Цікаво дізнатись Вашу думку

Автор: Волошка / Додано: 04.06.19, 15:10:55

Не так давно змінила роботу, хоча ні, не просто роботу, а сферу діяльності. Оточивши себе книгами і новими обов'язками, додалось і нових проблем. Але перед усім прокинулась творча натура і відкрився новий простір для самореалізації. Можливо прозвучить "пафосно", але я обожнюю свою роботу у БІБЛІОТЕЦІ. Ні я не бібліотекар, я інженер комп'ютерних систем і якщо чесно, кожний день моєї роботи, особисто для мене - виклик. Тому, що завдання бувають різноманітні, від ксерокопії і продумування дизайну тематичної виставки, до створення обложок і упорядкування чужих книжок.

Основна проблема, з якою я стикаюсь, це моя не грамотність в українській мові, моя і моїх колег або авторів. Це мене мотивує працювати над цим, і це стало одною з причин написання книги, а іншою причиною стало те, що працюючи над створеням чужих в основному " ПОЕТИЧНИХ ЗБІРОК" (зміст яких не завжди можна назвати поезією), захотілось створити щось своє. Щось місцями кострубате, іноді з помилками, але своє.

От такий виклик я поставила перед собою: написати

невеличкий роман у стилі фентазі (зазвичай читаю саме такі твори). цікаво почути, що вас покликало до монітору і клавіатури?

А також цікаво почути критику, що до самого творіння "Чародій без чарів" :)

 

З повагою і найкращими побажаннями

Волошка

Коментарі:

Всього гілок: 4

SiBiMol 04.06.2019, 15:42:22

Вітаю сестру по клавіатурі) В мене схожа історія. Хотів покращити знання української мови. Багато читав, але російською (приблизно 2 тисячі російських, на сотню українських) Але і задуми на книжку були все життя. Все помінялося коли я змінив роботу і став системним адміністратором в одному інтернет-провайдері.
Я там мав цікаву розуму, де сказав таку фразу "люди малюють собі щастя, а воно несправжнє бо намальоване", а співрозмовник каже мені: "намальоване щастя" напиши книжку й назви її так. С тих пір пройшло півтора року, я написав половини книжки Вже написано 42 тисячі слів. В середній книжці 70 тисяч. От я і пишу по трохи. Скоро буду публікуватись тут на сайті тиждень-два. Зробив буктрейлер до книги й найшов перших читачів. Правда назвав книгу "намальоване нещастя", бо пишу фантастику, детектив
В любому випадку пиши. Дам пару порад
1) Ворд і Гугл знають українську погано) Так вони можуть допомогти, але потрібно ще чимось страхуватись
я користуюсь цим сервісом https://ukr-mova.in.ua/perevirka-tekstu
2) Знайди собі "бету" або того хто би прочитував би першим і вказував на помилки

У гілці 4 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Волошка 05.06.2019, 21:55:42

SiBiMol, Основну массу книг, які я прочитала, для мене були безкоштовними, але я завжди перечитуючи ту чи іншу книгу, задумуюсь про автора і його колосальну роботу.
Я теж планую познайомитись з вашим творінням.

Стефанія Лін 04.06.2019, 18:12:46

Вітаю на сайті Літнету)) Рада, що сюди прибувають нові люди, які будуть розширювати укр літературу на зручній платформі)) Звісно, варто пробувати своє. Навіть не варто, а потрібно. З часом "наб*єте" руку. А там буде видно, в будь-якому випадку, якщо чогось хочеться це потрібно зробити)
Я сюди потрапила випадково, побачила конкурс( рік тому) і вирішила спробувати) Спочатку було важко, тому що з дитинства читала лише рос мовою, тільки у школі укр. Доводилось шукати синоніми, сидіти з перекладачем, адже думала я рос.мовою. Але тепер, через рік, можу сказати сама собі - я молодець. Перше - тепер думаю українською. Друге - легше висловити думку без укр.словника. Вдалось автоматизувати свою мову. Це важкливо, особливо коли мій регіон спілкується суржиком. Третє - у мене з*явились нові знайомі: читачі, автори. У мене є ціль. Тому кажу вам: пробуйте! Натхнення!

У гілці 4 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Волошка 05.06.2019, 21:48:03

Стефанія Лін, Слідувати цілям - моє кредо. Адже якщо не я буду керувати своїм життям тоді хто?

Крися 04.06.2019, 19:16:29

Вітаю на Літнеті! Я також прийшла на вогник, щоб прийняти участь у конкурсі, потім написала "Сучасна Попелюшка". Потім зацікавив сам сайт. Коли читач читає книжку, то тяжко уявити сподобалось чи ні. А на цьому сайті кожен має можливість написати свою думку, подобається щось чи ні, подобається обкладинка, познайомитись з реальними письменниками, які під маскою новачка пишуть тут свої твори, іноді дуже приємно вгадати когось, та поспілкуватись, хоч віртуально. Я сама писала дуже давно, та читала це учням свого класу. Їм дуже подобалось та вони просили ще. На цьому сайті з'явилась англійська версія, то я мала нагоду написати три твори на англійській мові. Якщо Ви маєте можливість, то пишіть. Книги - це чудово!

Останній коментар в гілці:

Волошка 05.06.2019, 13:51:22

Крися, Дякую за відгук. приємно знати, що є однодумці. Вам надзвичайно пощастило мати таких учнів, які можна счказати, заохочували вас. Творчих успіхів вам.

Ірина Ярошенко 04.06.2019, 19:41:18

Добрий вечір!
Усе життя багато читала, переважно російською. Писати почала дуже давно, спершу вірші і якісь замальовки. Пізніше розпочала кілька великих прозових творів, але покинула, відчувши, що не зможу довести до кінця за браком часу і досвіду. Але тепер один з них вже реанімувала)
Я теж змінила роботу і маю трохи більше вільного часу для творчості. Літнет знайшла випадково, мабуть, через рекламу у ФБ. Зайшла, подивилася і мені сподобалось тут.
Тож, якщо душа бажає писати - треба сідати і писати! А досвід прийде з часом. То читачі щось підкажуть, то колеги по сайту)
Ваш твір у мене в бібліотеці поки що, поки часу немає почитати, але знайду і тоді відпишуся у коментах.

Останній коментар в гілці:

Волошка 05.06.2019, 13:47:56

Ірина Ярошенко, Доброго дня. Так брак часу іноді сильно заваджає,а робота та домашні турботи знесилюють, заваджають думати і мріяти. Буває дуже важко, забути про усі турботи і поринути у творчість. От так особисто у мене часто трапляється. Але щораз знаходжу сили і бажання, шкода, що не так часто, як хочеться.

Books language: