Комерційний кабінет. Що це означає?

Автор: Андрій Litnet admin / Додано: 07.06.19, 19:39:48

Привіт усім!

5 червня відбулася важлива подія. Ми запустили комерційний кабінет для авторів (Новина). Це означає, що автори, які виконують декілька вимог, можуть отримати комерційний статус. Ці вимоги створюють бар’єр, який захищає платформу від великої кількості творів, що поки що не можуть мати комерційного успіху, хоча в майбутньому можуть стати бестселерами. Кнопа “Комерційний кабінет” знаходиться на сторінці вашого особистого кабінету.

Ми впевнені, що талановиті і популярні письменники повинні мати змогу отримувати гроші за свою працю. Це дає наснагу творити, приділяти більше часу творчості, мотивує писати краще і більше.

Продаж творів на Litnet відбуваються у двох форматах. Перший і головний - це продаж творів в процесі написання за передплатою книги. Передплата книги це оплата доступу до твору, який ніде і ніколи ще не публікувався в повному обсязі, а саме зараз вперше буде публікуватися на Litnet. Роблячи лише один платіж, читач отримує доступ до всіх опублікованих і майбутніх частин такого твору. Автор публікує нові частини твору поступово, а передплатники отримують доступ до всіх свіжих оновлень. Читання такої книги перетворюється в цікавий процес, а читачі мають змогу обговорювати в коментарях останні сюжетні повороти книги і спілкуватися з автором.

З досвіду нашої іспанської на російської версій Litnet ми бачимо, що цей формат дозволяє автору продавати значно більше, ніж при звичайному продажу повної книги. На те є декілька причин:

  1. Пірати не крадуть книги, які не повністю опубліковані. Їх цікавить повний текст твору.

  2. Читач має обрати, чи чекати йому кілька місяців, поки автор завершить книгу (щоб потім можливо спробувати знайти її у піратів), чи заплати вартість кави з смаколиком, та разом з іншими читачами обмінюватись думками в коментарях щодо сюжету книги.

  3. Самі обговорення, дискусії з іншими читачами розвитку сюжету створюють новий вид задоволення від такого колективного читання.

При цьому читачі достатньо захищені від того, що автор не завершить оплачену книгу, оскільки з комерційним письменником обов'язково укладається договір, відвовілно до якого він має чіткі зобов'язання перед своїми читачами.

Другий формат продажу - це продаж завершеної книги як у звичайному онлайн-магазині. Тому що будь-яка передплата колись стає повною книгою :-) Продаж повної книги на Litnet - це продаж книги на платформі, де присутній сам автор. Тож читачі більш охоче платять за таку книгу, ніж в звичайному магазині електронних книг, бо вони “фінансово підтримують живих письменників, а мертвим це вже не не так важливо”.

Якщо у вас є будь-які запитання, можете залишити їх в коментарях до цього посту.

Коментарі:

Всього гілок: 7

Анна Пахомова 02.07.2019, 19:55:13

Питання про платіжні реквізити. В якому форматі необхідно писати рахунок? Бо що б я не писала, все пишуть що не вірно

У гілці 7 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

София Чайка 03.07.2019, 20:04:49

Стефанія Лін, зрозуміло) Дякую.

София Чайка 17.06.2019, 00:03:15

Ось таке практичне запитання: в комерційному кабінеті вказано, що для комерційного статусу потрібно мати більше 100 відстежувачів сторінки, а у Довідці для авторів сказано так: "Для відкриття підписки вам треба цілком викласти на Litnet хоча б один безкоштовний твір розміром не менше 300 тис. зн.з пробілами. Крім того, вашу авторську сторінку повинні відслідковувати не менше 50 читачів" (підписка на чернетки). Дякую.

У гілці 11 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

София Чайка 29.06.2019, 17:44:02

Ольга Джокер, це було б добре. Я спеціально підписалася на себе і тут і там, а сьогодні перед тим, як викласти блог, зняла відстежування тут, щоб подивитись, що вийде. Повідомлення з'явилось. Зрештою, мої читачі вже звикли, проте не хочеться їх зайве плутати та нервувати)))

Дрешпак Максим 20.06.2019, 18:48:45

Чи можливо відкрити комкабінет на укр версії якщо він вже наявний в росгілці? Або хоча б частково "виконати" деякі умови?

Останній коментар в гілці:

Андрій Litnet admin 21.06.2019, 11:04:17

Дрешпак Максим, Ні, можливість відкриття комерційного кабінету ніяк не залежить від інших мовних версій Litnet.

Элен Чар 12.06.2019, 18:29:16

А мені цікаво, чому на рос.версії я можу сама себе нагородити лише "Признание коллеги", а на укр.версії мені доступні всі варіанти нагород?

Останній коментар в гілці:

Андрій Litnet admin 13.06.2019, 16:18:01

Элен Чар, добрий день
На це є дві причини. По-перше, обсяг "накруток" рейтингів в російськомовній версії став занадто великим, тому адміністрація російськомовнох версії Litnet обмежила цю можливість. По-друге, в іспаномовній і російськомовній версіях існують оферволи (можливість поповнення гаманця за виконання певних задач від партнерів). Така опція може з'явитись в майбутньому і в українській версії, коли з'являться платні твори.

Олеся 11.06.2019, 23:22:45

Скажіть, будь ласка. Чому зірочки за репости є, а до загального рейтингу вони не зараховуються?

Останній коментар в гілці:

Андрій Litnet admin 12.06.2019, 13:06:40

Олеся, добрий день
Дійсно, існує ця невідповідність. Дякую, що звернули на це увагу. Ми зараз вивчаємо це питання.

ДД 11.06.2019, 10:46:09

доброго здоровля. У мене питання - а в чому сенс комерції яка можлива лише в глибокій теории?
можна у адмінів спитати статистику по всьому ресурсу - хоч 1 книга була продана з моменту утворення кабінету? я маю на увазі хоч 1 книга УСІХ авторів ресурсу?

У гілці 5 Коментарів. Показати

Останній коментар в гілці:

Андрій Litnet admin 12.06.2019, 12:49:35

ДД, це результат продажів за минулий рік в іспаномовній і російськомовній версіях. Комерція в англомовній версії тільки з'явилася.
Ми впевнені в більш швидких темпах розвитку української версії. Комерція значно збільшить кількість читачів на платформі, тому що з'явиться пряма необхідність в в рекламі і активній промоції.

Ален Д. Волкер 11.06.2019, 16:29:40

Коментар видалено

Books language: