок, бо воно коротке.

Богдан (Окнемуан) вже завершив роботу над "Одиничкою" -- наступним оповіданням, в якому у фантастичному постакопалістиному світі буде розкрите його бачення Одинички. Оповідання поки  "відлежується", та воно точно з'явиться в четвер (6.06.19). Єдине, що його рівень, кількість сторінок та якість змусили Дмитра (DRadov) добряче передумати свою наступну частину. Тож, після виходу "Одинички" десь за 10 днів (14-16.06) очікується наступна частина з "2".

Коментарі:

Всього гілок: 3

Ксенія Чейз 03.06.2019, 21:07:34

Доброго вечора! А для чого створювали нову сторінку, а не писали в співавторстві кожен зі своєї сторінки? Платформа надає таку можливість. Ми зі Стефанією Лін впроваджуємо такий досвід. Книга буде розміщена, як на сторінці одного автора, так і на сторінці іншого. Читати та коментувати можете разом. Вподобайки ставлять як читачі одного, так і читачі іншого автора. Єдине, що завантажувати текст може той, хто створив книгу на платформі, завантажив обкладинку, вніс анотацію. Ми робимо ось так: https://litnet.com/uk/book/ostanni-shans-b131387

У гілці 4 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Течія (Б. Науменко, Д. Мельник) 04.06.2019, 03:47:58

Ксенія Чейз, Я просто пояснив чому дійшли до такого рішення)) Без зайвих)

Віктор Полянко 03.06.2019, 20:44:09

Цікаво буде почитати, особливо з огляду на те, що за освітою я математик :-)
До речі, ви ж не будете обмежуватися натуральними числами? Як щодо "пі", "е" або "і"? ;-)

У гілці 5 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

SiBiMol 03.06.2019, 22:45:24

Віктор Полянко, Я не те що прям математик, але гумор оцінив)

SiBiMol 03.06.2019, 18:46:49

Я зрозумів, що буде публікуватися цілий цикл в жанрах фантастика постапакаліпсіс, все інше написано настільки не зрозумілою мовою, що я просто в шоці. Вроді щось серйозне планується, але чи закінчення не правильно підібрані чи ще щось, але цей пост написаний криво і не зрозуміло. Ніби через паганенький перекладач його пропустили. Я сам не примхливий до орфографії, бо її не дуже знаю, але тут просто жах

Останній коментар в гілці:

Течія (Б. Науменко, Д. Мельник) 03.06.2019, 19:06:35

SiBiMol, Дякую. Взагалі вперше постив у блозі. переживав. Хотів багато про що написати. Але в найвідповідальніший момент, коли текст остаточно в голові сформувався, мене відволікли. Забув, що не вніс до кінця правки. )) Ще раз дякую )

А серйозний проект чи ні? це все залежитаме від оцінки читачів. І там жанри можуть бути не обов'язково, ті, які Ви озвучили. В жанрах фантастика, постапокаліпсис вийде перше оповідання про одиничку. Нуль (вступ) вже на сторінці лежить) Друге оповідання в роботі, але чим все закінчиться не відомо. Тому поки про нього нічого не говоритиму.

Books language: