Кава-брейк

Розмір шрифту: - +

Частина 1

ІНТ. ТОРГОВЕЛЬНИЙ ЦЕНТР — СУПЕРМАРКЕТ — АЛКОГОЛЬНИЙ ВІДДІЛ — ДЕНЬ

СЛАВКО (22) поправляє пляшки вина на нижній поличці. Для зручності він сидить навприсядки. Поряд стоїть в повний зріст СТАРШИЙ ЗМІНИ (30). Він розставляє пляшки з вином на верхній полиці.

Славко випадково розбиває пляшку вина. Старший Зміни дивиться на червону рідину, що розтікається по підлозі. Славко винувато дивиться на Старшого Зміни.

Старший Зміни: Плюс сімдесят п’ять. Шо ти дивишся? Біжи за тряпкою.

Славко піднімається та вже йде, але ковзається на розлитому вині та падає. Славко чіпляє ногами декілька пляшок, що стоять на підлозі поряд зі Старшим Зміни. Ті пляшки також розбиваються. Джинси Славка промокають у вині. Старший Зміни нахиляється над Славком.

Старший Зміни: В тебе кава-брейк, поки ше шось не розбив.

Славко: Я приберу.

Старший Зміни: Ще одна бутилка і я тебе приберу. З магазину. Іди отсюда!

Славко йде з відділу.

ІНТ. ТОРГОВЕЛЬНИЙ ЦЕНТР — БІЛЯ ВІХОДУ — ДЕНЬ

Славко стоїть біля автомата з кавою та натискає кнопки, обираючи напій. Позаду нього проходять вглиб торговельного центру двоє ІНКАСАТОРІВ. Один ПУХКИЙ (35), а другий ТОЩИЙ (40). Вони одягнуті в чорний спецодяг, в руках Пухкого інкасаторська сумка. У Пухкого лише пістолет в кобурі, що прикріплена на поясі. Тощий тримає автомат.

Славко проводжає інкасаторів поглядом. Вони звертають до супермаркету. Славко забирає свою каву та йде на вихід з торговельного центру.

НАТ. БІЛЯ ВХОДУ ТОРГОВЕЛЬНОГО ЦЕНТРУ — ДЕНЬ

Славко стоїть біля входу в торговельний центр, п'є каву та дивиться на мікроавтобус інкасаторів. За кермом сидить ВОДІЙ ІНКАСАТОРІВ (40).

Саме зараз під'їжджає автомобіль, що зупиняється поряд з мікроавтобусом інкасаторів. З авто виходять ТРОЄ (35) в такому ж одязі, що й інкасатори. Видно, що хтось лишається сидіти за кермом тієї автівки.

Двоє озброєні автоматами. Вони входять в торговельний центр. Один із них БРЮНЕТ, а інший БЛОНДИН. Третій чоловік, що вийшов разом з ними з автівки, має РУДИЙ колір волосся. Він озброєний пістолетом. Рудий не йде разом з Брюнетом та Блондином, а відчиняє багажник авто, підходить до інкасаторського мікроавтобуса.

Рудий сідає поряд з Водієм Інкасаторів та щось направляє на нього, але Славкові вже цього не видно.

ІНТ. МІКРОАВТОБУС ІНКАСАТОРІВ — ДЕНЬ

Пістолет Рудого впертий в пах Водія Інкасаторів.

Рудий: Просто так і сиди.

ІНТ. ТОРГОВЕЛЬНИЙ ЦЕНТ — СУПЕРМАРКЕТ — ДЕНЬ

Старший Зміни збирає бите скло з-під пляшок та виносить його з відділу. По дорозі перетинається з Пухким та Тощим. Старший Зміни киває їм головою в знак привітання. Пухкий навіть махає йому у відповідь рукою. Пухкий та Тощий йдуть алкогольним відділом до виходу.

В цей час до супермаркету входить Брюнет та Блондин з автоматами. На них особливо ніхто не звертає увагу із-за типового інкасаторського одягу та впевненості на їхніх обличчях.

Пухкий та Тощий йдуть алкогольним відділом, де розлито вино. Обидва нібито перепиняються та дивляться на червону рідину на підлозі.

Пухкий: У них тут тєчка чи шо?

Тощий посміхається з жарту Пухкого, але посмішка стає менш життєствердною, тому що він бачить Брюнета та Блондина, що в цей час входять до алкогольного відділу. Їх автомати націлені на Пухкого та Тощого. Вони стріляють в них.

Пухкий та Тощий взагалі не готові до цього протистояння та падають від поранень на підлогу з розлитим вином. Кров від поранень змішується з алкоголем та таким чином утворюється зовсім нова рідина.

Брюнет та Блондин випускають ще по одній короткій черзі суто по інерції. Кулі потрапляють в пляшки на стелажах позаду Пухкого та Тощого.

Звісно, що в супермаркеті здіймається ґвалт. Брюнет та Блондин, не витрачаючи часу, забирають інкасаторську сумку з рук Пухкого та йдуть звідти геть.

НАТ. БІЛЯ ВХОДУ ТОРГОВЕЛЬНОГО ЦЕНТРУ — ДЕНЬ

Славко допиває каву та викидає паперовий стаканчик в смітник. Він все ще спостерігає за Водієм Інкасаторів та Рудим. Йому досі не видно, що там коїться в мікроавтобусі.

Славко підходить ближче. Рудий та Водій Інкасаторів не бачать його, але Славко нарешті помічає пістолет Рудого, що направлений на Водія Інкасаторів.

Славко дивиться на вхід торговельного центру. Входять та виходять люди, але ні інкасаторів, ні тих двох в чорному одязі немає. Славко дивиться на відчинений багажник автомобіля грабіжників та підходить ближче до їх автівки.

Зараз Славко бачить, що за кермом сидить ВОДІЙ ГРАБІЖНИКІВ (35). Він зосереджений, час від часу дивиться в бокове дзеркало. Славко зміщується таким чином, що тепер від поля зору Водія Грабіжників його закриває відкритий багажник. Славко зараз знаходиться біля відчиненого багажника автівки грабіжників.

ІНТ. МІКРОАВТОБУС ІНКАСАТОРІВ — ДЕНЬ

Водій Інкасаторів хоч і знаходиться в незручному положенні, але дивиться в бічне дзеркало та спостерігає за дивними маневрами Славка. Він не бачить, що саме Славко робить біля відчиненого багажника грабіжників, але згодом той відходить трохи далі від тієї автівки.

Рудий же час від часу озирається на вихід торговельного центру. Йому не видно Славка. Ось Рудий в черговий раз відволікається та дивиться на вихід з торговельного центру та бачить, що Брюнет та Блондин вже на вулиці.

Водій Інкасаторів також це бачить. Він одразу ж хватає лівою рукою руку Рудого з пістолетом та з неймовірною силою підіймає її до гори. Одночасно з цим права рука Водія Інкасаторів дістає пістолет з кобури та він стріляє в Рудого. Пістолет Рудого також стріляє, але то постріл в дах мікроавтобуса.oil

Відредаговано: 12.06.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись