Гламурна штучка

Розмір шрифту: - +

Глава 12

Дін схопив її за лікоть і, не дивлячись на її спроби протестувати, потягнув за собою. Вона знала, що він не просто злий, а у нестямі від сказу. Його обличчя не віщувало нічого хорошого, очі метали блискавки, губи стиснуті в тонку лінію. І його зухвала поведінка говорила сама за себе. Дін притягнув її до хижки і безцеремонно заштовхав всередину.

- Ти ким себе вважаєш, дідько забирай? – рявкнув він, штовхнувши її в глиб хижки і загородивши вихід. – Вирішила, що ти центр Всесвіту?

- Я просила тебе про допомогу, хіба ні? – в тон йому відповіла Джуліана.

- І я сказав, що допомоги не буде!

- Тож я знайшла інший спосіб…

- Змусити мене допомогти? – аж прогримів Дін і його долоні стиснулися та розтулилися в німій злобі.

Джул ступила крок йому назустріч.

- Діне, послухай….

- Я нічого не хочу чути! Я хочу, щоб ти затямила раз і назавжди! Я не твій безмежно люблячий і безкінечно терплячий татусь! Я не твій довірливий і безвольний наречений! І я не дозволю крутити і помикати мною, як душа забажає!

- Чому ти сердишся?

- Тому, що я чітко висловив тобі свою позицію з цього приводу, але ти вирішила, що можеш помикати людьми і вершити їх долі! – рявкнув він і ступив крок до неї. – Чи в багатіїв це нормально? Якщо не вдається умовити виконати власну забаганку, значить, знайдемо спосіб змусити його це зробити! Але не на того напала! Я не збираюсь бути твоїм м’ячиком для биття…

Джул під натиском його явної зневаги змушена була відступити назад на декілька кроків і впертися спиною в стовбури якоїсь рослини, з якої була зроблена дана хижка.

- Діне, я ж не прошу зробити щось для себе! Я лише прошу допомогти Робу і Дікі…

- Таким способом? – аж заревів він. – А якщо її чоловік зажадає двобою, а в мене поранене плече? І це поранення я теж отримав, рятуючи твою дорогоцінну шкірку від папуасів племені чімбу. Я ще не поправив своє здоров’я від попередньої твоєї пригоди, а ти змушуєш мене взяти участь у твоїй новій авантюрній комедії!

- Я ні до чого тебе не змушую!

- Тобто, я можу відмовитися «брати іншу дружину»?

- Ну, якщо тобі все одно…

Дін примружив очі, а потім не мигаючи, подивився на Джуліану.

- Або є інший спосіб виходу з цієї ситуації! – промовив він і, навіть, лукаво посміхнувся.

- Ти про що?

- Я можу обміняти її на тебе!

У Джуліани вуста самі собою розкрилися від здивування. Вона шумно зглотнула, декілька разів кліпнула довгими віями, а потім відчула, як фарба сповзла з її обличчя.

Він дратується! Він просто хоче її залякати! Звичайно, він не поміняє її на іншу жінку! І природно, Хейліс не залишить її тут!

- Думаєш, я злякалася? Думаєш, не розумію, що ти блефуєш?

- Та невже? Так може перевіримо, чи насправді мої слова це - блеф?

Дівчина розуміла, що він розлютився за її витівку. Але, як заспокоїти його, вона не розуміла.

- Ти не зможеш залишити мене тут, так як татко з тебе шкуру спустить за те, що ти провернув!

- Який татко?

- Мій!

- А хіба зі мною в Папуа-Нова Гвінея їхала Джуліана Хілтон, а не Брук Холістер? – усміхнувся він.

І запам’ятав же! Ось що значить бути журналістом і мати таку прекрасну пам'ять!

- І що з того?

- Так, коли ми повернемося, Брук Холістер буде в Лос-Анджелесі! Які до нас претензії?

Джул розуміла, що не такий він простий, як здався на перший погляд. Але і вона не збирається здаватися!

- Думаєш, я дозволю тобі провернути таку аферу?

- Тоді зупини мене! Бо зараз я йду до старійшин племені, щоб виголосити своє рішення!

Він розвернувся і зробив крок у напрямку дверей. І Джул розуміла, що потрібно щось швидко зробити, щоб зупинити його. Тож не придумавши нічого іншого, вона просто схопила його за долоню, щоб зупинити. А коли він повернувся, кинулася йому на шию і впялася губами в його вуста. Дін на декілька хвилин завмер, як соляний стовп, а потім накинувся на її вуста з нестримной пристрастю. Це вже був не просто поцілунок, а справжня прелюдія. Не перериваючи поцілунку, він підтянув її собі на пояс і підхопив за стегна, які вона закинула йому на пояс. Припечатавши її до деревяної стіни хижки, він спритно прилаштувався між її оголених стегон в шортах. Вона відчувала, як його відверте збудження неймовірним тремтінням відгукується в її розпаленому тілі. Дін еротично просунув долоню під її білосніжну майку, ніжно торкаючись її розпаленої шкіри, і притягнув її до себе ще ближче. Схопившись на низ майки, він одним рухом зірвав її через голову Джуліани, кинувши на долівку хижки. Побачивши її пружні груди, він буквально здер з себе футболку. Джуліана хотіла повного контакту їх оголених тіл. Його губи гарячково ковзали від ключиці до її грудей, палаючи несамовитим бажанням спробувати їх на смак.

Обхопивши руками її розкішні груди, Дін застогнав від бажання. Вона відчула, як затверділи бутони її сосків від його нестримного та ніжного дотику. Він покрив її груди поцілунками, пробуючи на смак кожен дюйм її оголеного тіла, перш ніж узяв в рот її пружний сосок. Вона вигнула спину назустріч його гарячим та відвертим пестощам, поки не втратила лік часу.

- Діне! – тихо простогнала вона. – Бог мій, Діне….

І раптом по гарячій та розпаленій шкірі пройшовся поток повітря. Джуліана на мить завмерла, не реагуючи ні на що. Вона важко дихала, обхопивши його стегнами і вдихнувши аромат справжнього чоловічого тіла. Це був запах пристрасті, яка щойно вирувала між ними, це був запах бажання, яке вирвалося назовні, зірвавши всі перепони на своєму шляху, це був запах самця, який бажав її доволі несамовито.

- Ти не віддаси мене іншому, так як сам жадаєш мого тіла, більше за все на світі! – тихо прошепотіла вона, сховавши обличчя на його грудях, оперезаних білим бинтом.Ксенія Чейз

Відредаговано: 28.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись