Культ Істини, книга друга, Шляхом Істини

Розмір шрифту: - +

9,36 Моя Голгофа

                 Основою всіх помилок є обмежена або збочена інформація. Через це постраждав і я. Я пішов від боротьби з розкрадачами, в зв'язку з чим, різко скоротилася інформація, що надходила до мене. Через недостатню кількість інформації я на свою біду погодився прийняти склад під свою відповідальність.

                    Одного разу в кінці робочого дня комірниця мені повідомила:

                  – Завтра на склад заїде машина за електродами. Триста кілограмів електродів вони отримають за накладною, а понад це їм треба буде відвантажити одну тонну електродів без документів.

                – Це ж розкрадання, - заперечив я.

               – Тобі вирішувати, - сказала комірниця і пішла.

              Дивно - мене поставили до відома про майбутнє розкрадання. Навіщо? Адже відвантаження товарів на складах я не контролював і практично не в змозі був проконтролювати, тому наднормативний відпуск електродів комірниця могла зробити, не інформуючи мене про цю дію. Матеріал, який вивозиться з території бази, на прохідній охоронці не перевіряють. Товари викрадали завжди, але мене до відома про це не ставили. Навіщо мене поставили до відома тепер? Щоб мене втягнути в банду розкрадачів? Мене поставили до відома про майбутнє розкрадання так, ніби це був звичайний технологічний процес виробництва заводу. Якщо це так, тоді це система, і вирішувати це питання треба на рівні керівництва заводу.

                  Начальник відділу постачання, Курчук, був у відпустці, тому треба було повідомити замісника начальника відділу постачання, Синєбабніва, про інформацію, котру я отримав від комірниці. Синєбабнів жив у своєї нової дружини недалеко від нашого складу, і тому він повз склад щодня ходив на роботу. Я почекав, коли з кабінету піде додому бухгалтер, і подзвонив Синєбабніву:

                – Зайди до мене, коли йтимеш додому. Є серйозна розмова.

                У глибокій задумі я очікував в кабінеті Синєбабніва. Попередити розкрадання, залишивши все інше без змін? В такому випадку розкрадання не припиняться, бо розкрадання тут були добре налагодженою системою, а мене розкрадачі якимось чином покарають. Розкрадачів треба прибрати зі складу, але як? Якщо я заявлю в міліцію, тоді розкрадачі мене залишать у спокої, але на складі буде проведена детальна ревізія. Ревізія встановить недостачу і надлишки матеріалів, а це загрожує мені в'язницею! Звернувшись в міліцію, я стану ворогом для адміністрації заводу. Зателефонувавши Синєбабніву, я сподівався на мирне вирішення питання з розкраданнями. Я сподівався на те, що адміністрація заводу звільнить розкрадачів, або ж переведе їх на інші місця роботи, створивши на складі сприятливі умови для його роботи без порушення порядку обліку матеріалів.

              До мого кабінету увійшов Синєбабнів. Я розповів йому про те, що повідомила мені комірниця.

             – Що ти їй відповів?, - запитав Синєбабнів.

            – Я сказав, що це розкрадання. Вона ж мені сказала: «Тобі вирішувати».

              – Ти не втручайся в цю справу. Нехай комірниця відвантажує електроди, а я з начальством затримаю на прохідній машину після відвантаження. Буде встановлено факт розкрадання, по якому ми покараємо розкрадачів в адміністративному порядку. Після цього і ти на складі наведеш порядок. Подзвони мені завтра, як тільки машина прийде на склад за електродами.

                  Наступного дня комірниця мені сказала:

            – Прийшла машина за електродами. Дай ключі від складу Я піду, відпущу електроди.

             Я віддав ключі і подзвонив Синєбабніву:

             – Чи буде сьогодні бензовоз з нафтобази?

             Це був умовний сигнал про те, що електроди почали відвантажувати.

             – Добре. Нехай відвантажують. Ти тільки не втручайся, - відповів мені Синєбабнів.

               Прийшла комірниця і подала мені три вимоги на електроди, по сто кілограмів в кожній вимозі. Я повинен був їх підписати, а копії вимог віддати комірниці, без яких охоронець машину зі складу не має права випустити.

              – Добре. Я піду і перевірю правильність відвантаження, а потім підпишу вимоги, - сказав я комірниці і відправився до машини.

                Я підійшов до машини. У кузові електродів було набагато більше, ніж вказано у вимогах.

                – Дві вимоги оформлені неправильно. Ходімо зі мною в кабінет. Я подзвоню начальнику цеху і вимагатиму написання нових вимог, - сказав я експедиторці і попрямував до свого кабінету.

               Експедиторка пішла слідом за мною. Повернувши за ріг будинку, я озирнувся, щоб переконатися в тому, що експедиторка продовжує йти за мною. Експедиторки ззаду мене не було. Я кинувся бігом до машини. Повернувши за ріг складу, я побачив, що машина на пристойній швидкості вже наближається до прохідної. Охоронець не зупинив машину для перевірки. Я повернувся в кабінет. Комірниці ніде не було, пішла кудись і бухгалтер. Значить і бухгалтер замішана в цій справі. Я пішов до вантажника.Луцор Верас

Відредаговано: 29.12.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись