Культ Істини, книга друга, Шляхом Істини

Розмір шрифту: - +

9,55 Слуги Шеолу

                  Чи порозумнішала Лариса? Безумовно, порозумнішала, але, в який бік? Адже горбатого могила виправляє. Як би там не було в цьому питанні, але прийшов час виконання мого передбачення про зміну Ларисиної долі. Вона познайомилася з татарином з сусіднього селища і вийшла за нього заміж. Як я і говорив, цей чоловік жив в двох кілометрах на південний схід від Ларисиного будинку. У цього чоловіка було двоє дітей, яких йому залишила гуляща дружина. Тепер мої турботи і тривоги про Ларису і її дітей закінчилися, але не без бруду.

               «Не роби добра - не буде зла» - говорить прислів'я. На добрі справи люди найчастіше відповідають підлістю. «Від добра - добра не шукають» - деякі люди бояться цього крилатого вислову з боязні того, що оточуючі їх люди неправильно витлумачать причину вчинку людини, що здається нелогічним. Я думаю, що Лариса в виправдання перед людьми за своє рішення замінити мене іншим чоловіком, вирішила облити мене брудом. Це було зроблено надзвичайно бридко. Але не люди, а Небо буде судити справедливо, тому мені довелося покірно проковтнути гірку пілюлю. Можливе й інше - у мене є двійники, і не тільки в біологічному тілі, але і в енергетичному. Всі вони сприяють мені, але можливо, є у мене і двійник-противник. Мені іноді, і в дуже рідкісних випадках, говорили про те, що я десь був і щось погане робив. Але цього бути не могло, тому що я в зазначений час був зовсім в іншому місці і займався корисною справою. Дія дорівнює протидії - закон фізики. Я впливав на навколишнє середовище випромінюваннями свого мозку. Не може такого бути, щоб мої противники з «чорного світу» не творили підступи проти мене. Все може бути. Не можу я все знати і все передбачити.

               У місті Донецьку, у дворі Центральної поліклініки, на тому місці, де зараз стоїть церква, в 1990 році стояла невелика одноповерхова будівля. У цій будівлі розміщувався UFO-центр. Про це я дізнався з місцевої газети. У мене було велике бажання поспілкуватися з людьми, які мають зв'язок з Вищими Сферами і поділитися з ними досвідом. Я приїхав в цей центр. У залі перебувала група людей з тринадцяти чоловік. Як з’ясувалося, кілька людей з цієї групи були представниками спецслужб, а інші люди приїхали сюди по оголошенню. Розпочалася акція, яку не можна назвати ні засіданням, ні нарадою. Керівник цього зібрання стояв біля столу і розповідав про те, що досвід контактерів з позаземним розумом потрібен людству і, що робота UFO-центру фінансується в необмеженій кількості службою, зацікавленою в контактах з позаземними цивілізаціями. Він не уточнив, де знаходиться керівний орган цієї служби.

               Після цього почали викликати до столу і опитувати тих, хто приїхав сюди по оголошенню. Вийшов і я. Я розповів про випадок зі світлою кулею. Я не сказав про те, яку інформацію я отримав від кулі, і нічого не сказав про свої здібності. Я обмежився тільки повідомленням про контакт з енергетичною кулею. Поруч зі мною на столі лежав диктофон, на який записувалася моя розповідь. Мені поставили кілька запитань представники спецслужб, які сиділи в залі. У процесі обміну інформацією з представниками спецслужб я просканував їх. Я дізнався, хто вони такі, чим цікавиться ця служба, і з якою метою вона створена. Виявилося, що ця служба мала безліч центрів зі збору інформації в багатьох країнах. Працювала ця служба на таємничу організацію поневолювачів людства.

              Після мене до столу підійшов молодий чоловік. Він повідомив нам про те, що він контактує з позаземним розумом. Контакти у нього відбуваються без будь-яких зусиль, в будь-який час доби і за будь-яких обставин. На всі свої запитання він отримує відповіді миттєво і гранично точні. Точність відповідей була неодноразово перевірена на математичних формулах. Після його виступу була оголошена перерва. Я вийшов у двір покурити, а до мене підійшов молодий чоловік, який контактує з позаземним розумом. Ми з ним почали розмовляти. Я сказав йому:

             – У нас часу мало. Слухай мене уважно. Я отримав інформацію про цих уфологів в той час, коли перебував в залі. Це колонізатори людства. Вони збирають відомості для того, щоб створити прилади і механізми, за допомогою яких можна буде управляти всім людством. Вони вже багато створили, я це «побачив». Я «побачив» ці механізми і місця, в яких вони розташовані. Такі центри знаходяться в Україні, в Росії, в США і на Близькому Сході. Є такі центри і в інших районах Землі. Колонізатори вже багато чого досягли. Їм залишається зовсім небагато довідатися, для того щоб удосконалити прилади і підпорядкувати собі все людство. Якщо ти будеш співпрацювати з ними, то допоможеш їм у найближчі роки знищити Людство як Сутність. Подумай над цим. Я прошу тебе, зараз же, не зволікаючи ні хвилини, вийди на контакт з тими, з ким ти контактуєш, і уточни все, що ти тільки що почув від мене. Колективний Розум Всесвіту тобі скаже, наскільки я правий.

                Після перерви я зайшов в зал і своїм випромінюванням заборонив екстрасенсам ділитися інформацією. Одна жінка злякалася моєї заборони і дивилася на мене широко відкритими переляканими очима. Я поїхав додому. Я був вражений до огидності, побачивши, перед якою прірвою стоїть Людство.

              Пізньої осені в недільний день, о 23 годині 30 хвилин я вийшов з дому і відправився до автобусної зупинки. Мені треба було їхати на хутір Гладкова. Був повний місяць. Сухе морозне повітря було чисте і прозоре. На небі сяяли яскраві зірки. Мене турбують похмурі думки: «на Землі андрофаги активізували свою діяльність, а Небо зайняло нейтральну позицію і не втручається в цей процес. Чому? Покинути б цю планету назавжди. В газетах з'являються повідомлення про те, що деяких людей час від часу прибульці забирають до себе». Я підняв вгору голову, подивився в чисте нічне небо і вигукнув:Луцор Верас

Відредаговано: 29.12.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись