Фіктивний шлюб або Я кохаю тебе

Розмір шрифту: - +

VIII

Пише Влад

Перед сном зайшов до Каті, вона вже спала, але не виключила музику на телефоні. Взяв його в руки, виключив пісню. Ця дівчина така мила, коли спить. Катя сьогодні багато разів мені підіймала настрій, давно я так не веселився за один день і це не фальшива посмішка. Після одної події, тільки з двома хлопцями дружив, а для інших грав на публіку. Тільки моя сім'я, Алан і Безстрашний знають мене справжнього. Накривши ковдрою її, пішов спати.

Чарівна галявина, на ній феї та ельфи, маленький я, збоку дивлюсь як колись грався. Та раптом темно, а над хлопчиком світло. Там на нього біжить вершник на коні, темний як чорна ніч, без зірок і місяця. Через хвилину маленький я лежав на землі. Вони нагадають одну подію з минулого. Перед тим, як знову погасло світло, побачив дівчину, яка плаче та хоче підійти до пораненого, але світла не стало. Яскраво засвітилось воно, там з'явилася дівчинка, напевно років 9 чи десять. Вона плаче, не може знайти свого друга, одягнена у літнє платтячко, але обличчя не чітко видно. Прокинувся від того, що падаю у безодню.

Знову цей сон сниться, він мене вже два місяці. Після закінчення четвертого класу, я мав їхати до бабки на канікули, але по дорозі потрапив у ДТП. Всі вижили, але втратив пам'ять, тому деякі спогади назавжди зникли. Через деякий час, коли до мене приходила пам'ять, снилася маленька рудоволоса дівчинка, яка сильно плаче. Хотів заспокоїти її, а вона питала чого не дотримав обіцянку, яку я досі не знаю. Хто вона? Піду на кухню поп'ю воду, від коли переїхав у це місто, то спогади повертаються, які до самого кінця не розумію. На кухні було темно, тому не включаючи світло набрав стакан води й сів на стілець і обдумував ситуацію. Мені потрібно знайти її, може це Катя? Мої думки перебила вона. Зайшла на кухню, включила світло від якого зажмурив очі. Дівчина не помітила мене. Набравши воду, розвернулась до мене. Вона закричала і трохи підскочила.

-Ти здурів?

Пише Катя

-Катю, йди сюди,-покликав мене Принц.-Катю, швидко йди до мене,- та що там в нього трапилося?

-Що таке?,-запитала, коли прийшла до нього.

-Подивимось фільм?

-Який? Якщо страшний, то ні.

-Любиш комедію?

-Так.

-Вибирай, а я поки візьму на кухні щось смачненьке,- і дав мені диски з комедіями.

-Гаразд. 

Мій вибір впав на комедію, яка називається ''Родина за хвилину''. Розповідається про подружжя, яке вирішило усиновити дитину( якщо вам цікаво може подивитися). Влад приніс нам печиво і чай. Включивши фільм, ми їли і сміялися над деякими епізодами. Він дуже сподобався, сподіваюсь йому теж. Після перегляду, розійшлись по своїм кімнатам, побажавши один одному солодких снів. Ось такий веселий Принц подобається, ніж сердитий, егоїстичний і командир. Переодягнувшись у піжаму, яку мені батьки зібрали і віддали йому. Включила тиху музику перед сном і так заснула.

Знову той самий чарівний ліс, але вже без фей. Де вони поділися? Виходжу на ту саму галявину, хочу знайти єдинорога, але марно дуже темно. По середині засвітилося світло,де стоїть маленький чорнявий хлопчик, який грається м'ячем. Та раптом з'являється вершник на чорному коні та хоче наїхати на дитину. Хлопчик обернувся до мене обличчям і я згадала його це моє перше кохання. Хочу попередити його, кричу тікай та таке враження, що він мене не чує. Через мить темна людина зачепила маленького Влада і він впав на траву, світло погасло знову темно. Через хвилину, повний місяць почав яскраво світити, на галявині знову ні кого не було, окрім чорного коня. Дивно дивився на мене, аж мурашки по шкірі пішли від його погляду. Почав наближатися, а я тікати. Забігла у ліс сподіваючись зустріти фею, яка врятує мене. Ховаючись серед дерев, помітила, що хтось також від когось біжить. Той самий принц підбігає до мене та бере за руку.  Лице погано видно. Ми забігли у печеру, там почав говорити до мене.

-Ти повинна мерщій прокинутися. 

-Але як мені це зробити? Ти хто?

-Не має часу усе пояснювати, але можу попередити. Довіряй тій людині, яка зараз з тобою поруч. Хтось приховує від правду і замислює не добре.

-Яку правду?

-Вже скоро дізнаєшся. Та довіряй своєму серцю, а не розуму.

Хотіла запитати, що це означає та через мить я була в своїй кімнаті з відкритими очима. Хто хоче мені зашкодити? Кому не довіряти свої таємниці? Яка брехня може бути? Якщо в мене єдина подруга і Влад, але слова довіряй тому хто з тобою поруч. А зараз у будинку я і він. Може Принц приховує чи Даша? Багато запитань крутилося в голові на яких не має відповіді, піду поп'ю водички на кухні. Нічого не підозрювала, включила світло. Набравши стакан води повернулася, щоб сісти за стіл.

-Ааааааааа,-закричала, коли побачила його.

-Ти здурів?

-А що я зробив?

-Чого так тихо сидиш?

-Хотів попити води, як і ти.

-А світло чого не включав і сидів у темряві?

-Економив.

-Отже, економиш мені.

-Так. Що таке?

-Ти налякав мене, як тепер далі спати?

-Хочеш разом будемо спати?

-Ти дурень,- так і хочеться в нього щось кинути.

-Катю, ти мене не правильно зрозуміла.

-Будемо в одній кімнаті, але просто один біля одного.

-Ні.

-Означає ти не боїшся.

-Так, а завтра після вечері їдемо додому.

-Ні.

-Так, а то інакше.

-Що інакше?

-Розкажу всім правду і весілля не буде.

-Ти не посмієш.

-Ще як посмію, ми ж з тобою договір ще  не підписували, щоб ти щось від мене вимагав.

-Гаразд, визнаю твоя цього разу взяла, але не забувай коли будемо підписувати договір ти погодишся на всі пункти.Лисичка)

Відредаговано: 29.11.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись