Книга. "Розфарбуй мою долю" читать онлайн

Розфарбуй мою долю

Анна Харламова

В тексте есть:
мрія, пристрасть, кохання

Читать

Рейтинг:
202
464 514 35857

Текущий рейтинг:
#5 в Жіночий роман
#5 в Любовні романи


В процессе: 18 Авг 343 стр

Публикация: 17.03.2018 — ...
Конкурсы: Сучасна попелюшка


Аннотация к книге "Розфарбуй мою долю"

КНИГА ЗАВЕРШЕНА!!!
Мріяти - означає вірити. Ідучи до своєї цілі, Туня натрапляє на перші перепони до їх здійснення. Але життя завжди знає, який шлях, які доріжки потрібні для того, щоб по-справжньому оцінити отримане. Саме знайомство з Паскуалем, дає зрозуміти Туні, що поки ідеш до цілі, можна здійснювати бажання, про які навіть не думав, але вони є найголовнішими у житті. Щире кохання хлопця робить справжню казку для Настуні. Вона його кохана і він зробить усе можливе для здійснення її мрії, та розфарбує її долю у яскраві фарби.
Справжнє кохання. Пристрасть переплетена з ніжністю. Вир емоцій. Це все чекає Вас у книзі «Розфарбуй мою долю».

Комментарии к произведению:

Всего веток: 198

Dana 20.08.2018, 09:16:46

Мої вітання Аню, ця історія яскравий приклад кохання та поваги, розуміння та гармонії в житті, якого в наш час не так часто зустрінеш. Дякую за щирі емоції, які супроводжували на протязі всього читання вашої історії. Ви чудова людина, письменниця!!!!! Ви наповненні життєвою силою. Натхнення, натхнення, натхнення та великої любові, яка супроводжується терпінням та розумінням!!!!!!!!!!!!Вітаю із фіналом!

Nazarkevych Julia 19.08.2018, 13:52:10

Який насичений, яскравий, романтичний та чуттєвий happy end!! Величезне дякую за таку цікаву історію кохання, за відчуття, які дарувала Ваша книга. Вітаю з її закінченням та сподіваюсь, скоро зможу привітати і з перемогою у конкурсі. Бажаю нових творчих ідей та приємної ейфорії від своєї праці :)

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 19.08.2018, 15:04:52

Nazarkevych Julia, Вітаю!!!! Дуже, дуже рада Вас бачити!!! Дякую за привітання, за час який Ви дарували моїй книзі та за усі теплі відгуки!!! Неймовірно рада, що Вам сподобався хеппі енд, я дуже на це сподівалась. Дякую Вам за підтримку - я завжди її відчуваю, саме читач дає натхнення та наснагу. ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ПОБАЖАННЯ, сподіваюсь, що так і буде!!!!! Щиро, щиро дякую - разом з такими читачами, як Ви - усе вийде!!!! Обіймаю!!! Гарних емоцій та чудових книг.

Тетяна Кір'ях 18.08.2018, 22:41:03

Ура!!!! Який класний фінал! Дуже шкода розлучатися з Тунелю та Паскуале! Бажаю вам перемоги! Ви дуже гарно пишете... все настільки життєво і водночас з елементами якоїсь доброї казки... Я думаю в житті інколи бракує саме казки... Дякую за всі переживання та емоції, які я отримала під час читання ... натхнення Вам та вдячних читачів!

В ветке 4 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 19.08.2018, 15:00:25


Тетяна Кір'ях
, Нажаль не можу відповісти на Ваш відгук, не відображається. Але дуже хочу подякувати за зворотній зв'язок, це дуже приємно!!!

Ірина Бедреєва 18.08.2018, 21:57:20

Вітаю, моя люба авторко! ❤ Не припиняю дивуватись тому, як чуттєво та з душею Ви змальовуєте почуття закоханих людей! Бездоганний твір, написаний рукою талановитої людини з багатим внутрішнім світом! Обожнюю Вашу творчість, Ваш стиль у написанні твору. Лише успіху Вам, та безкінченного натхнення!❤

P.s. Бажаю Вам перемогти у цьому конкурсі !! Я буду перша, хто придбає Вашу книгу :) Але хочу, щоб Ви знали, що для мене Ваші твори вже перемогли !!! ❤

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 19.08.2018, 11:05:26

Ірина Бедреєва, Доброго ранку!!!!!!! Дякую, моя люба читачко!!!! Я неймовірно рада, коли Ви мені пишете і дуже приємно, що Ви серед тих читачів хто перший мене привітав!!!! Дякую за Ваш час та за те, що завжди думаєте про автора - я маю на увазі зворотню відповідь. Саме читач і дає наснагу. Коментарі та навіть якась коротка фраза, роблять автора щасливим немов дитину. Дякую за кожне Ваше слово - усе усе що Ви написали назавжди в моєму серці!!!! Ваша підтримка - давала мені сил йти тільки вперед!!!! ДЯКУЮ за побажання!!!!! Сподіваюсь, що книга буде у Вас в руках з моїм автографом!!!!))) ДЯКУЮ!!!

Елена Цехмейстер 18.08.2018, 16:24:20

Мене просто переповнюють емоції!!!! Ніжно, чуттєво та дуже дуже гарно !!!! Кінець дивовжний, навіть кращий, ніж я очікувала !!!! Після прочитання залишилось дуже приємне та тепле відчуття на душі. Згодом обов*язково перечитаю, тому сумувати не буду :) Хочу від щирого серця Вам подякувати та побажати перемоги, Ви на неї дійсно заслуговуєте !!!!!

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 19.08.2018, 10:56:16

Елена Цехмейстер, Вітаю. З величезним задоволенням приймаю Ваші вітання!!!! Моя постійна читачка, яка завжди знаходила слова підтримки та не давала мені розслабитись, за що я дуже вдячна!!!! Саме для таких читачів я і пишу!!!! Я неймовірно рада, що "Розфарбуй мою долю" Вам сподобалась і подарувала щирі емоції!!!! Сумувати ні в якому разі - в моїх планах дуже багато книг, а завдяки таким читачам, довго чекати не прийдеться))) ДЯКУЮ ЗА ПОБАЖАННЯ ТА ЗА ВІРУ У МЕНЕ І МОЇ КНИГИ!!!! Обіймаю та щиро дякую!!!!!

Наталя Жеребецька 18.08.2018, 13:18:24

Браво, Анно!!!! Чудовий твір!!!!
Читаючи вашу книгу, мене переповнювали різні емоції. Була безмежна цікавість, довге і нестерпне очікування продовження, приємна ейфорія....
Інколи терпіння не вистачало....
Я раділа, посміхалась, уявляла..
Сьогодні я плакала....
І радісно і сумно одночасно...
Дякую вам за всі пережиті емоції.)))))

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 18.08.2018, 15:10:04

Наталя Жеребецька, Вітаю. Рада бачити. Пам'ятаю, що як тільки книга з'явилась тут, Ви одразу дали знати, що слідкуєте за подіями у книзі. Величезне дякую, що були разом з історією Туні та Паскуале, дякую за відгук та час який Ви присвячували моїй книзі!!! Я розчулена від таких теплих слів і водночас усміхаюсь знаючи, що книга подарувала стільки емоцій та відгукнулась теплом. Це найвища нагорода для мене - коли читач, пише такі дивовижні слова про мою книгу. ЩИРО ДЯКУЮ!!! P.S. Буду дуже рада, якщо і наступні книги – подарують Вам позитивні та щирі емоції. Гарного Вам дня та сонячного настрою.

Анна Харламова 18.08.2018, 12:43:47

Вітаю. От і добігла кінця книга «Розфарбуй мою долю». Сподіваюсь, що історія Туні та Паскуале – запала у душу, полюбилась серцем, у чомусь можливо допомогла та розрадила, дала надію у краще, розсмішила і показала, що у житті головне це кохання. Саме завдяки коханню, любові рідних, підтримки друзів та вірою у себе – усе можливо. Я неймовірно вдячна усім, хто слідкував за моєю книгою, коментував, лайкав, додавав у бібліотеку та підписувався на автора. Я дуже рада, що мої книги читають не лише жінки, але і сильна стать – це ВЕЛИЧЕЗНИЙ комплімент – дякую. Завдяки Вашим коментарям та переглядам – я зрозуміла, що займаюсь своєю справою. Ви мене надихаєте та стимулюєте писати ще краще. Я завжди відчуваю Вашу підтримку. Я можу дякувати безперестанку, за Вашу підтримку і теплі слова, усе, що я тут отримала – назавжди буде у моєму серці та душі. У мене є мої читачі – що ще може хотіти автор!!! З новими силами і натхненням буду писати все нові і нові історії – все завдяки тому, що Ви нагородили мене своєю любов’ю, вірою та часом який приділили кожному слову у моїй книзі. Щиро дякую за усе тепло, яке я отримала від кожного з Вас мої любі читачі. ДЯКУЮ!!!

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 18.08.2018, 12:45:02

Анна Харламова, P.S. Це була лише одна розповідь однієї дівчини і її кохання – наступні незабаряться))) Люблю усіх Вас!!! Дякую усім хто завжди слідкує і є постійним читачем моїх книг і тим, хто щойно відкрив першу главу. Гарних книг і мирного неба над головою!!! З ЛЮБОВ'Ю ТА ПОВАГОЮ ВАША АННА!!!!

Ольга Мед Золото 18.08.2018, 11:49:05

Доброго дня, Аню! Не віриться, що сьогодні вже остання частина історії про Туню і Паскуале. З нетерпінням чекаю щоб прочитати. Хай муза не покидає Вас щоб ваші шанувальники завжди з насолодою читали все нові і нові романи.

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 18.08.2018, 12:37:07

Ольга Мед Золото, Вітаю. Я дуже рада Вас бачити!!! Я теж не вірю, що час за написанням книги так швидко минув і от вона вже готова))) Щиро дякую, що стежили за моєю книгою, хвилювались та раділи з моїми героями. Продовження історії вже чекає на Вас. P.S. Я неймовірно вдячна за Ваш час який Ви дарували Паскуале та Туні, за коментарі та теплі слова!!!! Це безцінно!!!!!!! Дякую за побажання, я усміхаюсь та радію знаючи, що у мене є такий читач, як Ви Ольго. Буду працювати найближчим часом над новою книгою і звичайно над "Десертиком". Ще раз щиро дякую!!!! З любов'ю та повагою Анна.

Елена Цехмейстер 18.08.2018, 10:36:21

Вітаю! Хотіла поцікавитись, чи буде сьогодні продовження?? Дуже дуже чекаю:)

В ветке 4 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 18.08.2018, 12:29:29

Елена Цехмейстер, І мені не віриться, що історія добігла кінця, хоча, як подивитись - у Туні та Паскуале почалось нове життя))) Тим паче, що я обіцяла у інших книгах згадувати цю гарну пару))) Дякую, дякую за підтримку!!!!!

Соломія Кривонос 15.08.2018, 22:48:04

Ох, як же я сподіваюсь, що на цій «вагітній вечірці» з‘явиться, до прикладу, мама Паскуале, котра все пояснить майбутній невістці, або ж навіть мама Туні з мудрими порадами!!! Дуже, дуже сподіваюсь!!! Оскільки це дівчачий захід, то появи там Паскуале не сподіваюсь

В ветке 8 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 18.08.2018, 10:52:51

Соломія Кривонос, Доброго ранку) Через годинку буде останнє продовження "Розфарбуй мою долю" - хеппі енд)))) Обіцяю, обіцяю - Туня і Паскуале повернуться)))) Гарного дня та приємних митей за книгою.

Элла 17.08.2018, 12:50:22

Ця жіноча логіка, наробимо дурниць і потім жалкуємо)) От ці дівчата))) Але завдяки
таким вибрикам хлопцям сумувати точно не приходиться.

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 17.08.2018, 14:25:24

Элла, Вітаю. Це точно!!!)))) Уміємо ми перекрутити, зробити по своєму, пожалкувати, передумати, потім поплакати, посміятись і вирішити, що ми не при чому))))))) Дякую, що слідкуєте за книгою, верніше за книгами. Дякую за підтримку і віру у мої твори. Дописую останню частину. Продовження дуже-дуже скоро. Дякую. Гарного дня.

Лия Камбулова 16.08.2018, 21:25:19

Надзвичайно цікаво пишите, описуєте такі неочікувані повороти там, де здавалося б, вже кінець історії. Це так захоплює, ваша фантазія, напевне, не знає кордонів))) Класно! Рада, що натрапила на вас. Дякую!

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 17.08.2018, 14:12:31

Лия Камбулова, Вітаю. Я рада, що мені вдалось здивувати та захопити у новий вир читача. Дякую, що Ви слідкуєте за усіма моїми книгами!!! Окремо дякую за комплімент - моя фантазія, скоро проявить себе у нових книгах. Вже закінчую останні рядки - чекайте на продовження, сподіваюсь Вам сподобається!!! Щиро дякую. Гарного дня.

Татьяна Зыгало 16.08.2018, 15:56:55

Менi дуже подобаються Вашi книги я читаю з задоволенням до сьогоднiшнього дня було все добре ранiше я читала i все уже владнали спасибо Вам

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 16.08.2018, 18:30:00

Татьяна Зыгало, Мені надзвичайно приємно читати такі слова, щиро дякую, що приділяєте моїм книгам увагу та час. Дуже радію, що все вже в нормі і Ви знову можети читати мої книги. Дуже скоро буде остання частина "Розфарбуй мою долю", зараз над нею працюю. Сподіваюсь, що Вам сподобається фінал книги. Ще раз дякую. Гарного вечора та щирих емоцій.

Татьяна Зыгало 16.08.2018, 08:56:15

добрий ранок н1чого не розум1ю чому мен1 пишуть що текст не доступен 1 так по вс1х книгах

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 16.08.2018, 10:33:10

Татьяна Зыгало, Вітаю. Мені дуже шкода таке чути. Я дуже ціную Ваш час, який Ви приділили книгам (які нажаль не відкрились), а раніше Ви могли їх читати??? Напишіть будь ласка, чи вже є доступ до них. Якщо ні, я знову буду звертатись до адмінів. Хочу Вам окремо подякувати за лайк і за те, що сповістили мене про такі збої на моїй сторінці. Сподіваюсь, що все владнається і Ви зможете прочитати мої твори, я буду надзвичайно цьому рада!!! Щиро дякую.

Анна Харламова 15.08.2018, 12:58:23

ВАЖЛИВО!!!!!!!!! Вітаю. Усім вдячна, хто ставить лайки, проте їх теж не зараховують мені... Чомусь дуже глючить на мені сайт. Смс від Вас мої любі читачі не приходять, так само, як і зірки. Тому дуже часто, я пишу Вам подяку і відповіді на смс на Ваших сторінках. Мені дуже шкода, що такі казуси, ображають Вас, так само як і мене. Незважати на це, мені дуже важко - тут уся моя праця і Ваша повага до моїх книг. Але здаватись перед самим фінішом, я не збираюсь. Завдяки Вашій підтримці, я знаходжу натхнення та сили йти вперед. ДЯКУЮ!!!

В ветке 5 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 16.08.2018, 10:32:39


Елена Цехмейстер
, Я б мала розслабитись та писати книги, але завжди повинна пояснювати, що це не я удалила коментар читача, що коментар не дійшов і що зірки іноді не враховують. Я то про це знаю, а от читач може не розуміти, чому я не відповіла. Але залишається сподіватись, що все буде правильно і чесно. Дякую, Вам за віру у мої книги, за підтримку і за натхнення!!!!!

Елена Цехмейстер 15.08.2018, 17:31:22

до речі, дякую, що додали на сайт нові сторінки, я дуже чекала! Цікаво, що задумав Паскуале...як буде повертати вагітну наречену)) чи він дійсно образився, якщо не дзвонить))

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 16.08.2018, 10:28:43

Елена Цехмейстер, Я надзвичайно рада чути, що Вас порадувало продовження, це надихає!!! Це передостання частина. Увесь пазл збереться – найближчим часом. Зараз працюю над продовженням та Епілогом. Самій не віриться, що історія майже завершилась. Скоро дізнаєтесь, на що спроможне кохання))) Дякую, Вам Елено, що завжди підтримуєте та надихаєте мене. Гарного дня та сонячного настрою.

Nazarkevych Julia 14.08.2018, 21:23:57

Поєднуюсь до попереднього коментаря, буду дуже сумувати за героями книги, але поки що насолоджуватися останніми сторінками. Велике Вам дякую за таку творчу працю, Ви дуже цікаво пишите!

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 14.08.2018, 22:28:06

Nazarkevych Julia, Вітаю. Надзвичайно рада Вас бачити і щиро вдячна, що Ви слідкуєте за книгами. Як я вже і казала, що Туня та Паскуале, будуть з'являтись і у наступній книзі - тому хеппі енд, буде продожуватись))) Дуже вдячна за коментар і за час який Ви люб'язно даруєте моїм книгам. Завтра-післязавтра, буде продовження "Розфарбуй мою долю". Гарної ночі.

Елена Цехмейстер 13.08.2018, 21:53:27

Якщо я правильно зрозуміла, наступне продовження останнє? чи передостаннє?? аж не віриться що книга от-от закінчиться, я до неї дуже звикла, сумуватиму)

В ветке 4 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 14.08.2018, 22:24:38

Елена Цехмейстер, Дякую, Вам Елено!!! Уся в праці, бо є такі читачі, як Ви, які дуже надихають!!! Завтра-післязавтра буде продовження "Розфарбуй мою долю". Дякую, щиро дякую за підтримку.

Елена Цехмейстер 13.08.2018, 21:50:40

Здивували так здивували!!! не очікувала я такого повороту подій!! ще й на такому цікавому моменті закінчилось!!! Шкода Паскуале, він буде в шоці ! Цікаво куди вона піде, напевно до батьків повернеться... бо якщо до друзів, вони її зачинять у кімнаті, доки Паскуале не прийде за нею)))

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 13.08.2018, 22:07:37

Елена Цехмейстер, Доброго вечора, Елено))) Надзвичайно рада Вас бачити!!! Дякую за підтримку у попередних коментарях - я дуже це ціную. Рада, що здивувала, порадувала та заінтрегувала))) Ммм... ще трішки і секрет буде відкрито))) Зараз працюю над продовженням))) Щиро дякую, що Ви завжди з моїми книгами!!!

Анна Харламова 13.08.2018, 11:03:45

Вітаю мої любі. Це майже остання частина книги, аж не віриться, що час так швидко промайнув за її написанням. Я дякую усім, хто читає та чекає на її продовження. Ви моя підтримка та натхнення. Рада буду відгукам та спілкуванню))) Гарних емоцій, хай моя книга розфарбовує Ваші дні.

В ветке 5 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 13.08.2018, 21:36:46


Соломія Кривонос
, Як же приємно це чути!!! Я дуже рада, що у мене є можливість спілкуватись з читачами - ці дивовижні емоції ні з чим не порівняти. Дякую за можливість поспілкуватись з Вами Соломія)))

Анна Харламова 13.08.2018, 17:15:32

Доброго дня) Усім дякую за лайки і за коментарі. На сайті бувають збої, тому іноді це все з першого разу не приходить. Часом не видно коментар, хоча сповіщання було. Іноді слід натиснути двічі "відправити", щоб воно активувалось на сайті. Я завжди відповідаю на кожен відгук, тому навіть якщо сюди немає можливості Вам відповісти - я пишу особисто читачеві. Будь ласка, любі мої, дивіться мою відповідь Вам - на своїй сторінці з коментарями. Дякую, за увагу і за те, що слідкуєте за моїми книгами!!! ДЯКУЮ!

Елена Цехмейстер 07.08.2018, 20:50:31

Доброго вечора! Я теж дуже чекаю на продовження книги, цікаво що Ви нам підготували на завтра:) Молодець, що встигаєте працювати з двома романами одночасно!! продовження десертика сьогодні ДУЖЕ сподобалось та здивувало!! :) :)

В ветке 6 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 13.08.2018, 17:14:07


Елена Березуцкая
, Вітаю. Надзвичайно рада чути, що Вам сподобалось продовження і що я змогла здивувати. Дякую за час який Ви даруєте моїй книзі і за відгук, це надзвичайно важливо для мене. Вже пишу продовження, майже на вийшла на фініш) Сьогодні у вечері буде додано продовження "Десертик". Гарного Вам вечора і ще раз дякую.

Катерина Орлюк 12.08.2018, 12:04:03

Вітаю, Вас Анно. Я завжди слідкую чи вислали Ви щось новеньке))) Декілька днів, книги нажаль нема, на Вас це несхоже, гадаю Вам потрібна підтримка читачів!!! Я теж творча людина, не пишу але знаю про, що говорю. Якщо нема натхнення, праця стоїть на місці. Ви казали не раз, що Вашими натхненниками є читачі - тому дуже хочу від себе Вам побажати віри, надії та натхнення. Гадаю, багато хто з Ваших читачів, мене підтримає!!! Успіхів Вам у конкурсі. Майже фінал, Ви упевненно до нього крокували, останній ривок і фініш. Тому хай Муза завжди буде поруч і допомагає у звершеннях, а Ваші читачі будуть щедрими на увагу і підтримку!!!

В ветке 6 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 13.08.2018, 10:56:11


Ірина Бедреєва
, Вітаю. Дякую, дуже дякую, що Ваша підтримка завжди зі мною. Я неймовірно щаслива, що у мене є такі читачі. Кожне Ваше слово надало мені натхнення та наснаги, писати далі. Щиро дякую!!! Продовження вже скоро))) Сподіваюсь Вам сподобається!!! Гарного дня.

Раїса 11.08.2018, 17:22:51

Доброго дня. З нетерпінням чекаю на продовження історії. Зачарована Вашими книгами, радію, що натрапила на такого автора. Успіхів Вам Анно.

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 13.08.2018, 10:42:07

Раїса, Вітаю. Величезне дякую за відгук та за час який Ви приділяєте моїм книгам. Надзвичайно приємно читати такі слова, дякую за підтримку і за побажання!!!! Щиро вдячна. Гарного дня.

Даша 10.08.2018, 13:50:22

https://litnet.com/uk/book/kohannya-vampra-b87126 Прочитайте будь ласка цю книгу! Не пожалієте!

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 11.08.2018, 16:38:25

Даша , Добре.

Анна Харламова 08.08.2018, 14:06:51

Вітаю, мої любі!!!! Трішки затрималась з продовженням, але хотіла щоб усе було гармонійно та щиро, тому це зайняло більше часу ніж гадала. Дякую, усім хто чекає на продовження!!!! Гарного дня та приємних хвилин разом з Паскуале та Тунею))))

В ветке 5 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 09.08.2018, 18:00:49


Vitalii Iakoviuk
, Так, я казала, що люблю писати з почуттями і щоб усе було від душі, а це потрибує часу і натхнення. А свої твори, я поки що не наважуюсь назвати шедеврами, але неймовірно рада знати, що моїм читачам вони дарують гарні емоції. А на написання нових сторінок надихає кожен теплий коментар. Автор дуже залежить від настрою, натхнення та власних емоцій, тому буває глюк, а буває не можеш зупинитись, пишеш аж до ночі. Тому так важливо отримувати відгуки від читача. Я дуже вдячна за теплі слова. P.S. Так, ще небагато залишилось до кінця історії , тому наполеглево працюю. Але на останок буде дещо цікавеньке - сподіваюсь не лише для мене))) Гарного вечора.

Elizabet 06.08.2018, 22:15:58

Доброі ночі! Коли чeкати продовжeння?

В ветке 3 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 08.08.2018, 14:05:09

Elizabet, Вітаю. Дякую, що чекаєте на нові листки книги!!! Продовження вже є, ласкаво прошу до читання. Сподіваюсь сподобається. Гарного дня та приємних хвилин за книгою.

Ірина Бедреєва 08.08.2018, 13:12:54

Вітаю*) коли порадуєте нас новими сторінками? ))

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 08.08.2018, 14:01:32

Ірина Бедреєва, Вітаю. Ось якраз зараз перевіряла текст і можу сповістити, що через п'ять хвилин буде продовження) Сподіваюсь сподобається. Дякую, що запитуєте, слідкуєте та цікавитесь моїми книгами. Гарного дня та приємних хвилин з Паскуале та Тунею.

Vitalii Iakoviuk 04.08.2018, 09:22:15

Класне продовження, яке дещо поставило на місця, але попереду лишається той самий "хитрий" план Паскуале. Цікаво, що ж він таке придумав ? :)
Остап гарний друг, який буде надійно захищати фінансовий фронт, в от Поля.. що з нею?

В ветке 6 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 05.08.2018, 12:38:50


Vitalii Iakoviuk
, Звичайно, все таки Євген батько Олексія, тому Паскуале добре його знає. Батько та син знаються на картинах, але працюють разом на благодійних заходах - ось наприклад, як майбутній аукціон. Знавці антикваріату. Саме на цьому заході і відбудеться, щось неочікуване. Сподіваюсь здивувати) P.S. Намагаюсь швидше писати, але сонечко пригріває у вікно, і намагається мене відволікти))) Дуже сподіваюсь, що до завтра встигну з продовженням)

Ирина 04.08.2018, 18:01:12

Аню знаєте я взагалі дуже емоційна людина, але ще від жодної книжки не плакала, не сміялась. Тут же так все щиро... Дістає до глубин душі... Тут сльози переживання, сльози щастя, посмішка і все це від 10 нових сторінок. Я дякую Вам за ці емоції. Хочеться знати чим же все закінчиться і водночас не хочеться взагалі щоб книга закінчувалася.
P. S. Дякую, що розмальовуєте наші години з Вашою книгою :)

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 05.08.2018, 10:59:33

Ирина, Вітаю. Я розчулилась, читаючи Ваші слова Ірино. Коли я читаю книги, і завдяки ним сміюсь, радію чи плачу – у такі моменти я задаюсь запитанням, а мої книги у людей викликають такі емоції? Я неймовірно рада, чути що ТАК! Що моя книга може викликати такі щирі емоції – значить я на своєму місці. Заради такого, я і пишу, щоб люди могли отримати радість від моїх книг. Я неймовірно вдячна за кожне Ваше слово – це найвища похвала від читача!!! P.S. Саме такі коментарі, надихають писати все краще. Дякую, за Ваш час який Ви люб’язно даруєте моїй книзі, я це дуже ціную!!! Дякую, що мій ранок почався з усмішки))) Гарного дня і тільки позитивних емоцій!!!

Nazarkevych Julia 04.08.2018, 00:25:26

Такі приємні миті, сповнені щирості та піклування закоханих одне про одного. Хочеться зупинити час, щоб не було більше в них ніяких перешкод та негараздів. Величезне дякую за Вашу працю, за приємні емоції від прочитаних сторінок))

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 04.08.2018, 11:28:57

Nazarkevych Julia, Сьогодні я отримала колосальний заряд енергії, неймовірних емоцій та щирих усмішок - від читачів. З новими силами - візьмусь за продовження!!!! Я так, рада чути, що ці події - викликали такі щирі емоції. Я надзвичайно вдячна і рада, що Ви мій читач. Ви слідкуєте за кожною книгою, завжди щиро ділетесь емоціями та думками, я щиро вдячна Вам за це. P.S. Працюю над продовженням. Гарного дня.

Елена Цехмейстер 03.08.2018, 20:30:47

Ваші книги створюють сонячний настрій !! Я навіть замислилась, як це чудово працювати лікарем на УЗД апараті :) Кожного дня бачити щасливі лиця батьків і сповіщати їм гарну новину, на зразок " Ви вагітна", " в вас буде дівчинка", чи "ви очікуєте хлопчика", або "ваша дитинка цілком здорова". Хоча, звісно, новини не завжди бувать гарні.. Дякую за надихаючі сторінки :)

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 04.08.2018, 11:24:43

Елена Цехмейстер, Моя постійна читачка, як же я Вас рада бачити!!! Ммм... Як приємно читати такі слова. Ви так гарно це описали, що напевно кожен замислився, як це чудово!!! Хотілось би, щоб кожен із батьків - отримував лише гарні новини, і щоб усі діти мали люблячих батьків і щоб батьки кохали одне одного. P. S. Працюю над продовженням, сподіваюсь здивую!!!! Гарного дня Вам Елено!!!!

Dana 03.08.2018, 16:42:19

передчуття такого щастя, що отримали герої, нове життя, кохання що їх переповнює - це є суть нашого життя.Дуже емоційно передано візит до лікаря це так прекрасно, чуттєво, так просто і водночас стільки вкладено в слова і дії...це мабудь і є розфарбувати долю різними фарбами і відтінками...))))

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 04.08.2018, 11:21:24

Dana, Як приємно читати, що це продовження, викликало у читача найприємніші емоції. Я дуже хотіла, щоб такий важливий момент для Туні і Паскуале - мої читачі розділили з ними. Хотіла, щоб ця радість передалась у кожному слові - рада, що усе вийшло. Люблю описувати - життя, без глобальних переворотів. Приємно знати, що такі прості здавалось би речі - подарують усмішку і щирі емоції. P.S. Ваші слова точно Розфарбували мій день, за що я Вам щиро дякую!!!! Зараз працюю над продовженням - Ваші слова мене надихнули на нові листки. Гарного дня.

Elizabet 03.08.2018, 15:48:52

Я так рада за Туню. Вона вeсeла і щаслива , а головнe в нeі є ііі чоловіки один під сeрцeм , а другий біля сeрця.
P.S.Я здається здогадалася що задумав Паскуалe з Олeксієм, алe всeодно зачeкаю на продовжeння книги..... Дякую Анно за вашу творчість.

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 04.08.2018, 11:14:37

Elizabet, Читаючи такі коментарі, радію, що написала саме таке продовження. Дуже, дуже хотілось передати те щастя, яке може дати лише батьківство. Чекання на хороші новини, на перше фото і стукіт сердечка. Я неймовірно рада, що Вам сподобалось. Дуже ціную, що Ви мій постійний читач Elizabet!!!! Ви завжди ділетесь своїми думками та емоціями - для мене, як для автора це найвища нагорода!!! Дякую, що слідкуєте за життям Туні та Паскуале. P.S. Я дуже рада, що можу поділитись своєю творчістю, з Вами. Щиро дякую. Гарного дня.

Анна Харламова 03.08.2018, 13:42:04

Вітаю мої любі читачі!!! Продовження "Розфарбуй мою долю" вже очикує на вашу увагу. Сподіваюсь сподобається. У цих частинах, я хочу передати красу відносин, просте життя та щирість почуттів. Обіцяю, що здивую Вас у наступних сторінках, книга ще не закінчується, тому... Динаміка попереду, а зараз насолодіться тихим щастям двох закоханих. P.S. Дякую, що ділетесь своїми думками у коментарях. Люблю Вас мої читачі.

Лера Ткач 03.08.2018, 11:01:24

Доброго ранку, Анно. Дуже чекаю на продовження. Останні сторінки приємно вразили та здивували !

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 03.08.2018, 12:53:16

Лера Ткач, Вітаю. Уже є продовження, сподіваюсь сподобається не менше, а ніж попередня частина. Дякую, що завжди слідкуєте за усіма моїми книгами. Щиро вдячна своїй постійній читачці. Приємних хвилин з книгою. Гарного дня.

Elizabet 01.08.2018, 13:46:06

Доброго дня? Коли чeкати продовжeння книги?

В ветке 4 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 03.08.2018, 12:51:54

Elizabet, Вітаю. Дуже вдячна, що Ви приділяєте моїй книзі увагу і окреме дякую, що коментуєте. Продовження вже є, сподіваюсь Вам сподобається. Приємного читання і гарних емоцій. Ще раз дякую за Ваш час, який Ви люб1язно даруєте моїй книзі.

Елена Цехмейстер 01.08.2018, 22:59:18

Приєднуюсь до вітання! Бажаю щоб до цієї кількості підписників у найближчі часи додався ще один нулик)

В ветке 4 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 02.08.2018, 19:01:51

Елена Цехмейстер, Обіцяю, вже завтра буде продовження!!!) Гарного вечора.

Vitalii Iakoviuk 01.08.2018, 21:29:43

Доброго дня, Ганнусю!! Вітаю з сотим підписником! Так тримати :)

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 02.08.2018, 11:18:12

Vitalii Iakoviuk, ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!! Надзвичайно приємно, що Ви помітили таку приємну для мене подію. Я дуже рада та вдячна, що Ви мій читач. Окремо дякую, що підписанні на мою сторінку. Віталій, Ви читач, про якого мріють усі автори – мені пощастило!!! Ваш коментар, так само, як і усі попередні Ваші коментарі - подарував мені усмішку, дякую. Дуже хочу, щоб і мої книги дарували Вам усмішку.

Vitalii Iakoviuk 30.07.2018, 22:27:53

Добре, коли все добре. Чому Настя так боїться Остапа?? Вона ж його так довго знає. Цікаво, що нам приготує автор на продовження і чим скінчиться вечеря :)
П.С. Ганнусю, передивіться діалог, де зранку Паскуале і Настя говорять про запрошення Остапа і алкоголь, там Ваші пальчики дещо засоромилися і двічі зробили помилки:)
З повагою, Ваш читач :)

В ветке 4 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 02.08.2018, 11:16:59

Vitalii Iakoviuk, Доброго ранку. Вибачте, що одразу не відповіла, інтернет підвів. Але сьогодні, продовжу роботу і допишу усе, що не встигла. Через кілька хвилин буде продовження «Десертик», а «Розфарбуй мою долю», завтра вранці. P.S. Все, виправила. Дякую, що уточнили, бо видно оченята, у той момент точно втомились ще й як. Але зараз пальчики жваво бігають по клаві, а оченята намагаються бути більш пильними)))) Дякую, щиро дякую за увагу до моєї книги і за допомогу!!! Приємних митей з книгою.

Элла 31.07.2018, 00:47:31

Які ж вони класні! Так приємно спостерігати за такими грайливими, драйвовими та чуттєвими відносинами улюблених героїв та усвідомлювати, що у них, нарешті, все гаразд. Вони заслужили на це щастя. Цікаво, що коли Туня дізналася про справжню працю Паскуале, з цього не було зроблено "трагедії" і вони досить швидко порозумілися, хоча впевнена, для більшості читачів це був неочікуваний розворот і, особисто я, вже налаштувалась на серьозні розборки та погіршення їх відносин. Автор дуже приємно здивував, на такий хід дій я точно не сподівалася)) Взагалі я в захваті. Дуже круто пишите, неможливо відірватися. Розумію, що книга вже доходить до свого логічного завершення, і із-за цього трохи сумно. Але щось Ви там писалм про серію книжок і це таки підбадьорює)))

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 31.07.2018, 19:20:07

Элла, Вітаю. Ммм як же приємно чути, що мої герої Вам бачаться саме такими))) Дякую, що звернули увагу на такий поворот історії. Так мені не хотілося, щоб така дрібниця змусила їх посваритись. Вони дорослі люди, як і кожен з нас, іноді щоб допомогти, щоб не образити, чи зробити сюрприз - прибріхуєм навть коханим. Я кажу про хорошу - брехню. Так, так таке теж буває. Це як наприклад, чоловік приносить зарплатню, віддає дружині, а трішки приховує для себе, щоб зробити коханій приємний подарунок. Я люблю писати про життя і про ті відносини, непорозуміння чи навпаки, які можуть бути. І я подумала, що це не привід для сварки. Дякую, що оцінили, це приємно та дуже важливо для мене, як для автора. P.S. Майже так, але... Ще будуть несподіванки. Дякую, що згадали про серію книг - вона обов'язково буде!!! Ще раз дякую. Гарного вечора.

Ірина Бедреєва 31.07.2018, 16:34:37

Я теж була дуже здивована, коли Туня витримано, не влаштовуючи ніякого скандалу відреагувала на його брхню! А всі одразу очікують сварок, і я у тому числі !:)

В ветке 3 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 31.07.2018, 19:26:49

Ірина Бедреєєва, Вітаю. Як же приємно чути, що все ж таки це здивування було приємним. Я рада, що мої герої можуть іноді показати, інакший бік непорозуміння та його вирішення. Часто ми забуваємо, що говоримо з коханою людиною і треба намагатись зрозуміти і почути - чому саме так вийшло. На перший погляд, думаєш, чому вона не розізлилась, але потім дівчина згадує, як то кажуть, що і у неї "рилце в пушку". Треба уміти вибачати - ніхто не досконалий. Дякую, що заспокоїли автора своїми словами. Мене радує, що Вам це стало до вподоби. Дякую за коментарі. Гарного вечора і гарних емоцій.

Галинка Мартиненко 30.07.2018, 17:26:23

так дуже приємно читати ,але щось вже повинно трапитися

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 30.07.2018, 19:23:26

Галинка Мартиненко, Вітаю, вітаю. Рада бачити) Приємно знати, що Вам подобається продовження. Дякую, за час який Ви, Галино приділяєте моїй книзі і щиро дякую за коментарі. Туня і Паскуале багато пережили і мені хотілось би, щоб нарешті вони були просто щасливі. Проте попереду на них чекають несподіванні моменти, але все все буде добре. Люблю хеппі енди))) Дякую. Гарного вечора!!!

Анна Харламова 30.07.2018, 12:30:04

ВІТАЮ!!!! Продовження вже чекає на Вас мої любі читачі. Дякую, що слідкуєте за продовженням і даєте про це знати в коментарях. Це гріжє моє серденько. Цілую. Ваша Анна.

В ветке 3 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 30.07.2018, 17:12:12

Елена Цехмейстер, Безмежно рада це чути!!! Ці кілька днів, писала, так швидко, як могла))) Часу було мало, але я рада, що встигла, а ще нотувала план на нові книги))) Як завжди у сторінках намагалась передати чуттєвість їхнього кохання - рада, що вийшло. Мені зігріває серце та думка, що мої книги дарують приємні емоції, та Ваш час проходить гарно у компанії моїх героїв. Щиро дякую, своїй постійній читачці!!! Гарного дня та приємних несподіванок!!!

Elizabet 30.07.2018, 10:23:04

О котрій продовдeння книги?

В ветке 5 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 30.07.2018, 12:25:32


Vitalii Iakoviuk
, Сьогодні я трішки забарилась - перевіряла текст. Радує, що я все ж таки зможу поділитись з Вами новою частиною. Приємно знати, що мій читач знає, о котрій зазвичай продовження. Тепло на душі - дякую. Ваші коментарі та згадування про деяких героїв, завжди дають мені підказку, що треба дописати. Дякуюююю, Віталій!!!!! Продовження через кілька хвилин)))

Анна Харламова 29.07.2018, 10:55:47

Вітаю усіх моїх читачів!!! Деякий час думала та зважувала і ось нарешті вирішила, що книга «Розфарбуй мою долю» буде належати до серії книг. Поки, що не буду забігати на перед і щось у деталях розказувати, бо вже була знайома з плагіатом і мої ідеї… Тож просто хочу, порадувати своїх читачів, що планів багато і усі вони будуть втілюватись у життя. Мені дуже потрібна Ваша підтримка, зокрема у конкурсі. Я дуже вдячна за кожен коментар, спілкування та обговорення моєї книги – Ви не уявляєте, що це для мене означає. Нічого не може порівнятись з тим, коли ти чи-таєш відгук від вдячного читача. Окремо дякую за Ваші додавання у бібліотеку та підписа-тись на автора. Конкурс, конкурс, конкурс - та зірочки тобто (лайки) дуже допомагають у рейтингу книг – за це окреме щире дякую. Кожна Ваша зірочка – змінює рейтинг. ВЕЛИЧЕ-ЗНЕ ДЯКУЮ УСІМ І КОЖНОМУ ОКРЕМО!!! Я ВАС ДУЖЕ ЛЮБЛЮ!!! БУДУ РАДА СПІЛКУВАННЮ!!!!

В ветке 8 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 30.07.2018, 12:20:17

Vitalii Iakoviuk, Приємно знати, що і наступні книги будуть такими ж очікуванними. Я дуже дякую, що розділяєте зі мною мою радість. Дякую, щиро дякую - натхнення ой, як потрібно!!! Дякую, що заряджаєте мене позитивом!!! Буду намагатись працювати ще краще - і радувати своїх постійних читачів. Надзвичайно рада, нашому спілкуванню!!!! Навзаєм, щиро вдячна.

Евгений 29.07.2018, 15:01:40

Вітаю.Випадково натрапив на цей сайт...Почав читати Ваш роман "Розфарбуй мою долю" і вже не зміг зупинитись! Чудовий твір!!!Ваш стиль письма цікавий і оригінальний. Не зміг втриматись і почав читати інші ваші книги" Поцілунок по дорослому"(Мене дуде вразив)я не сльозливий, але в кінці очі змокріли...Я сповнений ємоціями,вибачте.Успіхів Вам У творчості і перемоги в конкурсі!!!! З нетерпінням чекатиму наступних частин!

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 30.07.2018, 12:14:59

Евгений, Вітаю. Дуже вдячна за час який Ви приділили моїй книзі і за такий теплий та щирий відгук. Приємно знати, що мої книги можуть викликати такі емоції - це для мене найвища похвала. Кожне Ваше слово, запало мені в душу - саме для того я пишу, щоб люди беручи мої книги, читаючи їх могли сказати те, що і Ви. ЩИРО ВДЯЧНА!!! Вдячний читач - це усе для автора. Дякую за натхнення. P.S. Сподіваюсь, що Ваші слова будуть пророчими і я зроблю крок до своєї мрії. Дякую за побажання. Продовження через хвилину. Гарного дня і похитивних вражень від книги.

Лера Ткач 28.07.2018, 23:52:52

Прочитала останні декілька продовжень....дуже сподобалось!! Багато нових неочікуваних подій, емоційна частина як завжди на висоті!! А ще й закінчилось на такому моменті :) в захваті чекаю нового продовження!!

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 29.07.2018, 10:27:01

Лера Ткач, Вітаю. Рада бачита, свою постійну читачку!))) Я рада, що продовження Вам сподобалось. Приємно знати, що чимось здивувала та порадувала. Емоції, емоції - ммм це моя слабкість, я рада, що книга емоційна та передає почуття Паскуале та Туні. Продовження скоро, дуже скоро. Дякую, що слідкуєте за новими листками. Дуже ціну, кожен Ваш коментар. Дякую. Гарного дня.

Vitalii Iakoviuk 27.07.2018, 21:09:14

Саме таке я хотів прочитати більше всього. саме тієб розмовою в ліжку мені аж кортіло посмакувати...і саме такого закінчення епізоду...мммм. Моя "хочучка" з нетерпінням чекає на продовження

В ветке 4 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 28.07.2018, 22:20:00

Vitalii Iakoviuk, Сподіваюсь інтернет буде на нашому боці і "гіпнотичний кружечок" - крутитиметься швидше. А я наклацаю за цей час, ще частинку книги) Дякую, за такі теплі слова, (щиро усміхаюсь та радію) якщо мої книги дарують читачеві гарні емоції - я щаслива!!! Люблю тим чим займаюсь. О, Остап, так, так))) Ви завжди знаєте, наперід про, що я буду писати. У цій частині буде Остап. P.S. Бажаю чудової відпустки, та яскравих емоцій, які запам'ятаються назавжди. Гарної ночі.

Катерина Орлюк 28.07.2018, 13:34:18

Доброго дня. Я в повному захваті від книги. Читаю на одному диханні. Мені так подобаються їхні відносини, їхнє кохання та те, як вони реагають та спалахують одне від одного. А коли Ви пишете про вагітність Туні і як Паскуале до неї дбайливо відноситься, я просто млію. Так тримати, Анно! Я нещодавно хотіла прокоментувати книгу, але мені не вдалося, так само буває і з зірками. Рада, що зараз вдалося Вам написати. Успіхів та натхнення!

В ветке 2 Комментариев. Показать

Последний комментарий в ветке:

Анна Харламова 28.07.2018, 22:07:09

Катерина Орлюк, Доброго вечора) Дякую, дуже дякую за кожне тепле слово. Ви не уявляєте, як надихає спілкування з читачами. Я вдячна, що Ви повторили спробу з написаням коментаря та зірки, ЩИРО ВДЯЧНА!!! Приємно чути, що відносини Паскуале та Туні Вам подобаються і викликають приємні емоції - значить все вдалось. Ммм вагітність Туні це для мене щось особливе, рада, що і для Вас також. Щиро вдячна за час, який Ви приділяєте моїм книгам. Гарного вечора. Продовження скоро)

Books language:
Interface language: