Гламурна штучка

Розмір шрифту: - +

Глава 37

- Так, звичайно, заходь! – мовив він і відступив убік, поступаючись їй дорогою.

Джуліана протиснулася повз нього у доволі маленькому коридорі й зупинилася. Зняла з плеча шкіряну сумочку від Крістіана Діора і весело усміхнулася до своєї улюблениці Джесі. І раптом ця пустунка вистрибнула з сумки і кинулася до квартири Діна. Джул лише розгублено розвела руками й повернулася обличчям до Діна.

- Вона дуже неслухняна! – винувато промовила Джул. – Зазвичай, вона себе так не веде!

Дін усміхнувся і вказав рукою напрям.

- Нічого страшного! Проходь, будь ласка!

- Дякую!

Квартира виявилася невеликою, але доволі затишною. У квартирі зроблений косметичний ремонт. Панорамне вікно на всю стіну відкриває вид на місто Вітрів. М'який диван біля стіни, навпроти великий телевізор, по якому показують якийсь матч.

На стінах його фото з друзями у різних куточках планети та фото якоїсь темноволосої жінки з короткою стрижкою. Невже це його покійна дружина? Звичайна собі жінка. Нічого визначного в ній немає. Обличчя Лори мало високі вилиці, лагідні карі очі, товсті вуста.

- Це пам'ять про неї! – тихо відповів він, прослідкувавши за її поглядом. – Вона - це частина мого життя!

Джуліана кивнула головою, не в змозі сказати й слова.

- Присядь, я пригощу тебе прохолодним напоєм!

Його квартира була схожа на квартиру-студію. Тут же в вітальній була і кухня. Поки Дін готував напій для дівчини, Джуліана пройшлася біля полиць з книгами.

- Нічого собі у тебе смаки….

- Ти про що?

- Ну, зазвичай по улюблених книгах можна визначити переваги та уподобання господаря. А в тебе тут різноманітна література. Навіть не знаю, що тобі подобається…

- Я читаю все! Щоб опанувати журналістику, потрібно бути обізнаним з різноманітних питань…

- Тому ти так багато знаєш про країну, яку відвідуєш?

Дін усміхнувся і протягнув їй стакан прохолодного апельсинового соку.

- Не хотілося б показатися невихованим! Людям подобається, якщо іноземці шанують їх традиції, знають їх звичаї, поважають їх вибір!

- Ти не хочеш мене запитати про Кейда?

- А що з ним не так?

- Я відмовилася виходити за нього заміж!

- Чому?

Джуліана усміхнулася невеселою усмішкою і підійшла до вікна, щоб оглянути панораму міста, яке розташувалося у підніжжя будинку.

- Мабуть, тому, що кохаю іншого чоловіка!

Дін усміхнувся.

- Ти впевнена, Джул?

- Так…

- А я записався до групи журналістів, які вирушають до пустелі Руб-Аль-Халі. Ти будеш чекати мого повернення?

- Ні, - Джуліана надпила соку й еротично облизала рожевим язичком вологі вуста. Погляд Діна слідкував за діями її спокусливого язика.

- Чому?

- Ну, думаю, що я б теж могла взяти участь у цій поїздці?

- Джул, це Об'єднанні Арабські Емірати! Там ще небезпечніше, ніж у джунглях…

- Думаєш, я боюся?

- Впевнений, що ні! Але я не готовий тобою ризикувати!

- Тоді зупини мене, якщо вдасться! Таткові не вдалося зупинити мене, можливо, у тебе щось отримається?

Він примружив очі й повільно підійшов до неї. Спокійно забрав у неї стакан з соком і притягнув її за стан у свої обійми.

- Вирішила знову сперечатися зі мною? Не раджу! Бо я не татко, можу покарати!

- Нічого ти не зробиш, хвалько! Усе на що ти здатен, це плескати язиком….

І раптом він уклав її собі на плече і поніс до спальні. Джул спробувала вередувати, бити його кулачками в спину, але отримала лише масивного ляпаса по пружних сідничках.

Поставивши її на долівку, чоловік повернув її обличчям до себе. І перш ніж вона встигла щось зробити, Дін притиснув її до себе і вп'явся губами в її рот. Від цього відчайдушного поцілунку в Джуліани запаморочилося в голові, і вона відчула жар у всьому тілі. Вона хотіла його! Та що там хотіла - вона жадала його! Дін ніжно вкрив поцілунками її шию і легенько вкусив за мочку вуха. І Джуліана затремтіла в його обіймах, її груди налилася, соски затверділи, немов благаючи про близькість.

- Діне, о господи! - простогнала вона і не впізнала свій голос.

Її тягло до цього чоловіка так сильно, що вона забувала про все на світі в його обіймах. А він сьогодні був шалено ніжним і трепетним. Скільки сили, скільки ніжності було в його дотиках! Вона хотіла ще і ще ... Хотіла його всього без залишку! Дін розвернув її до себе спиною і штовхнув на ліжко. Джуліана, не втримавшись на ногах, полетіла обличчям на ліжко. Але чоловік встиг схопити та поставити її на коліна таким чином, що сідниці Джул виявилася випнутими догори. Вона відчувала його єство через тканину її шифонової сукні, а його швидкі руки підняли поділ сукні й обережно стягли з неї трусики. Його губи залишали доріжку з поцілунків на її атласній шкірі, а гарячі долоні стискали її пружні сідниці.

- Я хочу тебе! - простогнала Джул слабким голосом.

- Я знаю! - Він обережно проник пальцем в неї. - Ух, ти, яка ти волога, кохана! Ти така готова для мене?

Джуліана хрипко застогнала від насолоди.

- Мене це заводить, люба! - Він ворухнув пальцем там, де вона найсильніше цього хотіла.

Джул еротично вигнула спинку. Він просто неймовірний!

Дін ніжно масажував плоть, яка пульсувала.

- Діне…

- Я попереджав тебе, вередуля? Тепер пожинай плоди своїх вибриків і глузливих зауважень!

І коханий продовжував дарувати їй невимовне блаженство, а Джул залишилося вчепитися в подушку, не маючи сил стримати свій оргазм. Вдихнувши аромат його тіла, Джуліана повільно закрила очі, віддавшись його рукам і губам, відчуваючи, як його міцні руки ніжно пестять її тіло. Тепер він належить їй весь без залишку. Вона відчувала, як тремтять його руки в її плоті, яка пульсувала, як він керує своїми вмілими пальцями, як реагує його тіло на кожне зіткнення з її шкірою. О, Боже правий! Схоже, вона ось-ось досягне піку насолоди!Ксенія Чейз

Відредаговано: 28.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись