Гламурна штучка

Розмір шрифту: - +

Глава 3

Вона лежала в червоному бікіні біля басейну, ображено поглядаючи через сонцезахисні окуляри на стрункого охоронця, якого приставив до неї татко. Поглянувши на годинник дівчина важко зітхнула, зрозумівши, що знімальна група швидше за все вже на шляху до Австралії. І що тепер робити? Як «віддячити» цьому невихованому типу Діну Хейлісу?

Джесі поворушилася поряд, завалявши хвостом. Джуліана поправила сонцезахисні окуляри і помітила Мію, яка посміхнувшись молодому охоронцю, пройшла мимо.

- Привіт, люба! – Мія поцілувала її в обидві щоки. – Ти зателефонувала і ось я тут! Що в тебе стряслося?

- У тебе нова сукня? Боже, це сукня від Ів Сен Лоран?

- Так, я купила її в Парижі на тижні моди! Але мова зараз не про мене. Що у тебе сталося?

- Я під домашнім арештом! – простогнала Джул. – Незвично, якщо тобі двадцять два роки!

Мія розсміялася і, скинувши підбори, прилягла на лежак поряд. Джесі стрибнула зі свого коронного місця і підбігла до Мії.

- Привіт, красунечко! – Мія підхопила улюбленицю Джуліани на руки і поцілувала тваринку. – За що ж наш таточко так розізлився?

- Я хотіла поїхати з тим незалежним журналістом, про якого я розповідала тобі в клубі, в Нову Гвінею!

- К…куди? – Мія здивовано закліпала накладними віями.

- У нього відрядження в Нову Гвінею і я хотіла поїхати з їхньою знімальною групою…

- Це там де папуаси?

Джул знизала плечима.

- Ну, напевно!

- Ти при своєму розумі, Джул? – подруга поглянула на дівчину, ніби та зробила собі невдалу підтяжку. – Що тобі робити серед оголених, агресивно налаштованих папуасів?

- Справа не в тому, що я хочу потрапити саме туди! Мені зовсім все одно куди їхати! – фиркнула Джуліана. – Я дізналася, що Діну Хейлісу і його знімальній групі потрібне фінансування і запропонувала свою допомогу…

- А наш славнозвісний Дін Хейліс відмовився?

- В тому-то і вся справа! Він не відмовився, а навпаки, щоб позлити мене, замовив шалено дороге обладнання!

- І?

- Познайомив мене з маршрутом, поділився планами, а потім, коли я оплатила білети, готель, обладнання, він зателефонував моєму батькові і розповів про мою участь в поїздці!

- Навіщо?

- Щоб тато розлютився і не дозволив мені поїхати з ними!

- Джул, - Мія взяла простягнутий Холлі стакан з прохолодним напоєм, - а, можливо, він не зовсім це хотів зробити? Можливо, хотів порадитися з твоїм татом…

- Ага! І чек про оплату апаратури прислав саме "не з цією метою"?

Мія усміхнулася.

- А оце вже підло! Ну, скажу я тобі, такого подарувати цьому журналюзі не можна! Треба обов’язково покарати цього негідника!

- Я вже декілька днів думаю над цим! Тільки татко приставив до мене цербера і з мене не зводять очей!

Мія підхопилася і сіла на лежаку.

- А якщо я попрошу Стіва прислати тобі липовий контракт на зйомки в іншій країні? Тоді татко змушений буде відпустити тебе!

- Гадаєш, Стів погодиться на це? – підніла на подругу сяючі очі Джуліана.

- А куди він від мене подінеться? – фиркнула Мія. – Ми відновили з ним стосунки!

- Та ну! Правда?

- Так! І я знову в парі з цим красенем!

Джуліана обняла подругу.

- Я так за тебе рада, Міє! Ви - прекрасна пара!

- Дякую! – Мія оглянулася на охоронця. – А тепер про твого спритного жартівника-журналіста! Отримавши свободу, що будеш робити?

- Не знаю! Думала поїхати за ними слідом і дістати його там, але татків Адам зразу ж перевірить мою фінансову історію і примчиться в Нову Гвінею за мною! Від цього таткового пса нічого не сховаєш!

- А якщо я дам тобі свою безлімітну картку? – прошепотіла Мія. – І документи моєї кузини, яка відпочиває на острові з тим одруженим мільярдером? Ви з нею на том фото дуже схожі! Ніхто не помітить різницю!

- Думаєш? – надувши губки, запитала Джуліана.

- Звичайно! Таких хитрунів, як цей пронира-журналіст потрібно ставити на місце! І ти, моя люба, вмієш це робити, як ніхто інший!

- Гаразд, подумаю, чим я можу прищучити цього самовпевненого красунчика! – усміхнулася Джул. – Думаю, тепер я не піддамся на його «щирі» слова і буду готова до його підступного єства!

- Ось такою ти мені подобаєшся! – усміхнулася подруга, знову вклавшись на лежак. – Ось тільки постає питання, що робити з Кейдом Джонсоном?

- А що мені з ним робити? – здивовано запитала дівчина. – Ти ж знаєш, що ми разом тільки для преси! Я просто прикриваю його пороки! Думаю, він і сам не горить величезним бажанням одружуватися зі мною! Він відданий грі в покер! А з цим боротися дуже складно!

- Ну дивись, бо Кейд непогана партія! – кинула Мія. – Красень, багач, гарний коханець…

- Тільки не починай! – відвернулася Джул. – Мені з ним в ліжку ніколи не було комфортно! То ж не можу сказати, що він такий чудовий коханець!

- Гаразд, як знаєш! – Мія піднялася і, розцілувавши подругу, зникла.

Коли Стівом був надісланий контракт, дівчина пройшла до кабінету батька.

-Тату, пам’ятаєш, я говорила, що мені запропонували зйомки в Тайланді? – ображено поглянувши на батька, запитала Джуліана. – Завтра я вирушаю до Тайланду!

- Це ще для чого? – в дверях з’явилася мати, як завжди виблискуючи діамантами, які мама шалено любила вдягати. – Доню, ми ж з батьком думали поїхати на відпочинок?

- То й їдьте!

- Хотіли взяти тебе з собою!

- Мамо! – фиркнула дівчина. – Чого я буду там вам заважати?

- Доню, ти ніколи нам не заважала! – лагідним голосом прошепотів батько.Ксенія Чейз

Відредаговано: 28.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись