Кловіс: створення нового світу/кловіс: Апокаліпсис

Розмір шрифту: - +

Кловіс: Апокаліпсис (вся частина)

Кловіс: війна рас

Апокаліпсис


 

Зараз час, коли інноваційні технології переповнюють світ. Але навіть із цими технологіями, ніхто не знає, чи є життя на інших планетах.

 

Пройшло десять років після того, як Кловіс загинув і світом стала правити Іллія. Але ж буде далі?


 

Розділ 1

(Що сталося?)

            Пройшло рівно десять років з того моменту, як Імператор Кловіс загинув. В цей самий день, Snake сів на трон. Але ж ніхто не знав, що на троні сидить Іллія. Саме тоді Кловіс вибрав саме Іллію. Він її дуже любив, а тому хотів, щоб вона створила новий світ. На жаль, у неї не вийшло. Те, з чим Кловіс легко міг впоратись, вона не тягнула. Такі країни як Берлін, Харків, Москва, та Вашингтон впали. Іллія почала робити все правильно. Вона підняла бідні країни на високий рівень, та змогла утвердити мир між усіма країнами, але такі прогресивні міста як Берлін вона закинула. Вона подумала, що якщо там зараз є все, то воно так і залишиться, але ні. Тепер ці міста потребують допомоги. Як не крути, але ідеальної рівноваги ніколи не буде, завжди буде щось переважати інше.

            Що правда, одну свою ціль Кловіс досягнув. Він не хотів щоб підлітки курили та вживали спиртні напої. Іллія підтримала цю ідею та ввела в усі крамниці світу вікове обмеження. Тепер всі підлітки вживають тільки корисну та поживну їжу. Іллія дуже за ним сумує. Вона ніяк не може повірити в те, що його немає. Він пішов, залишивши свій слід в історії. Звісно, залишилися ті, хто хоче його повернути, але їх дуже мало, а якщо він це скаже публічно, то його будуть зневажати.

               Іллія увійшла в тронну залу. Вона підійшла до картини Кловіса, на якій була чорна смужка. На картині був той самий біловолосий Кловіс, ті самі блакитні очі та білий костюм Snake. Вона хвилину стояла, а потім мовила до себе: “ Кловіс, скажи, невже не було іншого виходу? Чому ти мусив загинути? Ти думаєш, що вчинив як герой, але цим ти тільки зробив гірше. Ти навіть уявити не можеш як сумує Ніколь. Вона тепер може контролювати ці дві особистості. Вона сама може включити режим дволикого та виключити його. Вона захищає мене, тому вона чудово виконує свою роботу. Якби ти тут був, то ти б точно зробив би світ кращим. Я сумую за тими часами, моментами нашого життя… “

              ( Велика Британія, тенісний клуб, на якому проводиться найпоширеніший тенісний турнір-  Wimbledon)

              На центральному корті тренується одна із найталановитіших дівчат Британії. Її звали Йоганна. Вона невисока, має темне волосся та карі очі. Вона вже вступила до університету та буде грати в тенісній команді цього університету. Йоганна дуже талановита та працелюбна дівчина. Вона працює по п’ять та шість годин на добу, а в інший час вона робить уроки. Сама ж Йоганна була інтровертом. Вона ні з ким не спілкувалась. Її батьки живуть в Іспанії, а дівчинка живе в Британії сама, бо сама так захотіла. Кожен день вона біжить на пробіжку,потім в школу. Після школи йде на тренування. Оскільки вона була відмінницею, то встигала зробити уроки до десятої години вечора. Йоганна була замкнена, але дуже вродлива, а тому вона подобалася багатьом хлопцям. Звісно, це не подобалось іншим дівчатам, а тому вони вирішили з нею поговорити:

-Слухай ти, Йоганна, думаєш,що крута, думаєш, що своєю поведінкою ти зможеш закохати у себе всіх хлопців. Ми тобі зараз піднесемо урок! - Сердито мовила одна дівчинка з зайвою вагою.

-Ну, я не здивована, що подобаюсь хлопцям. -Спокійно відповіла Йоганна.

-Що? Ми тобі тут погрожуємо, а ти така спокійна, безсмертна чи що?

-Ні, я просто прийшла до висновку, що ти з надмірною вагою, а значить любиш їсти жирну їжу та відкладаєш спортзал на пізніше, і так весь час. Ти  не зможеш мене наздогнати, і я легко втечу. А ці твої посіпаки, які крім надмірної ваги ще й палять та люблять випити, точно мені не зроблять нічого поганого. -Сказала Йоганна.

-А, звідки ти знаєш, що ми палимо? -Розгублено питають вони,  розгублено, бо розуміють, що за ними може прийти дволикий, а вони цього не хочуть.

-Ваші пальці та зуби. Вони вже мають жовтуватий колір, це означає, що ви палите уже досить давно. Ну, а те, що ви в школу берете замість яблучного соку коньяк - повний ідіотизм, і дивно, що вас досі не зловили. Схоже, що ваші батьки теж люблять випити, а коли вони вже позасинали, то ви забираєте їхні напої. Тому ви програли, коли вирішили поговорити зі мною. -З хитрою посмішкою мовила Йоганна, та пройшла повз цих дівчат, поки ті були в шоці та геть розгублені.

           Звісно, ніякий дволикий не прийде, це казка, яку нав’язали дітям, щоб ті не курили, та зробили пару постановок, що таких дітей спіймали дволикі.

           Скоро буде проведено всесвітній парад в честь Кловіса. Навколо світу будуть летіли дирижаблі, а по океанами човни з різними піснями та карнавалами. Це можна вважати збільшеним в десятки разів Бразильським карнавалом. До цього дня готуються всі, але тільки одна людина не буде присутня на ньому, бо бачила його вже десять років поспіль.

 

Розділ 2

(Один день із життя Йоганни)

                   Понеділок. Йоганна прокинулась о п’ятій годині ранку. Вона збиралась йти на ранкову пробіжку. Зазвичай вона бігає близько двох годин, але сьогодні немає тенісного тренування, а тому вона вирішила бігти три години без перерви. Після того, як вона вмилась, почистила зуби та сходила в душ, то пішла на пробіжку. Як тільки вона вийшла на подвір’я, то її зустрів густий туман, а серед цього туману горіли вуличні ліхтарі. Звісно, яка ж то пробіжка без музики, Йоганна надягнула навушники та включила музику. Вона любить рок-н-рол та важкий метал, бо ця музика сповнена енергією та спонукає до бігу та праці. Йоганна почала бігти по вулиці, оскільки на вулиці було всього тринадцять градусів, вона бігла в термокостюмі. Пробігши п’ятсот метрів, вона побачила п’яного сусіда, який на днях святкував свій день народження, але судячи з його вигляду, у нього день народження кожного дня. На жаль, таких людей досить багато, але система Кловіса працює тільки на школярів, але скоро Імператор пообіцяв, що будуть вжиті міри проти дорослих особин, які дуже люблять випити. Ось Йоганна вже прибігла на центральну вулицю. Навколо була мертва тиша, жодної душі на вулиці Лондона. Вона пробігла повз Біг Бен, та пробігла через Тауверський Міст. Ось вона вже на іншому боці Лондона, по дорозі вона зустрічає бібліотеку. Вона раніше любила ходити та читати про детективів . На жаль, ця бібліотека відкривається о десятій ранку, та працює до одинадцяти вечора.DReaper

Відредаговано: 09.05.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись