Культ Істини, книга перша - Самоствердження.

Розмір шрифту: - +

7,5 Чи винний Хрущов?

                 Після економічного підйому 1957-1960 рр.. рівень життя в СРСР став знижуватися. Чому!? Відповідь на це питання дає хрущовська грошова реформа 1961 року, в результаті якої за даними академіка Капіци СРСР в півтори рази стала багатшою! Це говорить про те, що в країні функціонувала тіньова економіка, яка без розкрадань існувати не може. Ось вам і причина зниження рівня життя в країні планової економіки. Близько 30 відсотків всієї грошової маси країни зберігалося в тайниках. Скільки ж хижаків, що зберігали накопичені нетрудові доходи у матрацах, в одну мить позбулися своїх заощаджень? Кількість хижаків і чесних трудівників, незадоволених Н.С. Хрущовим, росло. Російській людині з раннього дитинства глибоко в підсвідомість російськими казками впроваджувався інформаційний код «царюй, лежачи на боці», як керівництво до дії. Тому, кожен телепень, як тільки дорветься до влади, правдами і не правдами знаходить собі помічників.

                 В армії з'явилася «дідівщина», у бригадирів були «дармоїди», а управлінський апарат на підприємствах неухильно зростав. У конторах в безлічі сиділи молоді тендітні жінки, офіційно зараховані до штату підприємства слюсарями 6-го розряду, та інших високооплачуваних робочих професій. З'явилася навіть така приказка: «не вмієш, або не бажаєш працювати, тоді керуй». Бездумно керувати легше, ніж думати і працювати. Таке «управління» негативно позначилося на всіх сферах життєдіяльності країни. Армія при високому технічному озброєнні могла бути тільки «загрозливим фактором». Собівартість продукції, що випускалася в країні, різко зросла, при різкому падінні її якості. Замість того щоб агрегати, котрі в механізмах прийшли в непридатність, замінювати новими, в країні побудували десятки і сотні тисяч ремонтних заводів з такими ж роздутими штатами. Величезна індустрія країни стала нерентабельною, перетворившись на монстра, що пожирає свого творця.

                В Україні розорали всі незручні землі, засмітивши дрібні річечки – основний постачальник води і фундамент екосистеми. Багато видів птахів і тварин зникли. Після 1950 року в Україні вже не було дрохви, цієї великої птиці, вагою до 20-ти кілограмів. Самі най-най розумніші сиділи в рай., міськ., обл., та інших «...комах». Вони давали вказівки, як треба сіяти землю і як треба трахатись, хоч з жінкою, хоч з трактором. Що робітникам треба робити, якщо керівники настільки тупі, що розпорядження та вказівки, видавані ними, неймовірно дурні, невиконання яких загрожує тяжкими наслідками, а «насолити» начальству і хочеться, і треба, і не постраждати при цьому? Ну, звичайно ж – перевиконувати всі дурні вказівки! Треба перевиконувати, треба перегнути палицю так, щоб вона переламалася або, хоча б, тріснула. Тупі керівники не збагнуть, що ти шкідник і нагородять тебе за старанність. У Росії до цих пір не знають, що перевиконати завдання, так само злочинно, як і недовиконати його.

                  Н.С. Хрущов не давав вказівок, скільки земель, де і в якій кількості треба засівати кукурудзою. Він сказав, що треба звернути увагу на цю сільськогосподарську культуру і збільшити її виробництво. Господар сказав Івану-Дурню: «Пильнуй двері», а сам пішов у поле. Руський Ванєчка, коли йому стало нудно, зняв двері, звалив її собі на спину і пішов гуляти. Вся Росія – ванєчки, а Хрущов – винен. «І не було в магазинах хліба. І з продуктами харчування було погано. І зняли з керівного поста диявола Хрущова. І прийшов рятівник Брежнєв. І розверзлось небо. І посипалися в магазини хліб та інші продукти харчування. І всі були раді». Чи не смішно? Де ваш розум, люди?! Усі запаси продовольства були хрущовськими. Вони зберігалися на складах, але в магазини не відпускалися доти, поки Л.І. Брежнєв не змінив Н.С. Хрущова. Робилося це спеціально, щоб народ звинуватив Хрущова в нестачі продовольства. Хрущова зняли, а на другий день Брежнєв махнув «чарівною» паличкою і з'явилося в магазинах продовольство. Вже якщо народ повірив у те, що за помахом чарівної брежнєвської палички з'явився хліб на полицях магазинів, то мені залишається тільки руками розвести, дивуючись безмозкості російського бидла. З'явився не тільки хліб. З'явилося комуністичне дворянство. А якщо точніше, тоді – кумівське звірянство, для якого вся країна стала колективним пирогом. 

                 Як швидко все змінюється! При Хрущові я був людиною і пишався цим. При Хрущові можна було покарати керівника будь-якого рангу, захищаючи свою людську гідність. При Хрущові за інерцією від сталінського режиму в країні все ще дотримувалися державні стандарти. Вся продукція, що випускалася, була високої якості, тому не було необхідності присвоювати якому-небудь товару «Знак якості». Зате погано себе почували керівники всіх рангів і мастей, бо у них майже не було можливості брати хабарі, спекулювати, шахраювати і вимагати в неробочий час від рядових громадян країни підвищеної до себе уваги. У таких умовах синки всіляких «обраних» не панували в повсякденному житті над громадянами, які на соціальних сходинах стояли нижче батьків цих «свинків». Безумовно, за цією причиною Хрущова треба було відсторонити від влади. Хрущова відсунули з Кремля – тепер «свинки», і вся інша сволота інтерсовєтського розливу, підняли свої голови і стали, в першу чергу в кафе і ресторанах, в театрах і будинках культури, в парках і на пляжах диктувати населенню країни свої поняття про культуру, проявляючи богообране звірянство, а не інтелігентність. Навіть продавці в магазинах стали проявляти звірянство. У всіх державних установах, в лікарнях і на підприємствах – скрізь і всюди було суцільне звірянство по відношенню до тих, хто стояв нижче на соціальних сходах. Сталін найжорстокішими законами змусив «звірян» поважати простолюдинів, а за Брежнєва всі ці звірі отримали свободу дій і почали грабувати країну. Простолюдинам захищати свою людську гідність тепер було неймовірно важко. У магазинах з'явилися ерзац продукти, але продавалися вони за ціною натуральних. Перша хімічна горілка з'явилася в магазинах в грудні 1965 року. З'явилися дешеві вина огидної якості, які народ називав «жу-жу», «муха», «мозгодер» та іншими назвами, відповідними якості товару. У великій кількості стали вмирати люди від спиртних напоїв. На винні та лікеро-горілчані заводи спирт надходив з хімічних заводів, а у всіх хімічних продуктах присутній миш'як. Миш'як же з організму не виводиться, а накопичується і повільно вбиває людину. Російський люд – аналог миш’яку, бо інтегрується ця зараза в яку-небудь націю та й розпліднюєтся, знищуючи культуру інфікованої нації.Луцор Верас

Відредаговано: 27.12.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись