Eternal life

Розмір шрифту: - +

1

Що якби люди жили вічно? Гадаєте це неможливо, а от і ні. 
Внаслідок переселення Землі людство шукало нове місце, в межах Сонячної системи, придатне для існування. І таки знайшло. Довготривалі спроби людства освоїти ближній космос увінчались успіхом. В 2700-х роках на Місяці розвинулось життя внаслідок висадки на ньому в 2019 році волокон генно модифікованого бамбуку. Майже за 700 років розвитку рослинного шару сформувався невеликий шар повітря такої густоти, як у високогір'ях Землі. Саме в 2731 році відбулась перша колонізація Місяця. Спочатку було невелике поселення в 115 осіб, а до 3145 внаслідок переселення кількість населення зросло до 52 млн. осіб. 
В новій домівці  людства були усі найпрогресивніші технології: доповнена реальність (траєкторії руху, розрахунки), повітряні кари на плазмових реакторах, портативні персональні комп'ютери та калорійна штучна їжа. Портативні ПК були двокомпонентними — власне сам ПК (браслет) та засіб виведення інформації (монолінза). З 17 років для кожного жителя ставала доступна соціальна мережа Moonee, яка мала рейтинг громадянина. Правлінням усіх охочих, які переселялись з Землі, займалося правління націй «Moon Place» (MP).
Був звичайний квітневий понеділок. Максим, 25-ти річний будівельник, йшов на роботу. По усій місцевості розносився приємний запах кави із місцевої кав’ярні Big Cat. Переходячи дорогу біля столичного метро, його зненацька збив чорний автомобіль. Від больового шоку бідолаха втратив свідомість. Прокинувшись в лікарні, Максим дізнався від лікаря, що отримав численні переломи та пошкодження внутрішніх органів, які не сумісні з подальшим життям. «От і приїхали» — подумав Максим, аж раптом відкрилися двері і захйшло двоє людей в чорних костюмах — «по мою душу» — знову подумав він, так як зазвичай в такому одязі ходили державні бюрократи, які займалися спадщиною.
* Вибачте, що потурбували, мене звати Анатолій, — почав один із людей в чорному. — Ми з Терезою представляємо дослідницький відділ MP. Так як Ви задовольняєте вимогам нашого проекту «Eternal Life», ми пропонуємо Вам взяти в ньому участь. Даний проект організовується MP як метод переселення на Місяць тих людей, які не зможуть перенести політ. Ми плануємо переселення таких людей шляхом трансферу свідомості у синтетичне тіло на MP.
Максим будучи у шоці від пережитого, почувши таку пропозицію був і радим, що є вихід, і збентеженим, що буде жити один на новому місці. Як залишити батьків, друзів?
Бажання жити пересилило, і Максим відповів – я згоден.
Підготовка до трансферу була виконана. Батьки та друзі приїхали до Максима, щоб побажати йому успіху. Максим хвилювався: «що якщо не вийде? », «а що якщо я втрачу відчуття у новому тілі? », «що якщо я взагалі не прокинуся? »
І от, саме настав день трансферу. Був ранок. Максима перевезли в дослідницьку лабораторію, що знаходилась в центрі Києва. Це був висотний будинок. На верхнім поверсі будівлі знаходилась простора кімната, оформлена в офісному стилі.
- Ви готові?, – запитав Анатолій.
- Так, – невиразно відповів Максим, не зважаючи на те, що він хвилювався наче герой трилера. 
Декілька хвилин і обладнання було готове. За цей час Максим побачив на скільки красивий йому відкривався вид з вікон лабораторії.
- Починаємо, – проінформував Анатолій Максима.
       У Максима почали німіти пальці рук та ніг, згодом він зовсім знепритомнів.
- Доброго ранку, мене звати Мері. Я Ваш координатор на MP, – сказав приємний голос дівчини неподалік.
- Доброго ранку, – мляво відповів Максим, відкриваючи очі, які були засліплені сходом сонця на MP.
- Як себе почуваєте? 
- Добре, – і в цей момент Максим відчув запах кави з прянощами.
- Випийте кави для покращення кровотоку по новому тілу.
- Дякую)
Експеримент пройшов вдало. Перше перенесення свідомості Максима дало початок новій хвилі масового переселення на MP, а згодом і початок  ери «Eternal Life».

 

 kovvich

Відредаговано: 25.03.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись