Кохання на депозиті. Книга 1.

Розмір шрифту: - +

Частина 5. Нове амплуа

Частина 5. Нове амплуа

У снах ми усі королеви,

Бейжи, Лоліти, Лаури...

І стріли летять кришталеві

Амура...

 

- Назарій? - дівчина підскочила на ліжку, мов ошпарена, і схопила до рук будильник. - От халепа! П’ятнадцята на сьому! Матінко Божа, я спізнююсь!

- Сніданок на столі! - знову лунали слова з кімнати співмешканця.

- Дякую! - у відповідь крикнула Зоряна.

Ще декілька хвилин тому граційна леді зводила з розуму партнера своєю вишуканістю, а зараз незграбна дівчинка з поспіхом проковтувала сніданок, запиваючи його ще гарячою чорною кавою, і, сповнена незрозумілих почуттів, летіла до салону краси, де замовив за неї словечко Назар.

Дорогою вона намагалася опанувати себе, але картини неймовірно реалістичного сну не полишали її. Вона ніяк не могла зрозуміти, як це у її уяві, навіть підсвідомо, з’явилася такі чуттєві і пристрасні картини. Подібних почуттів Зоряна ще ніколи не відчувала! Колишній чоловік жодного разу так і не подарував їй навіть щось приблизно схоже на оргазм! То звідки такі вражаючі зміни? “Невже мені так сильно сподобався Вадим? Навіть якщо і так... Але ж я... Я не така спокусниця і звабниця... Дурне спить - дурне сниться...” - подумки поставила собі діагноз Зоряна і пришвидшила свій крок.

Це був лише сон... У реальному житті дівчина навіть не посміла б і глянути у бік такого вишуканого і самодостатнього чоловіка, як Вадим Петрович, не те, щоб так відверто спокушати... А дарма...

 

- Доброго ранку! - привіталася Зоряна, автоматично пробігаючи очима по стінах у пошуках годинника. - Я до вас... Можна?

- Так, звичайно, - зрозуміла трохи збентежений погляд перукар. - Не хвилюйтеся, ви вчасно! Це я за десять хвилин раніше прийшла, щоб випити кави, бо мій чоловік категорично забороняє пити цей жахливий напій! Так що, як бачите, я прихований кавоголік, - розсміялася міс “золоті руки”.

- Назарій казав, що ви можете допомогти? - знімаючи з волосся тугу резинку, запитала дівчина.

- Гарне волосся... Зоряна, правда ж? - перепитала майстриня. - Бо я зранку трішки незібрана: можу місяць із сонцем переплутати. Але на роботу цей стан не впливає, тому немає чому хвилюватися! - клієнтка у відповідь лише ствердно кивнула, бо Зоряну шокував комплімент щодо її завжди неслухняної шевелюри. - А я Люсі!

- Дуже приємно, Люсі! А... Можна... Ну... я думала... - мов маленька дівчинка, почала невпевнено розмову дівчина.

- Ну ж бо, не соромся. Друзі Назара - мої друзі! Ти щось хотіла запропонувати стосовно зачіски? - майстриня розчісувала волосся клієнтки і мило посміхалася їй у дзеркалі.

- А якщо... мені наростити довге волосся і висвітлити... Нормально буде?

- Хочеш так приблизно, як у Діани, дівчини Назара? - перепитала Люсі, перебираючи свої матеріали.

- Ну, майже... - насправді Зоряні хотілося таку зачіску, яку вона побачила сьогодні уві сні. - У мене все одно так гарно не вийде. Їй від природи пощастило... Не те, що мені...

- Оце насмішила! Саме та природа, про яку ти говориш, якраз на Діані і відпочивала, - дзвінким відлунням розлився сміх по ще безлюдному приміщенні. - Її довге і густе волосся - плід моєї тяжкої щотижневої праці. Тільки, чур, Назару про це нічичирк, окей? - не давши можливості Зоряні вставити ані словечка, продовжила тараторити Люсі. - Вона - моя клієнтка, то ж таємниця, сама розумієш... Дивно, але ти перша, кому я за стільки років проговорилася. Просто ти така, знаєш, ніби тобі можна розказати, і все залишиться між нами. - Дівчина працювала інструментами з такою самою швидкістю, як і розмовляла, тому хвилин за тридцять із дзеркала навпроти на Зоряну дивилась зовсім інша людина.

- Це… неймовірно! Приголомшливо! Це просто диво якесь! Як??? Я в шоці! - настала черга клієнтки виговоритися, і її понесло не гірше за Люсі.

- Легко! І фарбувати зайве не потрібно, шатеночко моя... У тебе просто гарний “матеріал”. Хоч і складний, але в умілих руках… Працювати - одне задоволення! - робила останні штрихи перукарка. - А якщо ти хочеш довге волосся, то це мудре рішення. Я теж радила б відпускати. Тільки не нарощувати! Приходь до мене один раз на місяць, підправлятиму кінчики, контролюватиму ріст... І, найголовніше, дотримуйся, будь ласка, всіх моїх вказівок. Я в обідню перерву напишу тобі список шампунів, кондиціонерів та масок, які тобі підходять. Кину на вайбер. Твій номер у мене тепер є. Мій у тебе також, тож телефонуй, не соромся!

 

Зоряна поспішала до банківського відділення. Її піднесений настрій у прямому сенсі підіймав, мов на крилах! Усе-таки нова зачіска на жінку діє, як наркотик, адреналін і гормон щастя разом взяті.

До речі, про зачіски... У волоссі - природня краса і енергія жінки. У це вірять різні народи. Наприклад, французи говорять, що у справжньої леді завжди в порядку дві речі: зачіска та взуття. Виявляється, що за формою стрижки можна зрозуміти навіть характер жінки. Тому психологи радять чоловікам придивлятися краще до вигляду своїх обраниць.Сестри Сіденко

Відредаговано: 18.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись