Кохання на депозиті. Книга 1.

Розмір шрифту: - +

Частина 4. Особливий момент

Частина 4. Особливий момент

Я не відмовлюся від “Нахаби”.

І ще, будь ласка, суп “Бажання”,

А на десерт - “Цілунок зваби” -

Кохання!

 

- Ого-го! Як смачно пахне! - ще з порогу вигукнув Назар. - Тобі доведеться зі мною поділитися вечерею, або я за себе не ручаюся!

- Взагалі-то, я і так готувала на двох, - сервіруючи стіл, таємниче посміхнулася дівчина. - У мене до тебе ділова пропозиція, сусідо.

- Яка саме? Хоча немає різниці! Здається, я ладен погодитися на все, аби лише поласувати домашньою кухнею, - беручи до рук прибори, мовив хлопець.

Як яскраво світяться очі чоловіків, які бачать перед собою щось смачненьке. Скільки анекдотів, міфів та повір’їв відомо людству про любителів попоїсти. І навіть вченими уже давно виявлено взаємозв’язок між пристрастями чоловіків у їжі та їхніми характерами!

От, наприклад, чоловікам, які люблять поласувати шоколадом, цукерками та усім солоденьким, не вистачає любові та взаєморозуміння. Тому вони часто проводять дозвілля з друзями, шукаючи у них підтримки.

Любителі м’яса - люди реалістичні, владні і агресивні. Таким, до речі, був і Павло. Він просто звірів, коли замість смаженого м’яса Зоряна пропонувала йому на вечерю легкий овочевий салат з оливковою олією.

Якщо чоловіки полюбляють сухарики, чіпси, фаст-фуд, то по життю вони живі, енергійні, швидкі у справах. Таких рутина просто вбиває. 

Любителі гостренького, особливо, приправ, спецій, соусів і підлив - темпераментні і пристрасні люди, авантюристи, шукачі пригод.

Любов до горіхів говорить про постійне бажання чоловіка бути першим і у всьому перемагати. Навіть у стосунках із коханою.

Чутливі натури вибирають огірки. Шанувальники цього овоча віддадуть перевагу салату зі свіжої зелені і залишаться задоволеними вашими кулінарними здібностями.

Поціновувачі капусти і бобових - повільні, схильні у всьому сумніватися і зважувати кожен свій крок. Таких можна розкусити ще на першому побаченні: навіщо дівчині невпевнений у собі партнер, чи не так?

Шанувальники сирої моркви та яблук - психічно найстійкіші люди, готові завжди сісти за стіл переговорів, вирішити будь-яку проблему по-чоловічому або поступитися своїй слабкій половинці.

Пристрасть до молочних продуктів свідчить про бажання  постійно піклуватися про свою половинку. Чоловік, який п’є молоко, кефір, любить ряжанку і кисле молоко, а ранок починає з йогурту - дуже турботливий і ніжний. Фанати молока люблять дітей і не уявляють свого життя без великої родини. 

До якого типу чоловіків належав Назар, Зоряна ще не розібралася, тому страви готувала на свій смак.

- Я тут помітила, що ти не любиш вранці довго ніжитися в ліжечку... А я навпаки! Ну, ніяк не можу прокинутися. То, може, ти на двох готуватимеш сніданки, а я нам обом готуватиму вечерю? - благально дивилося дівча на нового друга.

- О, круто! Я обома руками за! - наминаючи за обидві щоки налисники із сиром, погодився Назарій. - По-перше, це значно зекономить нам обом час, а це дорогого вартує! Я звик рахувати кожну хвилинку. По-друге, я вже дев’ять років, ще відколи вступив до вишу, так би мовити, на сухому пайку. За виключенням того, що раз на місяць провідую батьків у селі, і вони мене за вихідні намагаються нагодувати, ніби на декілька тижнів уперед. Ну і ті кілька страв, які я навчився готувати самостійно: швидко, корисно, смачно… Але навіть найсмачніша в світі страва, якщо її їсти через день, одним словом - приїдається...

- А дівчина? Ви ж одружуватися збираєтеся… - пережувавши шматочок, запитала Зоря.

- Вона навіть омлет смажити не вміє, - розсміявся у відповідь Назар. - У них вдома працюють приватні кухар, прибиральниця і садівник. Це, звичайно, її мінус, як майбутньої дружини, але яка в неї фігурка і... Тобі, до речі, теж не завадило б зайнятися фітнесом: прес підкачати, руки, сідниці... Я тобі кину пару посилань з нормальними відео-уроками у месенджер...

- Так, сідниці мої не чіпати! - награно сердито мовила дівчина.

- Ой, аби було що там чіпати! - підіграв їй Назарій. - От зустрінеш не сьогодні-завтра хлопця, який тобі сподобається, а тебе не буде навіть за що потримати… Ти чому так розчервонілася? А... все ясно - ти вже закохалася!

- Ні! Нічого такого! Знаєш, а мене вже оформили на постійне місце, з нормальною зарплатою. Ще й додатково підзаробляти є можливість. Так що я готова до шопінгу. Ти мені допоможеш? - перевела розмову в інше русло знічена Зоряна.

- Звичайно, я ж обіцяв! Вітаю! Ой, ледь не забув. Я домовився зі своєю знайомою, перукарем. Я говорив про неї... Підеш завтра на сьому п’ятнадцять в салон, тут недалеко. Бо в неї на наступні п’ять тижнів всі години розписані. Уявляєш, жодного вікна в людини! То вона тебе прийме ще до початку роботи. Ось її візитка, - Назар вийняв із портмоне невеличкий червоний прямокутничок і простягнув його сусідці.

- Якось незручно… Уже завтра? - схвильовано перепитала Зоряна.

- Не хвилюйся ні про що, - заперечив хлопець, проводячи рукою по гарно підстриженому та укладеному, аж блискучому, волоссю. - Вона мені винна послугу. Я її постійно виручаю із обслуговуванням комп’ютерної техніки. Ми з Діаночкою теж до неї ходимо. Сама бачиш, які в людини руки золоті.

- Що правда, то правда! - згадуючи наречену Назара, підтвердила Зоряна.

Але про себе подумала, що з її кипи соломи ніхто так і не спромігся зробити хоч щось пристойне. До кого б вона не ходила, всі одразу починали скаржитися на жорстке та підкручене в різні боки волосся.Сестри Сіденко

Відредаговано: 18.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись