Казка Про Щасливий Випадок

Розмір шрифту: - +

Казка Про Щасливий Випадок

КАЗКА ПРО ЩАСЛИВИЙ ВИПАДОК

 

Жив був собі в світі Щасливий Випадок (ЩВ). Не високий, не низький, не товстий, не худий, не старий, ні молодий - якраз такий, як треба. ЩВ завжди, такі, як треба.

Через те, що він завжди ходив з широкою посмішкою (ну не буде ж ЩВ тинятися світом сумрачним, як та потороча? Який же він тоді Щасливий?), його часто мали за дурника.

От, буває, дзвонить ЩВ у якість двері. Йому відчиняють.

- Здрастє! - сяючи посмішкою на всі 33 зуби (ага!) каже він, - я - Щасливий Випадок! Впускайте! Ви ж так довго чекали!

Хазяїн чи хазяйка житла довго дивляться на нього, а тоді кажуть:

- Сєтєвой маркєтінг? Не заказували! Вали звідси!

ЩВ з тою ж посмішкою і валить. Бо гордий, два рази напрошуватися не стане. Хоча… Всяк бува. На душі, канєшно, після таких відпровадин хмарилося.

«От же ж люди!, - думав ЩВ, - просять-просять, а тоді гонять, як собаку, від порога!»

Одного разу ЩВ підсів у кафе до одної симпатичної 37-річної дами, яка вже років з десять бідкалася через те, що не може налагодити нормальні стосунки з чоловіками. Все одна й одна, а роки йдуть. Вона спочатку по ворожкам бігала, а потім по різним психологічним тренінгам. Результату - нуль.

Коротше, підсів до неї ЩВ і каже:

- Привіт! З сьогоднішнього дня все точно буде харашо!

Жінка підозріло примружила очі:

- Ти шо? Черговий тренер-хренер? Вали звідси!

ЩВможе і б повалив гордо, але жінка й правда була симпатична й непогана, просто зневірена.

- Да нє! Не тренер! Просто твій, соррі за пафос, зоряний час вже підійшов. 95% всього, що могла, ти вже зробила, не здавайся на цих 5% відсотках, що залишилися! Прошу!

- Вали звідси! - рявкнула жінка, - грошей торбу тільки на вас звела!

ЩВ й повалив.  Що робити, як вже другий раз прогнали?

Приходив він і до підприємця, котрий думав розширювати справу, але боявся ризикувати. Прогнав бізнесмен,  сказав, від конкурентів підіслали. І до одного дядька, котрий боявся операцію робити, пропонував йому вихід на класного хірурга. Прогнав, сказав, шарлатани одні скрізь, а дядько помер потім..

Багато ще до кого ходив ЩВ. Частіше його гнали, аніж приймали. Але вже коли приймали, то ЩВ був радий старатися і допомагав, наче той чарівник.

До чого ця казка, може, спитаєте ви? То велика мудрість, відрізнити ЩВ від сєтєвого маркетига, наприклад. Н-да… Якось потрібно ту мудрість набувати.

 



Оксана Калина

#522 в Фентезі

У тексті є: випадок

Відредаговано: 21.08.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись