Академія Наййа. Кривавий камінь. Книга ІІ

Розмір шрифту: - +

Епілог

Пройшло десять років...

- Вікторія, якщо ти будеш кидатись вогняними кулями в брата, то тато буде сваритись! Ти вже доросла дівчинка. - Кажу нашій десятилітній доньці, в якої довге чорне волосся лежить хвилею на спині. Вікторія та п'ятирічний Натан отримавши у спадок від татка всі чотири елементи дуже люблять позмагатись, хто крутіший та кращий.

- Тато на роботі. - Викрикує Вікторія й жбурляє в Натана водяну сферу. Він не залишається в стороні. Помахами рук створює в озері хвилю й змиває сестру з дороги.

- Припиніть! - Сварю обох. Підходжу до них, повністю мокрих й тягну у дитячу, перевдягаю у сухий одяг та саджаю на підлогу.

- Ви знаєте, що маєте бути обережні. Ваша сила - одна з найсильніших у світі. І колись, в одній книзі було написано, що ви принесете загибель цьому світу. Хіба ви хочете знищити ваш дім, мене й татка? Бабусь та дідусів?

- Ні. - Разом відповідають.

- Тоді припиніть битись один з одним за допомогою магії. Ви двоє найрідніші один одному у всьому світі. Ви брат і сестра. Ви сім'я.

- Пробач мам.- Хором відповідають, а потім немов маленькі мавпенятка підлазять до мене, обіймають й просять розповісти історію, як мама й тато вели боротьбу зі страшними демонами й змогли перемогти зло...

Кінець

(с) Стефанія Лін 2018


Хочу подякувати усім читачам, які були зі мною та героями на протязі написання книги. Ви моє натхнення. Завдяки вам історія Рей та Тіма народилась в моїй голові, а потім втілилась на електронних сторінках книги)))  Дякую))Стефанія Лін

Відредаговано: 17.12.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись