Атрест

Розмір шрифту: - +

Глава 7. Рішення

Повернувшись в Центр я проводжу у ліжку всю ніч, і як не стараюсь не можу заплющити очей. Постійно здається, що прямо зараз, в цю тиху мить, з-під ліжка вилізе Незримий та змусить підкоритись собі. Розумію – це простий, дитячий страх перед невідомим, та хіба від цього щось змінюється? Ні! Розуміння, то одне, а реалія – зовсім інше.

Після того, як створіння підкорило мій розум собі, змогло керувати мною, стає ще більше страшно: не тільки за себе, а взагалі за всю планету і навіть планети. Адже, якщо є подібні тварюки, прозвані Незримими тут, в Атресті, то де гарантії, що в майбутньому, захопивши цей світ, не прийдуть в інший? До нас? Виходить Земля теж в небезпеці, хоч навіть не усвідомлює цього. Дев’ять мільярдів людей живуть ні про що знаючи, а вже через невелику кількість років можуть опинитись на місці жителів Атресту. І це жахливо. Моторошно.

Що відомо про цих Незримих, крім того, що вони прийшли з якогось іншого виміру, наївшись людських емоцій можуть розмножуватись, і підкорюють собі будь-кого? Ким вони були раніше? Звідки прийшли? Має ж бути відомо хоч щось!

За вікном непроглядна темрява. Зіскакую з ліжка, усвідомивши, що можливо відповіді в мене прямо перед обличчям, варто тільки протягнути руку. Підходжу до столу й беру у руки планшет, який вже кілька днів осиротіло лежить тут й очікує поки зверну на нього увагу. Повертаюсь у ліжко, вмощуюсь і вмикаю пристрій. Відразу кімнату засліплює тепле біле світло. Заставка блакитного кольору, а планшет вітається зі мною приємним жіночим голосом.

– Вітаю, Амріна Касті. Прибула з Землі. Почати роботу?

На момент гублюсь. Не те щоб я здивована цим, в нас технології теж не так далеко відійшли від подібного: розумний будинок, голосові помічники на смартфонах, але все одно відчуваю себе ніяково.

– Є інформація про Незримих? – Промовляю.

– Спочатку підтвердіть вхід в систему відбитком пальця на екрані.

Дивлюсь на низ екрану. Там з’являється овальної форми символ й наполегливо пропонує прикласти свій палець на нього. Тикаю вказівним і очікую коротку мить. Планшет мигає й блакитний фон змінюється на робочий стіл завалений іконками . Майже відразу відкривається файл із заголовком: Амріна Касті. Супер!

«Центр підготовки новачків»

Якщо ви це читаєте, отже ви новоприбулий на нашій планеті. Сюди, швидше за все, потрапили крізь розщелину між світами викликану аномальними умовами в нашому світі. На превеликий жаль, дати більш конкретну інформацію про самі розщелини й що їх викликає – не можу. Але, раз ви змогли дістатись Центру, ви вже є взірцем та прикладом для усіх нас, адже тільки завдяки мужності й безстрашності можна знайти шлях в місто Х.

Наші люди, жителі Атресту, стають вартовими тільки при умові смерті сім’ї, ви ж – автоматично. Як не шкода таке говорити, та у вас тут сім’ї немає. Можливо колись буде, та зараз важливо захищати Атрест від нападу Незримих, що з кожним днем захоплюють все більше територій. Шкода таке повідомляти, але можливості повернутись додому немає, тож перед тим,як казати, що ви не жадаєте бути вартовим, задумайтесь, що вам тут жити до самої смерті. Тому я пропоную вам стати людиною, котру поважатимуть, цінуватимуть й любитимуть.

Для початку ви пройдете курс тренувань довжиною в тридцять днів. Кожний тиждень – різні тренування, що розділені на типи й тривають рівно сім днів. Всього їх чотири, але є й п’ятий, найголовніший. До цього типу вас підготувати не зможуть, адже для кожного вартового п’ятий тип підбирається в ході спостережень протягом тридцяти днів.

Кожний тип тренування ви будете здавати на сьомий день. Результат буде вважатись за бали, котрі в кінці підсумовуються й виведеться середній бал. Вже виходячи з нього буде вирішено в яку Аномальну Зону вас відправити на «роботу».
Той, хто набере максимальний бал – 10, буде звільнений від обов’язків вартового, за бажанням, або ж відправлений в Зону з таким же балом.

 

Список тренувань:

1. Орієнтація.
Тренер повинен навчити вас відчувати місцевість на ментальному рівні, орієнтуватися в просторі. Ви повинні навчитися покладатися не тільки на свій зір, а на свої відчуття.

Пропріоцепція «усвідомлення тіла», це розуміння того, де знаходяться ваші частини тіла, навіть якщо ви не бачите або не відчуваєте його — це те, що маєте опанувати ідеально заради самих себе.


2. Сила.
Ви повинні навчитися користуватись зброєю. Подолати свій страх. Ваше завдання навчитися робити вірний вибір.

3. Розум.
Навчання і підготовка до ситуацій в Аномальних Зонах. Ви повинні навчитися розрізняти хто такі Незримі, дізнатися в найдрібніших подробицях про те, як з ними себе поводити, як опиратись.

4. Жертва.
У четвертому завданні вам буде запропоновано симулятори.
Ви повинні будете проявити свої кращі або гірші якості в різному ступені важкості та різної складності завдань.

5. Індивідуальний підхід.
П'яте завдання буде підібрано індивідуально під кожного майбутнього вартового в ході ваших тренувань протягом чотирьох тижнів.


І все. Ніякої інформації про Куб, Незримих, розщелини. Ніби я дурненька і взяла та й повірила, що вони нічого не знають. Але навіщо приховують, що винні вчені? Для чого не розповідають, що можливо є шанс вибратись? Тому що не вигідно? Не доцільно для них самих? Добре, що близнюки змогли знайти приховану інформацію й поділились нею зі мною. І добре, що я змогла дізнатись в Ніла про компас та нащадка. Про межу світів. Звісно, багато чого ще не зрозуміло, але тепер маю ціль – зрозуміти все! Я повинна дізнатись, як звідси втекти. Повинна знайти нащадка і компас. А для цього потрібний вартовий. Ось тільки цікаво, для чого йому все це? Він же такий самовідданий та безстрашний, судячи з його слів. Захищає Атрест наче рідний дім.

* * *
Наступний ранок починається з гупання у двері. Ледь розплющивши очі піднімаюсь з ліжка й ледве пересуваючи ноги відчиняю. Звісно ж на порозі стоїть мій тренер. Капюшон скинутий, блідий шрам виглядає чіткіше у світлі штучних лампочок. На мить задивляюсь в його різні очі й пропускаю у кімнату.

– Що? – Буркаю, зачиняючи двері.Стефанія Лін

Відредаговано: 06.06.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись