Казки для дорослих дiтей

Розмір шрифту: - +

Формула Попелюшки

...Попелюшка перебирала в городі гарбузи, шукала найбільш страшенний, адже сьогодні - Хелоуїн! Шоу ретельно промірковано до дрібниць, і особливо глядачам подобається фінальний момент. О дванадцятій годині ночі на подіум виїжджає витончена позолочена карета, і з останнім ударом старовинного годинника перетворюється на гарбуз! З кучером завжди все просто: він і так по життю - щур, тому трансформація його не особливо турбує. А ось з білими мишами (які коні), справа дещо складніша. Миші - дуже нервові натури, вони страшенно лякаються кішок (навіть в тій фазі, коли вони коні). Досить однієї пухнастої приблуди, і кони можуть понести карету. Реагують навіть на сценічний костюм кішки (ну, цей, з лапками та вушками, ви знаєте!), І це теж треба враховувати, адже сьогодні - Хелоуїн.

З вечірнім вбранням нині все зрозуміло. О дванадцятій годині ночі білосніжно - золотий крінолін Попелюшки перетвориться у чорну, бездоганно - готичну, з високим коміром і довгим шлейфом сукню місіс Адамс. Комір є особливою гордістю Попелюшки: він являє собою окрему архітектурну конструкцію в стилі середньовічної німецької готики, за мотивами величезних старовинних костелів з химерами, горгулами та просто чудовиськами. Це набагато цікавіше, ніж костюм медсестри або гімназистки. Ну так, потім починається велика програма стриптиз - шоу. Сама Попелюшка не танцює, хоча якусь посильну участь у театральному дійстві господині подіуму та трьох сценічних майданчиків приймати все ж треба. Інакше гості незадоволені. А вони, типу, принци.

Те, що ніяких принців серед багатих відвідувачів шоу немає, Попелюшка зрозуміла давно. І навіть вжила заходів потай від Феї - хресної. Єдиною справжньою цінністю в реквізиті шоу були її кришталеві черевички. У гримерці Попелюшки, в скрині, тому й захована оптова партія скляних черевичок. Це підробка під кришталь. Саме цей скляний непотріб Попелюшка і кидає на величезних сценічних сходах (виступів багато, а кришталеве взуттєве диво одне, на всіх недо - принців не настачишся!).

Точно кажучи, нічний стриптиз - клуб «Королівський бал» теж був сяючою вогнями підробкою «під Луврский палац». Мабуть, тому й результат такий же самий.

Все ж таки, щось в психологічному тренінгу «Щастя своїми руками» виявилося недопрацьованим...

Саморобний стендік з аплікаціями «Я в оточенні розкоші та принців» (вирізаними з глянсових журналів) не спрацював категорично, тоді й з'явилася ідея матеріалізації «принцеско - попелюшкового» сценарію. Але ця концепція зацікавила тільки стриптиз - бар, який швидко підвищив на цьому свій статус і прибутковість. Він охоче перетворився за помахом чарівної палички в поважний нічний клуб «Королівський бал». А ось зі справжніми принцами, як і раніше, було скрутно. Системне моделювання (як вчили на тренінгу) так само систематично давало збій. Ввести запит у пошуковий рядок Google? Ось ви зараз всерйоз це казали? Звичайно, це перше, з чого Попелюшка почала розшуки принців...

...Справжні кришталеві черевички принцеси вже давно Попелюшка вдягає лише на рідкісні прогулянки на самоті по парку. Це - для душі, все, що залишилося від її казкової мрії. І саме вчора ввечері Попелюшка втратила один черевик, коли тікала від зграї бродячих собак! Всі зусилля знайти його вранці виявилися марними. Зрозуміло, все, що сталося в парку Попелюшка залишила в таємниці. Фея - хрещена пильно спостерігала здалеку, як Попелюшка у депресії знищує значний запас солодощів.

А Попелюшка гадала: «Ось тепер вже дійсно все пропало і чекати від життя більше нічого. Мене швидко рознесе від цукерок і тортів з туги, а жирнючій корові залишиться тільки виконувати танець живота в східному вбранні».

- Тьотю, це ти втратила черевик? - перед Попелюшкою стояв хлопчик років п'яти. З картонним мечем у руках і короною з позолоченого паперу на голові. Він тримав за підбір зникле кришталеве взуття.

Диво? А як же сценарій? Малолітнє біляве диво, ряджене принцом довірливо дивилося від низу - доверху на Попелюшку - невдаху. Диво терпляче переминалося з ноги на ногу, чекаючи визнання. Але ж казкові закони треба виконувати: це відомо кожному персонажу! Помста казки буде жахливою - в іншому випадку, і всі феї світу виявляться безсилими допомогти відступниці.

Навколо почали збиратися цікаві перехожі в різноманітних масках чортів, веселих потопельників і вампірів. А на перехресті вулиць якась літня Відьма з костуром у подобі файної Білої Пані пильно стежила за результатом безглуздої зустрічі Попелюшки з її малолітнім казковим кавалером. Карнавал заповнив усі вулиці, наближався вечір, а з ним - Хелоуїн...

- Хто ти??? - вражено запитала Попелюшка, щоб розрядити незручну паузу, хоча б для цього!

Маски уважно слухали, переморгувались і мовчки хитали головами.

- Принц, тільки маленький, поки що. Ось, коли виросту, тоді куплю тобі «Феррарі», - відповів малюк. Він подивився несхвально на свою дерев'яну палицю з головою коня.

- Звідки ти дізнався, що це моє ???

- Ти хоч і страшна дуже (хлопчик покосився на химерний комір її хижої готичної сукні), але все одно – найвродливіша тут ... і добра ... напевно.... Я все знаю, нам вихователька книжку читала!

«Але ж мені вже тридцять ...», - згадалося Попелюшці...

Великий старовинний годинник - куранти на декорації палацу заворушився, ожив, його дзвін заповнив весь простір сцени, стриптиз - клубу та всього кварталу.Илона Майская

#103 в Різне
#16 в Фанфік

У тексті є: казки поновому

Відредаговано: 01.08.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись