Лабіринт між двох світів

Розмір шрифту: - +

5 Розділ - Замок Біли

Коли діти прийшли по вказаному адресу,була вже спека.Вони подивилися туди де повинен стояти будинок,але його там небуло,а був великий похмурий замок.Навколо нього літали якісь чорні птахи,а над самим замком була велика чорна хмара,хоч на небі небуло ні хмаринки.Ярина вирішила піти спитати де живе пані Біла,Назар пішов разом з нею.Коли вони війшли в двір там стояло багато закинутих статуй людей,тварин і ще чогось незрозумілого.
 -А тут страшнувато.Як тут можливо жити?-сказала Ярина,Назар прийняв рішення змовчати.
 Хлопець постуків у дерев’яні двері,раз,другий їм ніхто невідчинив,раптом він замітив дзвінок і вирішив подзвонити.Раптом двері заскреготіли і їм відкрив довготелесий чоловік,одягнений у чорний кочтюм.
 -Ви щось хотіли молоді люди?-запитав він.
 -А ви можете гукнути пані Іванну?-запитала Ярина.
 -Я незнаю ніякої пані Іванни,тут проживає лише Магдалина Черевченко.-сказавши це він  забігав очима,Ярина це замітила і зрозуміла що він їх обанює.-То ви вже йдете?- роздраконився слуга.
 -Я впевнена що тут моя сестра!-хакричала на слугу Ярина.
 -У моєї господарки немає дітей!-настоював на своєму слуга.
 -Тоді ми можемо хоча б подзвонити?-помірним тоном запитав Назар.
 Чоловік оглянув їх з голови до ніг.
 -Добре,але лише швидко!-сказав він і впуств їх в середину.
 В замку віялося холодом і порожнечею.Було видно,що господарка живе сама.На полицях лежала вже не один день пилюка,і взагалі це було схоже на якусь в’язницю.Діти пройшли до найближчого телефона.Ярина навіть незнала який номер набрати.
 -І що нам тепер робити?!-шепотом запитала Ярина.
 -Якщо чесно,незнаю,- сказав хлопець.
 Раптово їх схопила за коміреці,і виштовхнули надвір.
 -І що тепер?- на очах у Ярини з’явилися сльози,Назар обережно їх витер рукою,і із-за цього дівчина по-червоніла.
 Раптом по землі пішов дивний імпульс.Друзі виглянули із-зі рогу і побачили дивну картину.Як «Біла»ввела Іванну штовхаючи її в спину.Коли Ярина це побачила не змогла здержатися,вона  встала і побігла до них.Почувши як вона кричить на Іануу:
 -Що знову хотіла втекти,в тебе невийде,цього разу я добре тебе закрию.
 -А я всеодно втечу...-недоговоривши вона,тому що Біла вліпила їй по ляпаса.
 Після всього побаченого ,Ярина вискочила і почала бити й кричати на неї.
 -Та яке ти маєш право бити її,ти навіть їй не мама,ти взагалі ніхто для неї.
 -Щооооо?!!!Та яке ти маєш право кричати  на мене.Ти ж навіть незнаєш хто я така.Та .....та я....вб’ю тебе зараз..

-Ярино,тікай!!!-крикнув Назар.Коли він побачив Білу,зрозумів  що це найзапекліший ворог мігів і чаклунів.Тільки це проказавши,Магдалина скерувала на нього смерч,який відніс його на переднє подвір’я.
 Коли вони задишилися сам на сам,Ярина прийняла рішення боротися з нею.Магдалина відправляла в ню різні заклинання і сніг і бурю,але Ярина боролася,била,смикала за волосся,але нічого невиходило.Раптом Магдалина відправила на неї заклинання блискавки і він влучив її в живіт,почувши сильни і пекучий біль вона впала на землю і знепритомніла.Звідки невізьмись прибіг Назар і викликав заклинання захисту,заразом викликавши служубу допомоги для чаклюнів.
 Ariadna

Відредаговано: 15.10.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись