Час обирати

Розмір шрифту: - +

ІІІ

  11:20

 

  Софія виклала на парту свій ланч. У дворівневому лотку містився салат з лососем, чорний тост та виделка.

  Надалі вона все гарно скомпонувала, взяла виделку витонченими пальцями з яскравим червоним манікюром та почала перемішувати інгредієнти. Іншою рукою дівчина взяла телефон, щоб зробити Boomerang.

  - У мене сьогодні на обід яблуко. Можеш використати його для кадру. - промовила Андріана.

  - Ні, спасибі. Мій салат має довершений вигляд. - відмовила Софія, намагаючись досконало перекинути шматок помідори. Швидкість руху не підійшла і довелось почати знову.

  - Може таки спробуєш? - наполягала Андріана, поклавши яблуко так, аби воно в кадр потрапило.

  Роздратована Софія звела брови і глянула на подругу. Вона ж чудово знає, що Андріана не може не їсти. Через це й страждає її фігура. Груди у неї великі, але талія в об'ємі далека від досконалості. Тому і майже всі фото в її профілі з великим декольте, аби відвернути увагу від недоліків. Яблуко просто не може бути обідом для Андріани, вона завжди якусь гидоту купує, як от хот-дог чи слойка із шинкою. Проте Софія опанувала себе і мило всміхнулась.

  - Добре, залишай. Ти, певне, хочеш, аби я тебе відмітила на цьому яблуку, так?

  - Так, так, дякую. - радісно щебетала Андріана. - І напиши щось на кшталт: «здоровий обід із моєю подругою»!

  - Звичайно. - все ще через силу усміхаючись.

  За третьою спробою Софії таки вдалось правильно перекинути помідор. Ідеальний Boomerang. В кутку ледь помітно яблуко. За кілька секунд вона додала тег #здоровехарчування, геолокацію рідного міста, стікер у форма сердечка та відмітила Андріану на місці яблука. Оскільки остання наполягала на тексті, то він теж з'явився. Готово, завантаження пішло.

  - Ого, як швидко. - радісно щебетала Андріана, отримавши сповіщення про відмітку на телефон. І в раз її голос змінився на ниття. - Що це?

  - Твоє яблуко. - спокійно і усміхнено відповіла Софія.

  Цього разу вона посміхалась не вдавано. «Здоровий обід із моєю подругою Андріаною» - ось що було там написано.

  - Я сердечко додала, бачиш? - тут вже щебетала задоволена Софія.

  - Ага, дякую.

  Андріана забрала своє яблуко, закинула його в сумку і вийняла звідти подвійний шоколадний батончик та сік.

  - Від цього можуть прищі з'явитись. - зауважила Софія. - А прищі для блогера неприпустимі. - щиросердечно додала вона, бажаючи допомогти порадою.

  - Зате смачно.

  Софія вирішила не продовжувати розмову. Такі короткі суперечки через правильність харчування у них ледь не щодня. Телефон засвітив новими сповіщеннями.

 

dinokmedve77 реагує на вашу розповідь 😍

ninonino_2004 реагує на вашу розповідь 🔥

yura.volin. реагує на вашу розповідь 👏

 

  І так близько сотні раз за кілька хвилин. Хтось реагує стандартними смайлами, хтось пише коротке повідомлення у відповідь, а дехто пише по кілька речень про калорії, рецепт, корисність, аби тільки завести розмову. Найгірше, коли читачі пробують відповідати на розповідь віршами. Декому це здається дотепним. Але Софії не подобалось подібне.

  За цілий день надзвичайно багато людей намагалось дати пораду стосовно навчання в університеті. Дівчина ледь встигала відписувати. Навіть деякі місцеві викладачі переконували її залишитись. Можна було відстежити тенденцію: старше покоління радить зостатись, молодше - рушати в столицю. Хоча винятків не бракувало.

  Рішення було одне: винести питання на голосування в Instagram. Нехай підписники там покажуть свою точку зору. Проте це трохи згодом. Вона ще не обговорила все з Артемом.

 

***

 

  17:12

 

  От-от розпочнеться новий прямий ефір.

  Таша відійшла на кілька кроків з телефоном Софії. На шиї висить фотоапарат.

  - На рахунок 3 ти в ефірі. Один, два, три.

  Софія звабливо йде до подруги, дивиться в телефон і усміхається.

 

natasha_nata_natasha15, dinokmedve77, .confidential.person. приєдналися

odri.solodenka_cykerka, dinnkahrynntey приєдналися

jeanetttovt.1 приєдналася

jeanetttovt.1 привітики ☺️
 

  - Знову привіт. Зараз в мене буде коротенька фотосесія з талановитою Ташею. Ось це перехрестя позаду, - Софія драматично простягає руку, трішки повернувши тулуб, - і буде нашою фотозоною. Як гадаєте, з цього щось вийде?

 

yura.volin. приєднався

dinnkahrynntey звичайно, це ж Таша ❤️

holiday_photographer_studio, angella.nowings, tinna_kriss_tinna приєдналися

natasha_nata_natasha15 да!

 

  Таша швиденька подає Софії знак, що підписники відповідають «так».

  - Я теж так думаю. Тому скоро ви побачите новенький пост у мене на сторінці із віршем. - підкліпнувши. Глядачі тим часом додавались. - Натхнення прийшло до мене одразу після ефіру вранці. Ледь не спізнилась на уроки через написання вірша. Але він того вартував. Принаймні, мені так здається...

  Софія вдавано глянула на небо.

  - Що ж, мені час. Таша каже, що зараз ідеальне світло для фотосесії, сонце не надто «палить», тому треба ловити момент. Сподіваюсь побачити ваші відгуки на нові світлину і вірш, які скоро з'являться на моїй сторінці. Гарного вам вечора. Цілую, ваша Соня!

  Софія надіслала повітряного поцілунка телефону, ще раз чарівно всміхнулась та м'яко розвернулась, рушивши вулицею від Наташі.

  - Чудово, ти неперевершена! - захопливо гукнула подрузі, котра віддалилась. Остання хутко повернулась. - Знаєш, може тобі справді варто над театральним подумати? Що, як ти створена для сцени?Teffi Linski

Відредаговано: 14.06.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись